Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasaray neden böyle parasız?

lubne

Öne çıkan mesajlar

4 yıllık şampiyonluğun getirdiği bi sonuç. Fatih Terim UEFA Kupası'nı kazandı ama bunu kazanacak takımı kurmak için pek çok yerli yabancı topçu geldi, gitti GS'ye, hatırlarsınız Knupp'lar, Duro'lar vs. Büyük maliyet tabii, bi de kupanın paraya çevrilememesi beceriksizliği girince işin içine, bugünkü durum oluştu.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

1.)Elindeki kaynakların bir bölümü icra takibinde falan tam olarak kullanamıyor.Tesisler yönünden özellikle.
2.)Farun Süren,Mehmet Cansun gibi puro-fetişisti GS'yi ticari kariyerlerinde sükse yapmak için bir basamak olarak gören sahte GalatasarayLı'ların ekonomik durumdan habersiz saçtığı paraLar ve cebe indirilen transfer gelirleri.(Bknz. Jardel'in satışından kulübün kasasına giren miktar birkaç milyon dolardır.)
3.)Yönetimin halka açılamaması..Bu küçük bir sorun gibi durabilir ama Galatasaray locası genç girişimci akılcı ekonomiyi yutmuş yönetici adaylarını değil de sdc Galatasaray lisesinden mezun diye aristokrat görünümlü g.tünde don olmayan insanları yönetici seçmesi.100. yıl baloları fln nedir bu havalar..Bir Galatasaray'lı olarak kulübümü asil bulsamda bulunduğumuz ekonomik durum ve 150 milyon doları aşan borç yüzünden keşke biraz daha halka hitabetse yönetim diyorum.
4.)Forma satışlarındaki düşük tirajlar..Gerçekten sağlam defans yıldızlarına sahip olsakda kimse defans oyuncusu izlemeye stada gelmiyor ve onun formasını almıyor.Top kesmek,kademeye girmek ne kadar futbolda gerekli olsada seyir zevki açısından daha çok top tekniği yüksek yüzü kaleye dönük hücum oyuncuları tercih ediliyor.Yani defans olupda çok büyük forma tirajına ulaşmış oyunculardan belki de tek aklıma gelen isim Rio Ferdinand'ki maliyeti ortada :) . Yani bi artık inter'de de arjantin milli takımındada yedek soyunmasına karşın Killy Gonzales GS'ye gelse forma satışında patlama yaşanması olası.[signature][hline]D'akmor J.Matthew
I'm only happy when it rains
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elektrot, 12 Ağustos 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
4 yıllık şampiyonluğun getirdiği bi sonuç. Fatih Terim UEFA Kupası'nı kazandı ama bunu kazanacak takımı kurmak için pek çok yerli yabancı topçu geldi, gitti GS'ye, hatırlarsınız Knupp'lar, Duro'lar vs. Büyük maliyet tabii, bi de kupanın paraya çevrilememesi beceriksizliği girince işin içine, bugünkü durum oluştu.

Alakası bile yok GS 4 sene şampiyon olmadan once batak icindeydi o 4 sene şampiyonluk sayesinde cogu borcundan kurtuldu..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

o dalga geçtiğiniz aziz yıldırımın farkı burdan geliyor işte . adam her dediğini yapıyor , maddiyatı iyi , maddi destek sağladığı yerler iyi .

Özhan canaydın iyi adam olabilir ama açıkçası başkanlıktan anlamıyor , tek futbola yatırım yaparak bir takımın başkanı olamazsın ztn[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

bu sorunun tek bi cvabı var... besiktas ve fener baskan parası yiyor. ama galatasaray kendini bi topluluk olarak grduu icin baskanın transferlerde direk para cıkartmasını istemio.. tabiki yoneticiler kendi ceplerinden paralar ekliolar ama tamamını hcbir zman baskan yada yonetici odemiyor[signature][hline]ilex globus... gustus abs æther.. amen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 12 Ağustos 2005 13:30 tarihinde demiş ki:
said:
elektrot, 12 Ağustos 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
4 yıllık şampiyonluğun getirdiği bi sonuç. Fatih Terim UEFA Kupası'nı kazandı ama bunu kazanacak takımı kurmak için pek çok yerli yabancı topçu geldi, gitti GS'ye, hatırlarsınız Knupp'lar, Duro'lar vs. Büyük maliyet tabii, bi de kupanın paraya çevrilememesi beceriksizliği girince işin içine, bugünkü durum oluştu.

