Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue&Talos

Tamika

Öne çıkan mesajlar

tamika türkçeyi düzgün kullanıyorsun oyun içinde yaptıgın şeyi her ne kadar tasvip etmesemde konuşman en azından adam gibi o konuda saygı duyuyorum fakat şöyle birşey var damagelar aynı vs. diyorsunda talos kesmenin püf noktası zaten benim bildigim ona dayanabilicek bir tank bulmaktır. burada senin attıgın heal 1920+960+480 = 3360 (yanlış hesaplamayalım rezil oluruz). 3360 healla allahı gelse kesilir sonuçta pek tebrigi hakeden bir olay gibi gelmiyor bana sonuçta oyun kurallarına aykırı oldugu için kesilmemiş sayılırsınız. bu arada o kullandıgınızı kullanmayın birçok kişi biliyor artık kullandıgınızı her an ban gelebilir şimdiden uyarayım. bide archer sanırım koko kullanıyormuş pot için oda dikkat çekmiş bir kesim tarafından. o olaya yorum yapmicam ama pek bir bilgim yok.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun talosla ilk tecrübem çok acı olmuştur ard arda iki ker eyatmıştım mage ile ondan sonra pek elleşmemeye dikkat ediyorum. talosu ne olursa olsun tek preistle kesmek çok zor +7 shell setli 64 lvl warrior arkadaş var onun 5-6 bin arası canını lup diye indiriyor..(itemler fln uçuk)adam 2 healersız dalmıyorda bir archer tek başına 1 healerla nasıl kesmiş bilemiyorum... ama "hilesiz" kestiyseniz de helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...