Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Varmi daha tas karizma karakteri olan

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Yollayin resimlerinizi sizin karakterleride taniyalim, forumlarda tanidigim bi dolu adam var ama hala cogunun karakter ismini bilimiyorum, belki de defalarca oyun icinde diyologa girdik...

NOT : Imageshack te resimi full kalitede görek icin sayfa acilinca resme bi kez left-click yapin :P

[Bu mesaj Vampire tarafından 17 Ağustos 2005 11:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Safir of Emerald Dream 8-)

(gerçi şimdi zırh pvp setiyle değişmeye başladı)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

"Varmi daha tas karizma karakteri olan :p "
seklinde bir baslik saka humour barindirir
eter de kendi sense of humour ini gostermis

yetkilileri goreve cagiriyorum hede hodo demeden once, herseyi hic esnetmeden yapsak ilk olarak bu basligi kitlememiz gerektigini ve atilna mesajlarin ve acilan basliklarin en az %40 ini bicmemiz gerektigini unutmayin...

hayir isterseniz yapalim biz de herseyi kitabina gore...
once kendi acmis oldugunu bir basliklara da bakin isterseniz gecmiste, sonra utanmayin ;)=[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlike yoneticiler herseyden bi haber, yoneticilikden hicbirsey anlamiyorlar. Ayrica cifte standart uygulaniyor. Yani adil bir yonetim sergilemiyorlar bunlar benim goruslerim. Esneklikden dem vurup istedikleri zaman iyice esnetip , istediklerinde gevsetiyorlar. Saygi duymak zorunda degilsiniz, fakat saygi gostermek zorundasiniz.

Paticikden cok faydalandim gercekden icerik olarak dolu dolu bir site yani basarili bir site bence. Fakat boyle bir yonetimin sergilendigi bir foruma bundan sonra post yazmama karari aldim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...