Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The order of the stick

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Yalnız Giant duyuru yaptı (adamda iki günde bir hasta...) artık random koyucakmış yeni sayıları. Gerçi zaten öyle yapıyormuş ama offical olarak duyurmak istemiş. Sağlık durumunu da açıklamak zorunda değilmiş. Bir film vardı çocuk böyle bi topun içinde yaşıyor metobolizması sıfır diye bu adamada öyle bişi yollasak mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Gölgedeki yaratıkla karşılaşıcaklar sanırım, acaba ne olduğunu öğrenebilcekmiyiz yaa... Olayları şöyle uçta bırakıyo, üstüne bi de günlerce güncellemiyo gıcık oluyorum. Miko dirilicekmi, Redcloakla kapışıcaklarmı filan bunlar da havada kaldı mesela... [/spo]

Ayrıca şu düzenli güncellemeyi bırakması olayı kötü oldu bayağı. Sadist herif sen tut okuyucuları bağımlı hale getir, sonra düzenli güncellemeyi bırak...
Böhü :'(
Sosyal ağlarda paylaş

#424 deyim.

Titanyum elemental nedir yahu?

Bu webcomic'e tapıyorum çünkü sadece geyik değil, bazen böyle farklı bakış açılarıyla dumurdan dumura koşturuyor beni, kucaklaşıyoruz dumurla, sonra dumurlar aralarında paslaşıyor beni...

O derece...

Ayrıca;

Uranyum elemental summonlamak istiyorum. Hem ışıl ışıl olur, hemide area dmg de verir çevresine =D

Edit: #435, artık karmaya inanıyorum =D

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 03:25 tarihinde, Apis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arghhh...

Tam okumaya kaptırmışken bitti. Şimdi bekle dur.

[spo]
O kadar hayaletin bir işe yaramaması bir yana, ölen isimsiz binlerce NPC bir yana, nedense Goblinlerin şehri alması hoşuma gitti (Sanırım kötüler ender olarak kazandığından).

Ayrıca bir oda dolusu paladin bu kadar mı işe yaramaz?

Edit: Zaten sevmezdim ben bu Paladinleri...
[/spo]

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 05:05 tarihinde, Apis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Redcloak cidden süper bir eleman :D Adam goblinler için mesih gibi bişi olcak sonunda ondan korkuyorum :D Birde geçen eski sayıları okuyordum bu herkes level atlıyor belkar kalıyor ya anlatmaya başlıyor yok buçukluk köyünde hep ezildim ama bir gün yemin ettim onları rüyalarında vahşice öldüreceğim falan birden level atlıyor :D Noldu falan diyorlar roleplaying bonus xp aldım diyor sonra V'de bende xp için üzgün uyuşturucu bağımlısı bir geçmiş hazırlayabilirmiyim gibi birşey diyor belkarda "sky is the limit ears sky is the limit" ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...