Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarda ara vermeden 50 saat oyun oynadı, öldü!

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Bir Güney Koreli, internet kafede 50 saat ara vermeden bilgisayarda oyun oynadıktan sonra öldü.
Polisin verdiği bilgiye göre, Lee adlı 28 yaşındaki genç, ülkenin güneydoğusundaki Taegu kentindeki bir internet kafede savaş oyunu oynamak için 3 Ağustos'ta bir bilgisayarın başına oturdu.
Lee, 3 gün boyunca yalnızca tuvalete gitmek ve bir portatif yatakta kısa süreli kestirmek için bilgisayarın başından kalktı.
Lee'nin annesi, oğlunun eve dönmemesi üzerine eski iş arkadaşlarından onu bulmalarını istedi. Lee, internet kafeye kendisini bulmaya gelen arkadaşlarına oyunu bitirdikten sonra evine döneceğini söyledi. Ancak Lee, bu sözlerinden birkaç dakika sonra öldü.
Polis yetkilileri, ''Lee'nin ölüm nedeninin yorgunluktan kaynaklandığının'' tahmin edildiğini kaydettiler.
Bir yerel gazete de Lee'nin eski iş arkadaşları ve internet kafe çalışanlarına dayanarak yayımladığı haberde, Lee'nin bilgisayarda daha çok oyun oynayabilmek için yakın zamanda işinden ayrıldığını yazdı.

ilginç..

Kaynak : Milliyet[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MartinLGore, 09 Ağustos 2005 20:21 tarihinde demiş ki:
Lee'nin bilgisayarda daha çok oyun oynayabilmek için yakın zamanda işinden ayrıldığını yazdı.

çok gerçekçi bulmadım am gerçeksede adamda normal olmayan bişeyler var demektir
bide şey komikmiş "portatif bir yatakta kısa süreli uyku" adam gines rekorlar kitabına girmeye kasar gibiymiş haha[signature][hline]Boo, are you happy now?
Sosyal ağlarda paylaş

o diilde ben bu başlıı gördüümde ölüodum gülmekten çok alakasız geldi ya...
bilgisayarda ara vermeden 50 saat oyun oynadı ÖLDÜ!
bu ne ya sanki adam savaşmış 50 saat hüeh :P[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 09 Ağustos 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
Bu eski diye biliyorum?

Milliyet son dakika haberleri içinde geçmiş.
Ntvmsnbc'de de yeni haber olarak duruyor..

3 ağustos'ta olmuş olay haberde de yazıyor zati..
[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********

[Bu mesaj MartinLGore tarafından 09 Ağustos 2005 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hıyar herif yemek yemeyi unutmuş arada, oyuna dalmış, ÖLMÜŞ!
ya ölünün arkasından konuşulmaz da e yuh be kardeşim.
artık nereye gidecekse soracağı ilk soru "abi kaç saniyeye dönerim hayata, net kafeden başlayacam ben ehu" olacaktır[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Boenx, 09 Ağustos 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
Normal karşılamak lazım bunların ırkları böyle naparsın

Her konuda hakkında hiçbirşey bilmediğiniz toplumlara laf atmaktan amma çok zevk alıyorsunuz?
Sanki türkiyede veya başka bir ülkede saçma sapan ölen insanlar olmuyor[signature][hline]Düdüt
Sosyal ağlarda paylaş

Başımız sagolsun..Darısı başıma :d[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you
And I will do it on my own
Muse - Muscle Museum

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shadowcast, 09 Ağustos 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
Sanki türkiyede veya başka bir ülkede saçma sapan ölen insanlar olmuyor

penguenin kapağı vardı insanlar topluca uçurumdan atlıyordu "koşuuun koşuun aaa uçurum vaaaar uçuruma koşuuun uçurumaaaaaaaaaaa" diye
üstteki başlık da "biz türkler neden saçma sapan ölüyoruz?" idi.
en azından tek salak biz değiliz:-)[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shadowcast, 09 Ağustos 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
said:
Boenx, 09 Ağustos 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
Normal karşılamak lazım bunların ırkları böyle naparsın

Her konuda hakkında hiçbirşey bilmediğiniz toplumlara laf atmaktan amma çok zevk alıyorsunuz?
Sanki türkiyede veya başka bir ülkede saçma sapan ölen insanlar olmuyor

Ne alaka şimdi Çinlilerin korelilerin böle aletlere daha bir eğilimi olduğunu ben böyle düşünüyorum Tum online oyundaki manyaklar onlardan olusur 24 saat oynarlar. Account kasıp ailelerini öle geçiriler. Her ay böyle konular çıkar.

Bundan önceki ayda kadın erkek ınternet kafeye gıtmıs cocugu evde bırakmıslar ( wow oynuyolar cafede ) Cocuk sonuc olarak evde ölmüş. Buna değinmek istedim ama direk saldırı modunu geç napalım senın doğanda böyle demek...
Sosyal ağlarda paylaş

bu haber bana kolpa gibi geldi.
50 saat biri oyun oynadı diye niye ölsün ki?
büyük ihtimalle başka bir rahatsızlığı vardır adamın.

ben de zamanında 2 gün hiç uyumadan gece gündüz oyun oynadığımı hatırlarım da, yani ne biliyim çok tuhaf geldi bana haber[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...