Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alman çoban köpengi

hella

Öne çıkan mesajlar

bu cinste bir köpek evlat edinmeyi istiyorum fakat bazı sorunlarım ve sorularım var. herşeyden önce köpek tüyüne allerjim var. bir yerlerde okuduydum toz gibi birşey felan hayvan sahibi astım hastaları kullansın diye.. var mı böyle bir şey ? bakımı zor mudur kolay mıdır ? milyon dolarlar mı harcarım yoksa trilyon dolarlar mı ? eğitimini kendim yapabilir miyim ? yapamazsam veya yapabilirsem milyon dolarlar mı harcarım yoksa trilyon dolarlar mı ? gibi uzayıp gidiyo sorularım.

tabi lafın gelişi söyledim dolarlar lafını. o kadar param olsa gider çiftlik alırım..[signature][hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 30 Ağustos 2005 16:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
alerjin varsa almaman daha iyi olur özellikle tüylü ırkları. alman kurtları, golden retrieverler vs.
oldukça zeki ve aktif bir ırktır alman çoban köpekleri. adındanda anlaşılacaği gibi çoban köpeğidir ve komutlara oldukça sadık olup, sürüyü yönetir. aktif bir köpektir. günlük düzenli egzersizlere ihtiyaç duyabilir. eğitimini yapabilmen mümkün; her çoban köpeği gibi bu ırkta oldukça zekidir. fakat bir eğitim okuluna yollamanda fayda olur. köpeğe bakımına göre değişir masrafları. örneğin; ev yemekleri ile besleyip, köpek şampuanı falan almassan çok pahalıya çıkacağını sanmam. fakat genede köpeği alman ve eğitim masraflarını sayarsak 2 milyara yakın bir miktarı gözden çıkarman lazım.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...