Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Trek

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Harlan arkadasimiz, bizim uzayyolutr'nin cok degerli bir uyesidir. Burada yazdigi aciklamadan dolayi onu kutluyorum ve tesekkur ediyorum. Umarim yardimci olmu$tur.

Ben bile daha net ve aciklayici bir sekilde anlatamazdim.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk

Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Aramızda yeni Star Trek hayranları varsa veya bu threadi görmemiş arkadaşlar varsa bi hatırlatalım dedim, bazı bilimkurgu filmlerin başlıklarında tartışmalar oluyo, olaya açıklık kazandırmak için aydınlatmak lazım milleti.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk

Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

William T. Riker - USS Titan
Jean-Luc Picard - USS Enterprise - E
Admiral Kathryn Janeway - USS Voyager
Benjamin Sisko - USS Defiant & Deep Space 9
James T. Kirk - kalbimizde

izinde olduğumuz efsanevi isimler...[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
40 Senelik Star Trek efsanesi yakın zamanlarda(bu mayıs) geçici olarak sona ermiştir.

1987'den beri aralıksız bir şekilde birbirinden muhteşem 25 sezonluk seri yapan Star Trek, en son "Enterprise" adlı serisinin o kadar çok tutulmaması ile 4. sezonunda krallara yakışır bir sonla bitmiştir.

Ama Star Trek hiçbir zaman bitmeyecek bir MARKADIR. Ne kadar ara verirse versin, yakın zamanda eskisi gibi BOMBA gibi yeni bir dizi veya filme geri gelecek ve kalbimizden çıkıp televizyonlardaki yerini tekrar alacaktır.

Efsanevi kaptanlarımızın her bölümün başında dediği ve 40 senelik bu efsanenin son bölümü "These Are The Voyages"'ın sonunda da söylenen 4 cümleyi burda huzurlarınıza sunmak görevimdir:

Space... The Final Frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. It's continuing mission to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, TO BOLDLY GO WHERE NO MAN HAS GONE BEFORE.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
bayram tatiline hazırlık olarak generation nextin 7 sezonunu da çekiyorum şu an 40 gb. buzdolabına şöyle bir baktım 3 kasa bira alır, yakınlarda kral bi pizzacı da buldum. bsg yi beklerken gündeme taşıyayım dedim bu diziyi tekrar 8D

hatta bi' de not düşeyim: bu ışınlanma olayını neden akıl etmiş adamlar? her bölümde, gezegenlere iniş kalkış yapacak gemilerin animasyonları çok pahalıya geldiği için yaa hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Star Trek: Nemesis

Film Türkiye'de arkasokak kopya DVD satıcılarının elinde son derece uyduruk bir kalite ile bilimkurgu hayranlarını beklemekten öteye gidemedi malesef.

Ama ilk çıktığı zamanı hatırlıyorum.. DVD'sini ısmarlamıştım o zaman internetten indirmek gibi bişey bilmiyordum tabi :) Hatta geldiğini görünce yırtarcasına değil.. bildiin dvd kabını parçaladım direk koyup izlemek için.

Tekrar tekrar da izledim ve acayip de beğendim.. Ağladığım yerler de olmadı değil.

[spo]Benim için bütün TNG boyunca izlediğim, taptığım ve hayran olduğum; tüm Star Trek evrenindeki en favori karakterimin ölmesi iç açıcı gelmedi tabiki.[/spo]

Herkese tavsiye ederim.

Yeni filme gelince, Kirk ve Spock'un Starfleet Academy'deki gençlik yıllarını anlatıcakmış. Dört gözle bekliyoruz.

Umarım Boothby'yi unutmazlar :) (anlayan anladı)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
taa kaç gün önce bayram tatili için dl ye başladım demiştim ama o trackerdan bi cacık çıkmadı ve sonrasında "eeeh ne bu lan" diyip sadece 1. sezonu çektim. 1. sezonu indirdim izledim ve bitti. startrek tng hayranı arkadaşlar varsa patide, şöyle birşey yapalım: ben 1. sezonu cd ye basıp onlara yollayayım, sonrası için görev dağılımı yapalım. herkes bi' sezonu çeksin, cd ye basıp basıp birbirimize yollayalım. nası' fikir ama?
Sosyal ağlarda paylaş

• 13 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...