Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bıraktım ... kalanlara bol şans...

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Sanıyorum bi tek Sirplaya kaldı. :(

Ben de can sıkıntısından açmayı düşünüyorum ama mouse'un pointerı activate tuşuna gitmiyor bi türlü.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Dark and Light oynadim beta, oyun hos guzelde cok karisik yani beta oldugundan olabilir deisebilir ama cok kotu bi sistemi var yani arayuz fln cok karisik ama oyun yinede deisik istedigin gibi ucmak fln ama ben cok sevmedim oyunu neyse.Coh konusunda valla lvl 50 karakter yaptik ama sonra oyun cok monotonlasti yeni char kasalim dedik oda 30 oldu biraktik :P. Neyse valla eger Cov geldiginde herkez yeniden baslarsa baslarim valla :)[signature][hline]Amidala lvl 50 fire/devices-coh(retired)
Helcaraxe lvl 34 Gunslinger/Rifleman
Sosyal ağlarda paylaş

Aaa Hakan abi kırıldım ama ben şimdi... ( =P )

Canım nasıl istedi anlatamam...Yani tamam iyi güzel daha iyi oyunlar gördüm ama bu oyun çok farklı...
Yani bu oyun her oyundan farklı..Çok farklı duygular yaşatıyo..
Açıklıyamiycam.... =)

Neyse Xaenin acc ini açtı bilg. deki problemi halletsin bende açıcam direk...0 dan tekrar başlaycaz onunla sırf rp yaparak oynıycaz etraftaki dümbelekleri takmıycaz...RP sıktığı zamanda eski karakterimle girip geyik yaparak onu kasıcam...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu sorunumu halledim geri geliyorum gelmesine de bak bu DnL araştırdım bi fena oldum çok güzel olacağa benziyor oyun . Helcaraxe ben senin kadar iyi bilemem de betada belki 1 2 sorun yüzünden sen soğumuşundur oyundan çünkü bakınca dibim düştü benim . Benim öss'm var ya nereye oyun oynayacam bilemiyorum ama çıkardım ben programımı . Hiç kendimi kasmadan , alıştıra alıştıra oh ...[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi yapamıyorum . Portları açmayı denedim hepsini . Açıldı mı bilmiyorum aynı sorun hala devam ediyor . Eve bilgisayarcı getirecem sanırım bu hafta içinde delirmek üzereyim .[signature][hline]...rest you trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Sosyal ağlarda paylaş

Modem zoom değil zyxel . Msn'e girebilsem gelirdim kusura bakma onu da yapamıyorum şu anda hehe .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...