Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf shamans dioruz ama

Blackfake

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 15 Ağustos 2005 08:05 tarihinde demiş ki:
Paladin
Flash of Light
Cost 140 Mana
Cast Time 1.5 seconds
Heals a friendly target for 343 to 383.

Shaman
Lesser Healing Wave
Cost 380 Mana
Cast Time 1.5 seconds
Heals a friendly target for 832 to 928.

şaman değilim maalesef, 1.5sn'lik heal kullanamıyorum.. :-)

Palasin prot/ret tin yanliş hatirlamiorsam eşşek başi gibi armor var bi unstopable AR veya spinal reaper aşagisi silahlarin wf si bile çogunlukla gıdıklıyor seni ama flash kullanmiorsun
allah aşkina Şu Zalgradis in demolari bi izle :)
Ben şimdi yatıyorum akşam gene gelicem tatlı tatlı tartışcaz azcık çekişcez tammi? :)[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Sosyal ağlarda paylaş

regalya lütfen bilmeden sallamaya devam etme çünkü bütün "ben şu kadar char kastım paladin dahil" sözlerinin kıymeti kalmıyor. counterspell aura değiştirmeni de önlüyor..

"kim dedi healing atarken cs yiyip balon açmaya kas die bas balonu healle milleti dotlari poisonlari diseaseleri root lari kaldir arada iki buff felanda at meleeye karşi bide divine blessing var extradan nasil olsa yagdir heali"

global cooldown diye birşey var oyunda regalya'cığım bilmem biliyor musun. balondayken atabileceğin heal sayısı 4 tane holy light arka arkaya ve bitti. o kadar. 5dk daha balon yok. cleanse bir kere atarsan 4üncü holy light'ı atayım derken cs yersin hatta. blessing of protection cs'ye karşı korumuyor, attın mı gene yersin earth shock'u cs'yi oturursun yerine..

hayır bilmemek tamam da neden sallıyorsun o zaman bu kadar?[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

hey yarabbi.. global cooldown'ı bilmiyor musunuz siz ya? ne demek 6sn = 1500hp? ne demek 2 holy light? (ha grup pvp'den bir anda duele geçtiniz argümanlarınız çürüyünce hemen)

yani ben bayağı ciddiye alıyorum söylediklerinizi ama hakikaten çok temel bazı şeyleri bilmiyorsunuz maalesef. stun atıp 2 tane holy light çekemezsin. instacast speller bile global cooldown'ı devreye geçirir, öyle olmasa aynı anda 10 tane spell atılırdı instacast..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 Ağustos 2005 08:10 tarihinde demiş ki:
regalya lütfen bilmeden sallamaya devam etme çünkü bütün "ben şu kadar char kastım paladin dahil" sözlerinin kıymeti kalmıyor. counterspell aura değiştirmeni de önlüyor..

"kim dedi healing atarken cs yiyip balon açmaya kas die bas balonu healle milleti dotlari poisonlari diseaseleri root lari kaldir arada iki buff felanda at meleeye karşi bide divine blessing var extradan nasil olsa yagdir heali"

global cooldown diye birşey var oyunda regalya'cığım bilmem biliyor musun. balondayken atabileceğin heal sayısı 4 tane holy light arka arkaya ve bitti. o kadar. 5dk daha balon yok. cleanse bir kere atarsan 4üncü holy light'ı atayım derken cs yersin hatta. blessing of protection cs'ye karşı korumuyor, attın mı gene yersin earth shock'u cs'yi oturursun yerine..

hayır bilmemek tamam da neden sallıyorsun o zaman bu kadar?

