Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konuşun

Quibble

Öne çıkan mesajlar

geçen gün bende böyle bi topic acıcaktım.Baggio kitler diye açmamıştım :-P

cidden ya eskiden burası baya aktifti yazdıklarınızı okumak çok eğlenceliydi :( şimdi giriorum hep aynı şeyler :( search edip okuyorum bende... Lütfen bişeyler yazın. :([signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter acmistim baydim ondan sonra dworf zerker actim excal-midde rr6l3 ml10 oldu ... bunlar olurken yaz okulum biti verdi...Şimdi biraz tatil yabma zamnı geldi benım ıcın gerci pek bisi kalmadı ama ossun tatil tatildir hemde daoc'a ara vermek icin iyi bi fırsat oldu araya biraz ozlem girsin.. 1.5 ay sonra geri doner kaldıgım yerden dewam ederim :)[signature][hline]orchimaru
Sosyal ağlarda paylaş

sato yuh abi pl mi yaptırdın? :yapma:

abi ben 2 günde 13 zor olduydum :D helal size vallaha.DAOC OYNAMAK ISTIYORUM :( orjinalinde. Ludlow,Cotswold un müziklerini özledim :( açar dinlerim.
Bence müzik açısından en başarılı müziklere sahip olan oyun daoc.[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
yok abi darth maul yavaştır..darth katana olsa kesin alır...
Sosyal ağlarda paylaş

bende doac a geri döndüm
wow a kaptırmıştım fakat wow'un lvl60 olduktan sonra vede üstünü başını düzdükten sonra bi halt olmayan bi oyun olduğunu anladığım andan beri daoc a geri döndüm....

Ve enchanter'in nukelerinin neden bu kadar resist edildiğini çözmeye çalışıyorum :)

Saygılar...[signature][hline]Daoc- Deygos - RR9 Chanter - Exc.
Wow- Lamara - Lvl42 Mage - TheMaelstrom -Euro
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...