Alakası bile yok GS 4 sene şampiyon olmadan once batak icindeydi o 4 sene şampiyonluk sayesinde cogu borcundan kurtuldu..

O zaman senin hesabınla 96'dan önce en az 200 m $ borcu olması lazım kulübün. Bana biraz uçuk geldi. Yani o kadar borca rağmen hala 50 çeşit topçuyu deneyebilmesi (denemekten kastım transfer edilip sezon ortası gönderilmesi).[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Bir çok nedeni var.
1-) Uefa ve SuperCup'tan sonra kanımca gs'deki hiç kimse o kadar parayı bir arada görmedi. Har vurup harman savurmak olayı Gs'de o tarihlerde başladı

2-) Sen Dünya'nın ilk 3 klübü arasındasın forma,atkı,anahtarlık..vs.vs sattığın yok.! Futbolcularda iyi para alıyolardı o dönemlerde Jardel Emre Hakan Taffarel..vs.vs

3-) Borçlar birikmeye başladığında kimse sallamadı desem yeridir.
Şahsen Gs'li değilim ama böyle olduğunu düşünüyorum.
Sonra elindekileri biraz daha tutsaydı (emre,Okan,Hakan) tam değerlerine ulaşmadan satıldı bu futbolcular ..
Hasan'da satılmalıydı o dönemde...

Benim izlenimlerim bunlar...[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
alukard666, 12 Ağustos 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
bu sorunun tek bi cvabı var... besiktas ve fener baskan parası yiyor. ama galatasaray kendini bi topluluk olarak grduu icin baskanın transferlerde direk para cıkartmasını istemio.. tabiki yoneticiler kendi ceplerinden paralar ekliolar ama tamamını hcbir zman baskan yada yonetici odemiyor

yaşın kaç ya kurduğun mantığa bak sanki başkanda para var . fenerbahçenin forma , atkı vs. satışından ne kdr para kazandığını biliyormusun ? her maç staddan bilet gelirini biliyormusun ? bilmiosun konuşuosun . Siz 18 bin kişlik stadı dolduramıyorsunuz sonra para para diyosunuz . 10 FB li taraftarının 9 unda forma vardır ama 10 gslinin 4 , 5in de forma vardır .

Taraftarda üstüne düşeni yapmıyor . Beşiktaştada öyle .

Geçen sezon FB nin aldığı para açıklandı geri kalan 3 büyüğünde kazancını toplayınca FB ninki çıkıyor ! Hani başkan ?[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

hyr ama büyük bölümü anelkayı alırken ne dendi .. Taraftarlarımıza teşekkür ederiz .. neden acaba ? bir yılda 20 trilyon para kazanılıor. araştırın bakın[signature][hline]Anubis feat. Nilay
Sosyal ağlarda paylaş

said:
alukard666, 12 Ağustos 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
bu sorunun tek bi cvabı var... besiktas ve fener baskan parası yiyor. ama galatasaray kendini bi topluluk olarak grduu icin baskanın transferlerde direk para cıkartmasını istemio.. tabiki yoneticiler kendi ceplerinden paralar ekliolar ama tamamını hcbir zman baskan yada yonetici odemiyor

feneriumdan guzel gelirler elde edilmeden once aziz yildirim inanilmaz paralar hibe etti klube..
bir yoneticimiz kendi cebinden para vererek futbolcu getirdi zamanında.

bunlar zaten olmasi gereken seyler , sen gidip klup baskanı veya yonetıcısısıysen , gerektıgı zaman elını cebıne atıcaksın..

evet fb baskan parasi yiyor. chelsea da abramovicin parasini yiyor?
yanlis olan hic bisi yok yani dedigin cok sacma :)

ayrica gs kendini topluluk olarak goruyosa topluca atsınlar ellerini cebine , gs nin borcu yarı yarıya iner be.[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

cok basit bi ornek vericem.
ankarada arcadium diye bi alisveris merkezi var , burada fenerium - gs ve bjk store ayni dukkanin icinde. sahibi ayni kisi yani.

bende formaydi atkiydi sapkaydi ordan aliyorum hep. dogal olarak muhabbetim var adamla.

adam bilgisayarda excel fılan gecen ayın ozetını cıkarıyodu , dedım hangısı fazla satmis.
fenerbahce 421 parca , besiktas 200 kusur galatasaray 91.

simdi , gs taraftarida hakli. gidip hakan sukur formasimi alsinlar?
yonetim taraftari ateslicek transfer yapmiyo. dogal olarak forma satisindan para kazanamiyolar.