Tabi magede zaten işin allahi olmuş insta cleanse aura değişim aralarina cs yasliyor saçmalama yahu
nasil yiyeceksin insta kasarken cs yi imp cs yedin hadi 4 sny aura deiştiremedin root hede zehir felan kaldiramadin sonra o mage 30 saniye boyunca tekrar buyu atmani nasil önlücek her buyu atişinda sheep blast denk getirip hp regen riskinimi alicak ammada saçmalamişssin ha.
global cooldown demişşsin gurup savaşinda 4 tane heal aticaksin hiç bir şekilde engellenmeden benim anlattiğimda oydu.
Arti meleeler için dedim Bless i istersen yukariyi tekrar oku
Bilmemek sallamak ne demek yahu sana anlaşilir şekilde yaziyorum sen tutup kafana göre bişilere yorup yarim yamalak okuyarak ve her postuna bak shaman overpowered itisini ekleyerek yazi yazıyorsun karakterini oynamayi ögren Sam bunu daha oncede demiştim çok seneler oldu tekrar söylüyorum.
(An Ex Por mevzusueger hatırlamadıysan)[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief

[Bu mesaj Regalya tarafından 15 Ağustos 2005 08:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 Ağustos 2005 08:14 tarihinde demiş ki:
hey yarabbi.. global cooldown'ı bilmiyor musunuz siz ya? ne demek 6sn = 1500hp? ne demek 2 holy light? (ha grup pvp'den bir anda duele geçtiniz argümanlarınız çürüyünce hemen)

yani ben bayağı ciddiye alıyorum söylediklerinizi ama hakikaten çok temel bazı şeyleri bilmiyorsunuz maalesef. stun atıp 2 tane holy light çekemezsin. instacast speller bile global cooldown'ı devreye geçirir, öyle olmasa aynı anda 10 tane spell atılırdı instacast..

Sam yeni bi gözlük al pls
Nie bassinki mana harcasin Bandaj varken
6 sny = 1500 hp
Heavy runecloth bandage = heal 2k dmg over 8 sec
250 dmg every sec
1500 hp after 6 sec

Mana loss 0
Mana gained 2 tick 120 minimal[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 15 Ağustos 2005 08:17 tarihinde demiş ki:
e hadi stun ı attın 1sn global cooldown dan yedin.kalan 5sn içinde 2.5snlik 2 holy light atılamıyor mu?

aç paladin, çek videosunu atabilirsen buraya. kabul mü?

regalya cs'yi heal kullanırken atıyor adam, 10sn boyunca ne aura değiştiriyorsun ne divine shield ne seal ne de başka birşey. sadece auto-attack var. paladinin herşeyini bloke ediyor interruptlar..

evet 4 heal atacaksın sonra rogue popona yapışıp bütün olayını bitirecek. hp düştüğünde de healleyemeyceksin kendini, lesser healing wave yok, nature's swiftness yok. 4 tane heal atacağım diye full hp'liyken shield açmayı sen dene bakalım iyi oluyor mu o dediğin, nasılsa paladinin varmış..

yarım yamalak okuyarak filan değil, kendi deneyimlerime ve okuduklarıma (yarım yamalak değil işte herşey rakamla, yazıyorum yukarı spelleri birşey diyemiyorsunuz)

GLOBAL COOLDOWN NEDİR ÖĞREN LÜTFEN REGALYAAAAAAAAAAAA
STUN ATIP 6SN BANDAJLANAMAZSIN REGALYAAAAAAAAA

duel mi konuşuyorsun yahu? ne bandajı? kim kullanıyor bandaj?[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 15 Ağustos 2005 08:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 15 Ağustos 2005 08:24 tarihinde demiş ki:
said:
EarS, 15 Ağustos 2005 08:17 tarihinde demiş ki:
e hadi stun ı attın 1sn global cooldown dan yedin.kalan 5sn içinde 2.5snlik 2 holy light atılamıyor mu?

aç paladin, çek videosunu atabilirsen buraya. kabul mü?

regalya cs'yi heal kullanırken atıyor adam, 10sn boyunca ne aura değiştiriyorsun ne divine shield ne seal ne de başka birşey. sadece auto-attack var. paladinin herşeyini bloke ediyor interruptlar..

evet 4 heal atacaksın sonra rogue popona yapışıp bütün olayını bitirecek. hp düştüğünde de healleyemeyceksin kendini, lesser healing wave yok, nature's swiftness yok. 4 tane heal atacağım diye full hp'liyken shield açmayı sen dene bakalım iyi oluyor mu o dediğin, nasılsa paladinin varmış..

