Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sfa3 Guy tutorial

Grizzly

Öne çıkan mesajlar

ehehe şimdi
bölümde zaten yeni adam yok gibi. herkes tecrübeli gördüğüm kadarı ile.
yinede sizinle birkaç bushin tekniği paylaşmak istedim :horace:

1. hareketimizle başlıyalım: ayakta iken:lp,lp,mp,hp,hk+lk = final fight oyanayanlar bilir ordada aynı hareketi yapardı :D 6 hit kayet karisma bi kombo

2. hareketimiz: hızlı olmak lazım: lp,dlk,d-dr-rlk(mk,hk)
buda 5 hit bi kombo. eğer karşıdaki adam iri ise hk koyun bölelikle 6 hit olur tabi yere inerken adam bidaha korsanız güsel olur :D

3. hareketimiz: havadan gelioruz be d+mp yapıoruz dirsekle yere inior ve ayaklarımız yere değdiği anda hemen mp,hp yapıoruz. 3hit fakat iyi götürür. çok sık yaparım.

4. hareketimiz: adamın dibinde iken 3 defa lk yapın ezik bişi ama garanti olur canı azken rakibin. çünki Guy ın dip tekmeleri çok hızlı

eehehe bu kadar yeter haaaa bunları bende biliodum derseniz gizli silahım Guy.txt yi copy paste yaptıttırmayın bana dudanız uçuklamasın :horace:
ordakilerde meslek sırrı kalsın.

ehehe hemen 2 küçük tip verelim.
- cpu sagat a karşı oynarken yapcanız ilk iş ya yerden hk olsun yada d,dl,l+mp(hp) olsun. sagat tiger çeker ve siz yerden boy avantajını kullanrak first attack yaparsınız.

-cpu honda ya karşı çok ezik bi taktik ama ben hep mk ile giderim. bacaa baya uzun olduğundan Guy ın, honda sadece bakıor. genelde korunmaz zati o :D

veeee işte Bushin Musou Renge ! hehe akumanın raging demonu gibi ama bu daaa karisma :horace:

işte hemen macrosunu verioruz :

f,df,d,db,b,f,df,d,db,b23

olay budur millet dibine girmeniz lazım yannız. köşede sıkışmışken olabilir tam yerden kalktığı esnada.
ayrıca x ve a ısm de olur. a ısm de iken 3 şarjında dolu olması lazım :D
*!şarj??*

hehe yapın ve adamın ekranın dışından yere düşüşünü izleyin :D

bu kadar yeter herhal. :horace:[signature][hline]Gamze: Biliyomusun Kemal'in tam 7 tane gitarı war! yaaa!!!
Ben : Buyur???

Sosyal ağlarda paylaş

Bahsi geçen b23 kombosunu yapmış bulunuyor bu hizmetinden dolayı grzly abimize teşekkür ediyorum...
Bu komboyu rakibinizin dibindeyken yapmazsanız işe yaramıyor. Hehe akumanınki gibi bin metreden tutmuyo herifi yaniii :lol:[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...