Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harunga

Shaklaban

Öne çıkan mesajlar

said:
Lonely, 15 Ağustos 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
bahsettiğim arkadaşın nickini verirdim ama kendisi dupeci olduğu için nickini vermemi istemedi ;)
Xigenon'da kendileri :-p

Olay burada kopar :D[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ne lam yalanmı sölicem :D
adam dupeci işte. 3 tane +8 lycaon u var kasasında .3'er tane +8 lik MP ve HP setleri var. :lol:[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.

[Bu mesaj Lonely tarafından 15 Ağustos 2005 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 15 Ağustos 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
dupe mupe boş işler bırakın bu işleri :)
Quake oynarken "God" kodunu kullanınca bi zevk alabiliomusunuz :D

Şekil 1 A Quake i "God" sız oynayamayan bir vaka :D direk attağa gecip kullanmıyorum derse şaşırmayınız :P[signature][hline]Nick : AnGeL911
Sosyal ağlarda paylaş

Quake'nin tüm şifrelerini biliom ve hepsinide kullandım. Asla inkar etmem :)
KO'da da üçüncü parti program çook kullandım. Ama çoook uzun süredir o programlarıda kullanmıom.

Ama dupe çok farklı bişi ya. Direkt olarak başkalarının emeğini çalmakla aynı şey. Ha hacklemişsin, ha dupe yapmışsın.
Mesela normal oynayan biri +8 lycaon yapması için reel olarak para harcayıp premium ile epey bi kasması gerekio. Ama dupe yapan adam başkasının yaptığıunı çoğaltıp kullanıo.

Neyse derin mevzular bunlar.[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ah ah bide dupeciler yüzünden mahrum kalmak durumu var... GM'nin dupe itemi silmesi kahrediyo insanı(gerçi artık dupe olmayanıda silemye başladılarda)...(bu arada bugün pazarda adamın biri +7 dark vanei 250den satıp durdu(türk ve sattığı vaneler +7 12tane %100 dupe yani) sonra ben arkadaşa kendi mage earningimi gösterirken mercantta(inanmaıştı 2tane olduğunu)adam her biri 999 yazan 2 tane mage earningi alıp gitti bende mal gibi kaldım ortada)...:(bu daha taze olay napcam ben şimdi ....yalan uydurunda ::ujio:: kızmasın...[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ula yalan söleme +10 totemic bow'u sen hayatında hatta rüyanda göremessin yalancııı:) olm +10 totemic bow olsa olsa gm nin elinde olur ki varda ben burdan bir resime baktım gm ni elinde +10 totemic var ha bide pelerin canavarının elinde var yalan yanlış şeyler yazmayın bi kere 65 ten 70 de olman imkansızzzzzzzzz:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zestoretic, 15 Ağustos 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
offf ya ne ezık bi forum ben cz de macro koydum harungalara sabah bi baktım lvl 60 dan 65 gittim elime totemıc +10 aldım sopnra obur sabah 70 sonra gm banladı olsa gosterırdım :D

kardes uyan uyan fazla rüya görmek iyi değil[signature][hline]Nick : AnGeL911
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
bendeki itemler ben 15 sn kesme iddeami hayla surduruorum.. ben kesiom kardesim yaaa elele elelel konu geldi cevap yazdim halla halla germeye ne gerek var bu kadar kimse inanmak zorunda degilki ben itemlerime guvenirim

herkese selam bende araniza yeni katildim...oyunada basliyali 1 ay falan oldu...

AMUHAHAHAHA 15 sn diyor hala...adamim adamin birisi geldi biz kalluga haungalarda lvl kasmaya calisirken onumuzzde arkamizda sagimiz da solumuzda n kadar haunga varsa aldi goturdu...bir baktim adamin arkasi haunga kangau gaunga falan dolu...bu adam manyak mi dedik ölmek istiyo falan derken puhahahaa adam basladi arkasindaki haunga ordusuna dalmaya...bizde adami izliyoruz mecbur cunku br tane bile bize lvl kasicak hayvan birakmadi..agzimiz acik adami izledik....sonra adam butun hayvanlari kestikden sonra onumuzden bir sey olmamis gibi gecti baktim nereye gidiyor diye yukarda bir yer daha ogrendim onun sayesinde...haunga warrior diye bir yaratik...bu manyak basladi yine hepsini arkasina takmaya 2 tur atti butun warrior haungalari arkasina taktiktan sonra basladi tek tek kesmeye...sonra hepsini kesti..bu normal haungalardan uzun surdu.....pm atiyim dedim bloke etmis normalden yazdim cevap vermedi...sonra adam hepsini kesitikten sonra kayboldu....

amuhahha sende kalkmis hala 15 sn de kestim muhabbeti yapiyorsun....

