Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beramus uçmuş şu itemlere bi bakın

nix

Öne çıkan mesajlar

62 CompleuX PressOK™ Warrior Karus

Chitin Shell Pauldron +9/19 STR
Chitin Shell Pads +9/19 STR
Chitin Shell Helmet +8/15 STR
Chitin Shell Gauntlet +8/15 STR
Chitin Shell Boots +8/15 STR
Giantic Axe(+10)
Totamic Spear +10/100 Poison
Graham +8/80 Fire

http://free.hostdepartment.com/k/korankingberamus/beramus_players.htm

şu itemlere bi bak abi daha uniqlerini yazmıyo bu adamla uraşılırmı char zaten edit char bide itmlerde böle olunca hakkıyla oyun oynayanlar ne yapsın..[signature][hline]nick:Nix_
lvl :61 blade master
clan:KhaRoN
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

Görünce kaçıyorum zaaten bu adamı.

edit: nedense bütün böyle +10 +9 itemler orclarda var. ?¿[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi

[Bu mesaj CaNNi tarafından 21 Ağustos 2005 13:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 21 Ağustos 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
Görünce kaçıyorum zaaten bu adamı.

edit: nedense bütün böyle +10 +9 itemler orclarda var. ?¿

abi ordaki suisui hariç çok arşatırdım o adma yapr diyolar düp falam olayı deil işi biliyomuş ! ama digerleri ya edit yada çok sayıda düpeleyip +9 +1 yaptılar[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

Yapar tabii.İlk önce +7 raptoru koyar anvile,+8 %100 scroll u ile +8 yapar.Sonra tekrar koyar +9%100 scroll u ile +9 yapar.BU +10 a kadar gidebilir.Takmayın artık bunları.BU scrollar heryerde,tutupta +9 herkes yapabilir demeyin bari,uçmayın.Kaç defa hayatınızda +8 bir item ı kendiniz yaptınız?
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benim lvl 51 bi magem var. ve ben dün rasgele compleuXu kestim cz de. :D ama çook komikti
o başkalarıyla uğraşırken bende arka arkaya büyüleri sıraladım. sonra bi baktım "50 national point" zuahahaha. sonra beni tebrik etti. walla hatırladıkça gülüyom. ben kiiiim compleuX u kesmek kim...[signature][hline]NicK:SicKnEss(mage)
lvl:5x
Server:Beramus
Irk:El Morad
----------------------
NicK: ;;puffer;;(healer)
lvl:5x
Server:Beramus
Irk:El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sinned, 21 Ağustos 2005 14:31 tarihinde demiş ki:
Yapar tabii.İlk önce +7 raptoru koyar anvile,+8 %100 scroll u ile +8 yapar.Sonra tekrar koyar +9%100 scroll u ile +9 yapar.BU +10 a kadar gidebilir.Takmayın artık bunları.BU scrollar heryerde,tutupta +9 herkes yapabilir demeyin bari,uçmayın.Kaç defa hayatınızda +8 bir item ı kendiniz yaptınız?

ya onu biliyos onun için uçmuş diyoruz g.m den para ile (gerçek para)item yada lvl yada %100 +8 +9 +10 scrol alanlar war ama digerlerine haksızlık bu[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben genede bildigim gibi oynarım hileyle ancak kendini kandırırsın vede dürüstlük bi sefer bozuldumu düzelmez bir daha geri almak zordur..onun içinde hep dürüst ve hilesiz bi hayat tercih ederim ...oyunda da olsa bu deişmez[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

said:

o scroll u koyup +8 yapmak yada her neyse +9, +10 yapmak için bi alt grade de olması gerekmiyo benim bildiğim kadarıyla +1 de koysan +8 oluyo +5 te koysan +8 oluyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yazik, 21 Ağustos 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
said:

o scroll u koyup +8 yapmak yada her neyse +9, +10 yapmak için bi alt grade de olması gerekmiyo benim bildiğim kadarıyla +1 de koysan +8 oluyo +5 te koysan +8 oluyo :)

Doğrudur,bizzat kendim denemedim :) Ama yapan arklar dediğim gibi yaptı.

[Bu mesaj sinned tarafından 21 Ağustos 2005 22:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

+1 i de koysan direk +8
hatta o inanılmaz quest areste yapıldıktan sora elde edilen bu scroll temple eventtedn düşen dark vane ( ya da hell breaker kesin hatırlamıyorum ) üzerinde kullanıldı ve direk +8 oldu - zekice - .
suisuinin üzerindeki itemlarsa baştan aşağı 750 dollara yapıldı diye sölemişti clanından bi eleman. tabi bunun gerçeklil payı tartışılır ayrı konu. sadece iron necklace 'ı oyunda satın aldı o kadar.
diğer +9 +10 itemlarsa dupe sonucu yapıldı bunları yapmak için illa +8 scrollara ihtiyacınız yok eğer dupe yapabiliyorsanız.
Ama legit şekilde +9 yapan biri hala efsane olma şansına sahip.
dolayısıyla ben +8 in bile tamamen şansa kalmışlığına inanırken millet +10 ları yaptı ve hala oyundalar, hala aktifler . otur ağla nabılır ki başka
gm bizi diskoya götür ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beverly, 22 Ağustos 2005 08:37 tarihinde demiş ki:
.ben +8 in bile tamamen şansa kalmışlığına inanırken millet +10 ları yaptı ve hala oyundalar, hala aktifler . otur ağla nabılır ki başka
gm bizi diskoya götür ....
yok artık deillle eger göstermelik deilse compleux ban yemiş +10 +9 item olanlrda banlanacakmış[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

Ben humanlarda böle itemler görmedim daha ne beramus da ne Ares te... Bence GM'nin adamı.. senin bu saydıkların Orc Champion da vardır anca... imkansız yani ?[signature][hline]Nick : VW
Clan : Psychosis
Server : Ares
Job : Kasar Hood
Nation : El Morad
Level : 6x
Nation Point : 15xxx
Düşmanlar : CoolTang
SoNuNDa BoBeRT iNDi!
VW has defeated Bobert... :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 17 yıl sonra ...
  • 6 ay sonra ...