Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

totemic bow ve gm

Milamber

Öne çıkan mesajlar

said:
CaDoBaBa, 30 Ağustos 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
gm değil ki o SS yi çeken yanındaki adam gm birde usko da lvl 70 üstüne çıkılabiliyormu?ve birde bu japkoda nasıl 80 oluyorlar orda xp daha çokmu geliyor yoksa çoooook exp veren yaratıklarmı var.yoksaaa bu server çook uzun zamandırmı var

amma cok soru sordun bi anda yaw dimagimi yordun a.q. ehaha..[signature][hline]ARESDE SATILIK;
CHITIN BOW+6/60 (160 AP,60 FLAME DAMAGE,250 MP BONUS, 50 POISON RES)
IRON IMPACT+6/60 (160 AP, 60 ELEMENTAL DAMAGE) PM FOR MSN...
Sosyal ağlarda paylaş

$ole de olabilir.. totemic ini gordum tutuldum yarim sana, masteri i biraktim geldim caponyaya , ama sen solucan kesiyom die noob dedin bana.. asigim anlasana.. anlasana sevgili anlasana a.q ya.. aha asdfasd :D[signature][hline]ARESDE SATILIK;
Sosyal ağlarda paylaş

japonlar amonyak kullanıyosa bizimde AYŞE teyzemiz var

afafafaafafafa :P :)

Dip edit : Knight oyundan atınca çift gönderdim sory ;(

Name...: crazyakrep / akreps
Job......: Elemantel Lord/Ice / rogue
Server..: Ares (ORC) / Ares (Human)
Level....: 61 / 55
Clan.....: AlmaLibre / Puma

[Bu mesaj serdary76 tarafından 30 Ağustos 2005 23:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 30 Ağustos 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
japonlar çok amonyak mı oynuyor ? :D

yorulmus uykusuzluktan taklaya gelmis.. dilbilgisi datasini tutan entegresi yanmis.. :P[signature][hline]ARESDE SATILIK;
Sosyal ağlarda paylaş

gm diyormuş ben zengin bir clanın memberıyım sen ise sıradan bir beginnersın biz birlikte olamayız .1 ay geçer shelli bir durumda episode clanında olan electroreflex gelir bir zamanlar eziklediğin tavuk vardıya master oldu artık seni unuttum kalbimin tek sahibi var o da japko admin ajdadvas[signature][hline]They are One..the Ring and the DarkLord.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam seviyom agbeyy. japkonun gm ine a$igim.. zengin kol admin babasi istedigimde kolunu salladi bana "naaah veririm ben sana kizi" dedi.. kendimi tk nin altina aticam tutmayin beni ulean.. asdfafsd :D[signature][hline]ARESDE SATILIK;

[Bu mesaj electroreflex tarafından 30 Ağustos 2005 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 30 Ağustos 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
adminin başlık parası olarak bir adet belt of orgazm ile amulet of sex power istediği doğrumu aydgaudsaydfasrdeas

evet dogru. sen nerden ogrendin bu bilgiyi. :D .. bende abi ugrasma onlarla sana iki tane mavi hap vericem tamamdir didim.. asdfgsd[signature][hline]ARESDE SATILIK;
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...