Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evangelion a türkçe altyazı..

kender

Öne çıkan mesajlar

elinize saglik guzel olmustur umarim daha indirmedim de benim baska bi sorunum var.
siz divxten anlarsiniz.
ben pek ilgilenmezdim etmezdim de su zamana kadar.
gecen evangelion un tüm bölümlerinin olduu toplu bi divx cd aldim. ilk episode dışında digerlerinden ses gelmiyor.
sorun ne olabilr. bi cözümüne yardimci olabilirmisniz.
simdiden sagolasiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Allah razı olsun, benim seyredeceklerim almanca altyazılı çıktıydı, bunlar kurtardı. :) ama anlamadığım birşey 22 ve 23üncü bölümlerde ne kadar time adjuster'la senkronize etmeye çalıştıysam da becerememem oldu. arada fazladan satırlar vardı, çıkardım filan ama para etmedi maalesef..

ha bu arada, altyazılarda "yapçam etçem, gidigidiveecem" gibi egeli şivesi gibi bazı çeviriler hoş olmamış doğrusu, söylemeden edemedim.. ;)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

text şeklinde animelerin altyazılarını bulmak biraz zor.emuleden ve bir siteden bulunuyor(adres aklımda değil scriptclub mü neydi?)

ondan sonra çevirmek ve zamanlamayı yapmak kalıyor..

tabi bu biraz kasıyor bölüm başına 2 saat gibi uğraşmak zorunda kalabiliyorsunuz...

ama şunu unutmayın sizin çevirdiğiniz 1 bölümü yüzlerce kişi anlayarak izliyor..

ingilizce bilenler sadece 1 bölüm çevirse şimdi arşivimizde binlerce altyazı olurdu::)

Şunu da unutmayın , eğer bir Anime'yi Türkçe altyazı ile görmek istiyor ve göremiyorsanız karanlığa kızmak yerine kendinize önce şunu sormalısınız : "Ben bu konu hakkında neler yapabilirim?"

Kişisel bir not daha :

Ve eğer imkanınız yada zamanınız olduğu halde altyazı ile uğraşmıyor ve başkaları altyazı yapsın diye bekliyorsanız , bir altyazı yapıp da yarıda bırakıp gidiyorsanız yada "ben öyle herkese dağıtmak için altyazı ile uğraşmam" diyorsanız Türkiye'de Anime'yi yaygınlaşmak ve tanıtmak meselesinde çözümün bir parçası değil de sorunun bir parçası haline geldiğiniz için ileride çok pişman olacaksınız : Yeterince...[signature][hline]1000 küsür cd den ve anime dvdlerinden oluşan listemi görmek için mail atın:)
[email protected]
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com
www.daredevil.efsanesi.com
türkçe anime altyazıları için
http://animetr.port5.com/altyazilar.html
uğrayın sizide türkçe altyazı yazmaya davet ediyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
said:
Akuma_Blade, 13 Ağustos 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
Gönderdiğim altyazı , 9 CD Avi için , hazırlarken Renewall henüz yoktu ortada.Askerden dönünce Renewall'i de uyarlarız merak etme yani.

haha çok iyi olur yani askerlik ne zaman bitiyor :P[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...