Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oss Sonuçlarını Bekleme Topiği

sheref

Öne çıkan mesajlar

• 2 yıl sonra ...

Halinize şükredin lan o seneler liselilerin yaptığı aktiviteleri şimdikilere anlatsan bebeler intihar eder.

Ünidekiler yaz festivali nedir bilmeden mezun oluyorlar. RocknCoke dan sonisphere kadar kadar zibilyon tane festivale çulsuz halimizle bile rahatça gidebiliyorduk hey yavrum hey.

20 yılda resmen mağmanın dibine inmişiz. Z kuşağı muhtemelen son 4-5 kuşak içinde herşeyden mağrum kalmış en acınası topluluk olacak. 

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Dark_Soul dedi ki:

Halinize şükredin lan o seneler liselilerin yaptığı aktiviteleri şimdikilere anlatsan bebeler intihar eder.

Ünidekiler yaz festivali nedir bilmeden mezun oluyorlar. RocknCoke dan sonisphere kadar kadar zibilyon tane festivale çulsuz halimizle bile rahatça gidebiliyorduk hey yavrum hey.

20 yılda resmen mağmanın dibine inmişiz. Z kuşağı muhtemelen son 4-5 kuşak içinde herşeyden mağrum kalmış en acınası topluluk olacak. 

yapamadiklari icin ne oldugunu dahi anlamiyorlar. bir sonraki jenerasyona da anca eziyet ederler.

Sosyal ağlarda paylaş

15 küsür sene sonra tekrar girdim ben de, çalışmadan doğal olarak.

TYT herkesin yapabileceği türde mantık soruları tamamen. gayet kolaydı süresi de bol bol zaten.

AYT'ye yuh dedim. her şey ezberlenmesi gereken formüllere dayalı, 160 sorudan 20'sini belki yapabildim. gerisi boş ? hiç bir formül ezberde kalmıyor tabi. türkçe tarafı desen bilmemne konularından bahseden şair aşağıdakilerden kimdir gibi sorular. yani gerçekten o alanla ilgilenmeyen için bilinmesi imkansız sorular daha çok.

10 senelik bilgisayar mühendisliğinden sonra bu AYT sınavına diyebilirim ki bu bilgiler büyüyünce işe yaramıyor ? gerçekten ne gerek var yani acı çektirmeye...

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Düşündüm şimdi, f=ma, pv=nrt, m=vd, q=mct gibi temel formüller kalmış sadece aklımda.

Bu kadar sene sonra bu da iyi. Calculus filan güzelce hatırlıyorum, vakit olsa sıfırdan da çözerüm formüllere dalmadan ama trigonometri sıfır. Cos neyin neye, sin neyin neye bölümüydü onu bile hatırlamıyorum. Aynı şekilde moleküler kimya da yok, okumayı bile unutmuşum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...