Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cure Curse büyüsü ...

123456

Öne çıkan mesajlar

Sana ayrıntılı bi şekilde anlatiyim.

Mesela cz'desin. Ve karsinda bi debuffer var. Bowl kapisindan bakiyor sana dogru kosmaya baslıyor. Elinde mirage sword paril paril parliyor. Adeta seni kesmek için yeni tamir ettirmis. Malice buyusunu ayarliyor sana dogru bi hışınla atıyor. Sen ne yapacaksin Dusun gerisini. Ya /town yada cure curse :)[signature][hline]Server: Diez
Nick: 911911
Clan: symbolic
Speciality:ELementeL n00b
Job: Mage
Lvl: 62
np:41100
Sosyal ağlarda paylaş

parazit ,malice ,frost nova ,süper novayı,light nova yı siler ve sana rahat nefes aldırır...bu skili başkalrınada atabilrsin mesala czde party arkadaşların nova, malice ,parazit benzeri yerse onlara atıp hayatlarını kurtarabilirsin...

NOT:Cz'de biri cure cureee die bağırırsa hmn at lütfen yoksa benim gibi adamlar cure atmayan priestlara çok acayip kayıyolar...[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

Cure curse sadece Holy Priest'in lanetlerini kaldırmak için kullanılır.
Nova'ların etkisini kaldırmaz..

Edit : Birde ice mage'lerin yavaşlatma büyülerini kaldırır. (blizzard gibi)[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop

[Bu mesaj Lonely tarafından 31 Temmuz 2005 20:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
911911, 31 Temmuz 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
Sana ayrıntılı bi şekilde anlatiyim.

Mesela cz'desin. Ve karsinda bi debuffer var. Bowl kapisindan bakiyor sana dogru kosmaya baslıyor. Elinde mirage sword paril paril parliyor. Adeta seni kesmek için yeni tamir ettirmis. Malice buyusunu ayarliyor sana dogru bi hışınla atıyor. Sen ne yapacaksin Dusun gerisini. Ya /town yada cure curse :)

Orada cure Curse atan ölmeye mahkumdur. Rogue isem basarım light Feet olmadı anında town çekerim. Cure Curse atabilen biri ancak bunu yapar zaten :D

Bu arada şu sıralar oyunun skill açıklamaları kafayı yedi o sebepten kaybettiğin xp yi eri verir yazıyor olabilir. Bendeki Ac BUFF üzerin de 1200Buff all party members yazıyordu mesela :D[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

Lonely nin dediği doğru ben 57 priestım(buffer/healer+malice :) )
Eğer czde bp ile karşılaşıp malice yediysen town çekmek en mantıklısı tabii priest değilsen, çünkü priestlar için sundrieste cure curse pot u satılıyo.Hızlıca kullanabilirsin hernekadar ben daha kullanmadıysamda :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 31 Temmuz 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
Cure Discease süper nova veya igniton gibi "periyodik olarak hp düşüren" büyülerin etkisini kaldırmak için kullanılır.

pöff hem novayı azaltmaz diosun sonrada novanın zehrini kaldırı diosun:S[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar biraz noobluk olucak sanırım ama ben rogue karakterimle cure curse yi kullanamıyorum... Daha doğrusu dolduramıyorum... Sundries de tüpü var ama onda anladığım kadarı ile priest ler için olanı var? Nerden alabilirim bu cure potlarını veya nasıl kullanıcam, bilgisi olan varmı?

(Herhalde ben hariç herkes biliyordur :) )[signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Elemantel Lord/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 61
Np:6xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki biraz uçuk olcak ama şurdan geldi aklıma orjinal ko sitesinde roguelerin priest sınıfından olduğu yazıyor Cure Curse acaba iki yönlü birşey olamazmı mesela belli bir lvlden sonra restore xp özelliği devreye giriyordur mesela yada master olunca nebilieyim görevi vardır belki yada alınan bir scrolla diğer charlara Cure Curse yapıyordur da kendisini kaldırıyordur böyle birşey olabilirmi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...