Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro Trip

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Road Trip in yapımcısı yapmış :)
Geyik bir film.Gidin,görün efendim..

[hele bir plaj zombileri sahnesi varki, gülmekten 10 dakika alamadım kendimi lol -tam bizim ülkenin plaj krolarını çekmişler-][signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Bana mutluluğun bisikletini sürebilir misin fatma?
Sosyal ağlarda paylaş

Road Trip havasında mı? (Gerçi orada Tom Green'mi ne o vardı ama. O olmadan yeteri kadar komik olur mu bilemem.) İzleyelim denk gelirsek. (bu arad hani Kanal D Road Trip verecekti bu ay? Şu yılan sahnesini izlemek için bile otururum başına)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
şimdi izledim filmi, çok şahane birşey diyemiyeceğim.
ama birkaç süper dialog mevcut filmde, bu dialoglar mutlaka kaçırılmamalı :)

En başta Vinnie Jones var (her ne kadar küçük bir rolü de olsa) hastasıyım adamın.
Snatch ve bu filmde hasta bir ingilizi canlandırıyor ve aksanına bitiyorum.

Ayrıca o trendeki sapık karakteri de çok hoş.

Çok yapay sahneler mevcut. Biraz daha gerçekçi bir film yapılsa mükemmel olabilirmiş. Hatta Snatch gibi bir klasik çıkabilirmiş.

Oyuncular çok iyi, hele bu "Cooper Harris"i oynayan Jacob Pitts çok hoş bir karakter.

Ancak o sondaki beyzbol sopalı sahneyi anlamadım

edit: ne yalan söyleyeyim, Buffy'den tanıdığım "Michelle Trachtenberg"in sahne performansını merak ettiğim için aldım cdyi, ama Vinnie Jones'u görünce ağzım kulaklarıma vardı :)

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 25 Kasım 2004 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

baya eglenceli film, alternate ending daha mantikli tabii ki normaline gore :P

Michelle Trachtenberg i tanimis oldum en azindan ..[signature][hline]Hi, I'm Affinity, and I'm still completely insane in every format that doesn't have Null Rod. Now if you'll excuse me, I'm here to rape your horses and ride off on your women, and there's nothing you can do about it.
Sosyal ağlarda paylaş

dvd sini kiraladim ben, silinmis sahneler, alternate ending var, sansursuz vs.[signature][hline]Hi, I'm Affinity, and I'm still completely insane in every format that doesn't have Null Rod. Now if you'll excuse me, I'm here to rape your horses and ride off on your women, and there's nothing you can do about it.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Filmin bu yaz divx'ini izlemiştim ve gerçekten çok hoşuma gitti.Bazı arkadaşların dediği gibi Cooper karakteri filme ayrı bir hafa katmış ayrıca Matt Daemon'ın da filmde olduğunu fark etmemişsiniz sanırım.Miskuzi, Miskuzi...[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ah hemen dojorel'den divx'ini alalım. geyikse belki eğlendirir biraz...
dojo nerdesiin...?[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 137)
Sosyal ağlarda paylaş

Scotty doesn't know, that Fiona and me.. doing in my vaaan every Sunday.. She tells him she's in church, but she doesn't go, yet she's on her knees and SCOTTY DOESN'T KNOW!

ve tek bir kelime olayi bitirir:

*MISKUUZII*[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk

Legolas [arrow] ork
Legolas [arrow] ork
ork: "AIMBOT!"
ork: "turn it off!"
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
girişteki
"Chapeaumelon - My Generation" şarkısı süper bişi :)

bazı diğer şarkılar da baya iyi
David Hasselhoff - Du,
Lustra - Scotty Doesn't Know,
Jet - Are You Gonna Be My Girl,
Normahl - Keine Überdosis Deutschland,
süper şarkılar bence. filme de çok iyi gitmiş.

Filmi bazen açıp tekrar izliyorum, müzikleri ayrı bir hoşuma gidiyor :)

Merak ettiğim birşey var, şu sonunda gösterdiği sahneler öylesine yapılmış şeyler mi yoksa DVD'de extra scene olarak duruyor mu?[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...