Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

csi ny

silverhelm3

Öne çıkan mesajlar

çok kötü olmuş dizi bence csi ın havasını yakalamatya çalışmışlar ama adamın konuşmaları bayıyor ayrıca adama karizma katıcaz diye katıksız saf yapmışlar ayıca karakterler oturmamış özellikle konuşmalar bitirdi beni herifler nerdeyse olay yerinde olayı açıklığa kavuşturacaktı şurda şu var şöyle olmuş burda bu var böyle olmuş tıpkı dandik polisiye dizilerdeki gibiydi bide kanıtları 2.kez gözden geçirdikleri tekniği zaten csi anında yapıyodu
konu çok açıktakalmış katil kim niye detaya inilmemiş.
vasat bir yapım olmuş[signature][hline]orochi
Sosyal ağlarda paylaş

gary sinise gibi bi ağır topu koymuşlar, adam ayaklı karizma.daha ne yapsınlar.

çok iyiydi, CSI dan beklenecek senaryo derinliği.cold case konusunda yazmıştım daha zihin zorlayacak birşeyler lazım diye, aha işte o budur arkadaşlar.

daha sadece ilk bölümü, ilerde daha da güzelleşecektir işte o zaman tadına doyum olmayacak.

pazar günleri de ayrı bi güzel oldu iki polisiye bi fantastik polisiye (ehe) toplanınca.(polisiye yanlış terim aslında ehe csi diye ayrı tür olması lazım da cold case pek csi değil o yüzden aralarını buldum :P)[signature][hline][Magnifying Glass of Gnome Detection] in AH NOW!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
ptesi salı çarş perş saat 00.00'a tekrar bölümlerini koydular şahane oldu.

ya bişey sorucam bunların kullandıkları tekniklerin hepsi gerçek mi? geçenlerde fotoğraftan resmin nerede çekildiğini buldular falan. ağzım açık kaldı.

p.s. gary sinise nası bi karizmadır yahu. arcane tam bulmuş lafını. ağır top. adam güm die vs. vs. ... uzadı[signature][hline]happy to stay at the club
Sosyal ağlarda paylaş

Feci bir dizi, çok saçma bir dizi... Bir kere adamların her şey için bilgisayar programları var!! Şaşırtıcı ama evet var. Olay yerindeki kırık camları birleştirecek program, inanılmaz isabetli parmak izi analizi yapan program, hatta patiye girilen mesajı inceleyip karakter tahlili yapan programları dahi var!! Tabi yok gerçekte böyle bir şey. Hiçbir emniyet teşkilatı da basit bir cinayet için milyon dolarlık bilgisayarlar harcamaz, daha önemilisi her bir cinayet için bu kadar süre harcanmaz! NY da her 10 dakikada(iyimserim bugün evet) bir cinayet işlense bu adamların çalışması gereken mesaileri siz düşünün sevgili Patiler! Ancak geyik meyik şıkış falan da olsa dizi pek bir eğlencelidir.
Açılış ve dizi içi müzik seçimi genelde berbattır... Çocuklara seçtiriyorlar galiba müzikleri. Görsel efektler şölendir tabi. Ha bir de sonsuz zoooooom olayı bu dizide de mevcuttur. Yalandır inanmayındır! Kimsenin görmediği detayları gören baş kahramanlar vardır falan... Eğlencelik işte :D

Ayrıca bugün yaptığımız geyikte şu sonuca vardık biz: Bu CSI NYdan başroldeki amcam -Gary Sinise miydi?- ile X-files taki Dana Scully i evlendirip mantıklı determinist ve mutlu mesut yaşamalarını istiyoruz efendim![signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

Genellikle polisiye dizi sevmeyen bir insan olarak (SVU, Cold Case, Without a Trace 3lüsünden özellikle nefret ediyorum) ilk defa sevdim böyle bir diziyi. Gary Sinise fazla bir oyunculuk yapmasa da karizma oranı çok yüksek. Sanırım dizinin sevdiğim kısmı amanın polis yakalıyor hırkız kaçıyor muhabbetinden çok bir cesetten yola çıkarak katilin buluna sürecinde kullanılan bilimsel tekniklerin daha bir detaylı olarak gösterilmesi, oysa ki bakınız Cold Case'e 1 saatlik dizinin 45 dakikası polisler kafa patlatıyorlar teknik olarak gördüğümüzse sadece arada sırada yapılan bir DNA testi. Bence başarılı bir dizi.[signature][hline]Gods&Slaves
Msn Space
Sosyal ağlarda paylaş

@Antimod Zati gerçekte olan o. Sadece DNA testi yapılır -o bile gerekirse- Normalde parmak izi aranır, suç mahalinin fotosu çekilir. Kaldıki kimse kanın yere damlama açısına göre, amerikan halkının ortalama boy uzunluğunu alırsak ve hede değişkeni ile... KATİL JOHN!! şeklinde bir bilgisayar programı kastırmaz. Cold Case biraz daha ayakları yere basan bir dizi o bakımdan... CSI uzay teknolojileri destekli bir polisiye bilim kurgu olabilir sanırım...

Ama ben yaz kuşağında hafta içi yayınlanmasından şikayetçi değilim. Gece yarısı izleyecek eğlenceli bir dizi oluyor Fena mı? =)[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

inanılmaz güzel bir dizi..
ilk kez bir tv programı için tv başına geçiyorum sürekli..
gerçi sezon finali geldi ama gece12den sonra tekrar bölümleri var..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
[b]karakedi, 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
[/b]
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal..
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

22.00 de başlayan filmin sonunda başlıyor tekrarlar, arada sarksa da genel olarak 00.00 - 01.00 arası oluyor[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...