yarım yamalak okuyarak filan değil, kendi deneyimlerime ve okuduklarıma (yarım yamalak değil işte herşey rakamla, yazıyorum yukarı spelleri birşey diyemiyorsunuz)

GLOBAL COOLDOWN NEDİR ÖĞREN LÜTFEN REGALYAAAAAAAAAAAA
STUN ATIP 6SN BANDAJLANAMAZSIN REGALYAAAAAAAAA

duel mi konuşuyorsun yahu? ne bandajı? kim kullanıyor bandaj?

Anlaşamadiğimiz nokta
Ben balondayken heal aticaksin demiştim popona rogue geldimi basicaksin db i inmune inmune inmune demi
Senin değişinle 1 sny global a gitsin 5 sny
1.250 hp ve mana varcamiyorsun
Ammaaaaaaa adamin silahinin hizi 1.30 deilse mübarek bi sahis olup o stun cikişini yakalayip that spell not ready yet olayini yemeden büyü atarsa ki genelde olan bişi değil erenlerden değilse 6. sny yi de geniş geniş kullaniyorsun sam yaniiii 1500 hp :)
Global cooldown u know m8
Çatlada patla :D
6 sny diorlarsa 6 snydir ÖGREN LÜTFEN SAMMMMMMMMMMMMMM[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief

[Bu mesaj Regalya tarafından 15 Ağustos 2005 08:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"Ben balondayken heal aticaksin popona rogue geldimi basicaksin db i inmune inmune inmune"

evet kimse purgelemiyor seni bu arada, ya da kimse earth shocklamıyor/cs'lemiyor/slience'lamıyor karşı takım full rogue herhalde..

sonra neymiş sen stunı atıyorsun. ne oldu regalya'cığım 10vs10 birbirine girmişken 20sn içinde rakiplerin 9 kişisini herhalde öldürdü bizim takım, sadece rogue kaldı ben de ona harcıyorum stunı. stun cooldown yok zaten önüne gelen üçer üçer atıyorsun ya..

ben rakip şamanlarda gördüklerimi yazıyorum da sen bunları yapan paladin gördün mü cidden merak ediyorum. böyle birisi yaşıyor mu acaba yeryüzünde..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw sam senle tartışılmaz once gurup tartişmasina girdik 1 vs 1 e dondurdun şimdide tekrar guruba döndü zaten 5erlik felan 2 gurup birbirine girerse savaş 15 dakka sürmüyor senin orada yapman gereken ay kendimi kurtarmak için sakliyim balonumu yerine (şimdi kendin dedin)
Ulan şu meyç i kurtarmak için harciyayim balonuda hepsini patlatsin be desene
Daraltiyorsun bazen ya sekme yavru ceylan gibi dur bi yerde :P

Yattım hadi ben

Pala demosu
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=2872[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief

[Bu mesaj Regalya tarafından 15 Ağustos 2005 08:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiçbir zaman 1vs1'e döndürmedim, başkaları döndürdüyse onlara cevap verdim. sonra tekrar gruba çevirdim. ben lafı gruba çevirdikçe geldi birileri gene duele çevirdi..

meyc'i zaten kurtaramazsın neyle kurtarıyorsun? attığın healden daha hızlı dmg alıyor. açarsın balonu, aaa meyc ölmüş aaa falanca ölmüş sonra bir bakarsın kendini heallemeye balon da kalmamış. xroads baskını anlatmıyorum ben işte battlegrounds..

ben de izliyorum paladin videoları da düşmanlar da paladin kadar iyi oynasa görürüz paladin ne yapıyor. ben de video çeksem sürekli 10dk'lik klip çıkarırdım şimdiye ama ben shieldliyken 5 kişi bana vurup sadece bir aklı başında horde'un vurduğu, heallediğim mage'in arcane explosion'ı ile patlayan acemiler varken video çekersin tonla..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...