Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpek alcam ne alsam?

JensNowo

Öne çıkan mesajlar

Bence de dönme ilk dediğinden bizimkiler izin verse, ben şimdiye kucağımda seviodum hayvanı :)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

koca evi minicik eve demişin fizboz, içtin galiba bu akşam :) bu ilk hata deil bööle küçük

köpeğin cinsi boyutu önemli değil o kadar, eğer sen köpeği sevmeyi başarırsan o da senin sözünü dinlerse yeter bu[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

ben derimki doberman hele king türünden bulursan ne ala bulamazsan bir doberman sahibi olarak üstlerine tanımam istediğin karizmaysa onda güçse onda koruma ise onda oyunsa gene onda dıştan bakıncada ürkütücüde olsa oyun oynamaya bayılan hatta zorlayan yüzsüz hayvanlar tavsiye ederim
bu güne kadar beslemiş olduğum köpekleri saymam gerekirse
1 Alman Kurdu (bismark cinsi) 12 yaşında öldü dişiydi
2 Siant Bernard yaşıyorlar biri dişi 4 biri erkek oda 4 kardeşler :)
2 Sivas Kangal hala yaşıyorlar biri 7 dişi biri 12 erkek yaşında
1 Doberman 1 yaşını yeni bitirdi daha :)[hline]!Damlam!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 01 Şubat 2003 23:48 tarihinde demiş ki:
Benim babam küçükken evinde ayı beslemiş... Koptum![hline]-Gene geldi trip atmaya ya... pfff
-Trip atmaya değil, lafa atmaya geldim!

Baban atmaca da beslemiş mi? :P[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Sibirya Kurdu al
gözlerine hastayim onların
vede çok asil duruyorlar :)[hline]
The wind it blows around her hips
His blood drips from age old lips
Hair so dark it holds the night
And conceals the dreaded light
“The night is my strength thy blood is my life
Come slit my wrists, let me be your wife”
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 02 Şubat 2003 00:18 tarihinde demiş ki:
yanlız duyduğuma göre sibirya kurdunun gözleri gece kırmızı oluomuş ve sahibini tanımıomuş saldırıomuş

Yuhh... Bende ilk defa duyuyom...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

sibirya kurtlarını evde beslemek için almayın allahaşkına.. o köpekler soğuk iklim hayvanı be.. yazıktır hayvana[hline] "LSD, commonly referred to as "acid," was discovered in 1938 when a chemist working for Sandoz in Switzerland synthesized the drug."
Sazanlar: Bu taraftan..

Her gün bir tık sağlığa iyi gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...