Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz deki Üstünlük

lupin

Öne çıkan mesajlar

ben lvl 54 mage'im ile full cristal goblin giyiyorum takılarım +6 ve +9 hp takılar 1500 buflu canım 3200 küsür ve savaşlarda 4 novaya 720lik pot ile dayanıyorum bunda hayret edilecek bişi yok ki tabi arada bi asas gelip kesmezse 4 nova beni kesemiyo :)) ayrıca dagger def larımı taktığımda bobert bana 980 vurabildi çok gülmüştüm :))[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np
48 asasin 0 np :P
xenon=52 Priest
Cyper=49 priest
Sosyal ağlarda paylaş

Lupin Senin Kafan iyi mi ? :) hangi paper mage (karşısında n00b olmadıgı sürece ) birine 1500 cakabilir ? bana en baba paper adamlar 850 vuruo lvl 55 mageyim 2800 hpm var 4 kişi vursa 3400 eder ama ben adamların geldigini görüm mü arada 2 tüp ictim mi ölmüorum bu kadar basit benim fr resistim 20 o yüzden cok damage alıorum saglam bi wariora sen en baba paper flame i getir istersen taş catlasa 600 vurur adamın 3500-4000 arası hp si var 4.600= 2400 adamın hp si tabiki anca yarıya iner bide diosunki orada grup healer var adam eger grup complete ise party deki kimse ölmez 5 nova düştü 100 hp mi kaldı bi complte healing hp full sende bakmıcan herhalde adamları gördügün anda hp tüp icmeye başlıcan :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeatH_TR, 14 Ağustos 2005 14:41 tarihinde demiş ki:
Lupin Senin Kafan iyi mi ? :) hangi paper mage (karşısında n00b olmadıgı sürece ) birine 1500 cakabilir ? bana en baba paper adamlar 850 vuruo lvl 55 mageyim 2800 hpm var 4 kişi vursa 3400 eder ama ben adamların geldigini görüm mü arada 2 tüp ictim mi ölmüorum bu kadar basit benim fr resistim 20 o yüzden cok damage alıorum saglam bi wariora sen en baba paper flame i getir istersen taş catlasa 600 vurur adamın 3500-4000 arası hp si var 4.600= 2400 adamın hp si tabiki anca yarıya iner bide diosunki orada grup healer var adam eger grup complete ise party deki kimse ölmez 5 nova düştü 100 hp mi kaldı bi complte healing hp full sende bakmıcan herhalde adamları gördügün anda hp tüp icmeye başlıcan :)

oh be ben anlatayım dedim biri anlatmış benim yerime :D
+1[signature][hline]Metakuso
Karus
6x
Hala Sorcerer :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...