Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soru

STORMCANER

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar bende CoH oynamak istiyorum...PlayNc den account alırken bi yer var
Please choose the product for which you would like to purchase an online serial code:
City of Heroes (Europe)
City of Heroes
Guild Wars
Lineage II

diye seçenekler var 4 tane burada city of heroes(europe) yimi seçicem yoksa altındakinimi anlayamadım :(
şimdiden yardımınız için sağolun
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun Amerika ve Avrupa sunucuları var. Yanında birşey yazmayan Amerika sunucuları. Avrupa sunucuları daha sonra açıldığı için çoğumuz Amerika sunucularındaydık. Gerçi şu anda oynayan pek kalmadı. Tercih tamamen senin. Amerikanın problemi şu ki sen oyun oynarken uyuyan, sen uyurken oyun oynayan bir kitle olur ve takım bulmakta zorluk çekersin. Bu yüzden Avrupa seçebilirsin. Oyuna devam ediyor olsak yanımıza gel derdik ama nerdeyse herkes bıraktı. Gerçi yakınlarda CoV (ek paket) çıkacak o zaman yeniden başlayabilir belki bazılarımız ama emin değilim... Benim için türk oyuncular önemli değil diyorsan Avrupa sunucularını seç. Yok illaki türkler olsun diyorsan (ki artık çok zor) Amerika deneyebilirsin ama pişman olma ihtimalin yüksek :)[signature][hline]Kemirgen.net Patinin başına yine iş gelirse temas kesilmesin diye
Merlinin Kazani çalışanı
Evli ama kılıbık değil... (Eşinin adı KapI :D)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...