[Bu mesaj KIRMIZIKAPLAN tarafından 16 Ağustos 2005 09:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KIRMIZIKAPLAN tarafından 16 Ağustos 2005 09:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Staff : Lycaon Staff
TakILar : Amulet of Magic Power - Crystal Ring - Crystal Earring - Crystal Belt vs

uzerimdeki elbislerim +8 Crimson
level 55 ben keserim siz yinede kesemeyin diyin..!

ha wizard staff kullanmışın ha lycaon senin için bişi fayda etmez o verdiği resist ve hp den başka.
ilk hack lendiğimde normal mage olmuştum elimde +6 wizard vardı hala hatırlıomda novayla harpy lere 1000 vuruodum :D keşke harunga yı da deneseydim 500 vururmuydum acaba :lol:[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 61
NP : 46xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KIRMIZIKAPLAN, 16 Ağustos 2005 09:21 tarihinde demiş ki:
said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
bendeki itemler ben 15 sn kesme iddeami hayla surduruorum.. ben kesiom kardesim yaaa elele elelel konu geldi cevap yazdim halla halla germeye ne gerek var bu kadar kimse inanmak zorunda degilki ben itemlerime guvenirim

herkese selam bende araniza yeni katildim...oyunada basliyali 1 ay falan oldu...

AMUHAHAHAHA 15 sn diyor hala...adamim adamin birisi geldi biz kalluga haungalarda lvl kasmaya calisirken onumuzzde arkamizda sagimiz da solumuzda n kadar haunga varsa aldi goturdu...bir baktim adamin arkasi haunga kangau gaunga falan dolu...bu adam manyak mi dedik ölmek istiyo falan derken puhahahaa adam basladi arkasindaki haunga ordusuna dalmaya...bizde adami izliyoruz mecbur cunku br tane bile bize lvl kasicak hayvan birakmadi..agzimiz acik adami izledik....sonra adam butun hayvanlari kestikden sonra onumuzden bir sey olmamis gibi gecti baktim nereye gidiyor diye yukarda bir yer daha ogrendim onun sayesinde...haunga warrior diye bir yaratik...bu manyak basladi yine hepsini arkasina takmaya 2 tur atti butun warrior haungalari arkasina taktiktan sonra basladi tek tek kesmeye...sonra hepsini kesti..bu normal haungalardan uzun surdu.....pm atiyim dedim bloke etmis normalden yazdim cevap vermedi...sonra adam hepsini kesitikten sonra kayboldu....

amuhahha sende kalkmis hala 15 sn de kestim muhabbeti yapiyorsun....

[Bu mesaj KIRMIZIKAPLAN tarafından 16 Ağustos 2005 09:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KIRMIZIKAPLAN tarafından 16 Ağustos 2005 09:35 tarihinde değiştirilmiştir]

Haunga bişi diilki 1 spike lık işi anlattığımız
harunga[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sen kesersin diosun 1700 ap var yanlış anlama zaten 10 k hp 1k def var judgement da var sende yani rahat kesersin 5 snde[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 16 Ağustos 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
Hususi gittim denedim arkadaslar. Harungaya ortalama 2400 dmg veriyorum. 5 saniyede alıyorum. İsteyen inansın istemeyen inanmasın.

torment+parasite ustune de bikac judge. kesilebilir o surede pek tabi.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 16 Ağustos 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
Hususi gittim denedim arkadaslar. Harungaya ortalama 2400 dmg veriyorum. 5 saniyede alıyorum. İsteyen inansın istemeyen inanmasın.

Kimse BP kesemez yada warrior yada rogue kesemez demedi. Lvl'ı ne olursa olsun mage ler için vakit kaybı den di.
Özellikle lvl55 bir mage'in 15 saniyede kesmesi imkansız. Item' ı ne olursa olsun lvl55 spellerinin cooldownı bile 15 saniyeden fazla tutar. :)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...