anelka geldi az mac ta oynadi , ama sadece anelka forma satislarindan fenerbahce cok buyuk paralar kazandi.

bu devirde futbol klubu olmak artik iyi futbol oynamaktan ziyade iyi ticaret yapmak demek.
iyi ticaret , iyi gelir , daha iyi transferler ve dogal olarakta daha iyi futbol.[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

fenerium istanbulda vergi listesinde ilk 10daydı geçen sene yanlış mı hatırlıyorum. geçmişte aziz yıldırım çok para döktü. ama artık kulübü sağlam temellere oturtuyor ve yavaş yavaş başkan ve yönetimin geri çekilmesini sağlıyor. Paralı başkan dönemi bitti. CEO getirildi en son kulübe. yavaş yavaş CEO kendi yönetimini kuracak ve FB Kulübü Başkanı geri planda kalacak. zaten ceplerinden vermiorlar artık kolay kolay bunun en büyük örneği stad yapımında parayı birçok kaynak bularak oralardan karşılamaları. yapılmamış tribünün kombinelerinin 1907 derneğinin satın alması gibi...[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SirAnubis, 12 Ağustos 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
hyr ama büyük bölümü anelkayı alırken ne dendi .. Taraftarlarımıza teşekkür ederiz .. neden acaba ? bir yılda 20 trilyon para kazanılıor. araştırın bakın

gerçekten bazı yazılar okundu çizildi edildi ama paticik.com bünyesinde anlatmanın yakışı kalırmı bilmem..
Aziz yıldırımın kara para akladıgı hiç mi aklına gelmiyo. yani gerçekten bunu hiç söylemek istemezdim böyle bi durum ortaya cıktı cıkalı bütün ortamın dilindeydi .. ?[signature][hline][b]Chan yoldaşlarım : miniq , tırmık , kırpık , kıvırcıq :D .. Resimler: cominq sooon !

[Bu mesaj Fransua tarafından 13 Ağustos 2005 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahahhaha işte bu güzeldi :D.. bunu okuduktan 5 dakika sora burayı fenerliler bombalar artık way efendım sen benım biricik başkanıma hede hödö dedinde bende senın kafanı kırarım falan fıstık diye azize yi savunurlar herkezin ne oldugu biliniyo yani o bakımdan lütfen abüdürük gubüdürük postlar atarak tepkinizi hayvansal boyutlara ulaştırmayalım..[signature][hline][b]Chan yoldaşlarım : miniq , tırmık , kırpık , kıvırcıq :D .. Resimler: cominq sooon !

[Bu mesaj Fransua tarafından 13 Ağustos 2005 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 13 Ağustos 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
said:
SirAnubis, 12 Ağustos 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
hyr ama büyük bölümü anelkayı alırken ne dendi .. Taraftarlarımıza teşekkür ederiz .. neden acaba ? bir yılda 20 trilyon para kazanılıor. araştırın bakın

gerçekten bazı yazılar okundu çizildi edildi ama paticik.com bünyesinde anlatmanın yakışı kalırmı bilmem..
Aziz yıldırımın kara para akladıgı hiç mi aklına gelmiyo. yani gerçekten bunu hiç söylemek istemezdim böyle bi durum ortaya cıktı cıkalı bütün ortamın dilindeydi .. ?

Çizildi edildi belirtildi olduğu ogrenildi . Kaynak goster kardesim kaynak. Sizin baskanlarin naylonlarini buldular sen Aziz baskanin para akladigina dair kaynak goster.
Baskalarına bok atmadan once siz gidin ilk once kendi yonetiminizi duzeltin. Sonra duzgun olanlar konusunda atıp tutun.Sen çamurun içinde yuvarlanıyosun, herkes yanında olsun istiyosun. Olmucak gec kaldınız.
Super Mario Jardellere verilen 30m dolarlar. Bedavaya giden Emreler Okanlar. Ulan UEFA sampyionu olupda 1 anhtarlık basmadınız. Simdi takır takır isleyen sistemli takımlara bok atıyosunuz. Hala daha hata yapiyosunuz ve hala daha köpek gibi saga sola saldiriyosunuz. Gidin isinize bakın. Telefon kartımı saticaksiniz 100 er avroya, beyzbol sopasiyla ev mi basicaksiniz baloya emrivaki adam çağırıp zorla haraç mı kesiceksiniz oyuncakciya stat maketi mi yaptircaksiniz napicaksaniz yapin duzeltin oyle gelin , ondan sonra konusun.[signature][hline] a.k.a Burningred
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...