Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

size zehir zembelek gibi gelen,utanmanıza ve sıkılmanıza yol açan anılar yol açan rezil anılarınız?

anpeolina

Öne çıkan mesajlar

Pek utanc duyduum bisi diil ama yinede annatcam.2 sene once yazlikta arkadaslarla su ringo denen aletlere bincez . Ayarladik tekneydi suydu buydu can yeleklerini giydik.Ringolara binmek icin iskeleden ustune yumusak bi inis yapmak gerekiomus.Onceki arkadas atladi cuk die icine girdi.E ben de yaparim edasiyla atladim cup die oturdum.Meer biraz kenara oturmusum.O dengesizlikle ayni sekilde tepetaklak oldum ama goruntu cok komikmis.Ters donmus ringonun ustunden 2 ayak cikio :)[hline]I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel

Icq UIN = 788808
a.k.a -hellraiser-dt<<===jk2
Sosyal ağlarda paylaş

çok rezil değil ama en son kırdığım pot:
Konsoloslukta diploma törenimiz var geç geldim baktım beyaz saçlı bir amca almanca bişiler konuşuyor. Gittim arkadaşlarımın yanına: "Aaa bişi kaçırmamışım daha konsolos konuşmasını bitirmemiş."
8 yıldır tanıdıklarımdan biri: "O benim babam"
Meğerse babası, müdürün konuşmasını almancaya çevirmekteymiş.

[Bu mesaj Cassie tarafından 02 July 2003 20:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hafta koşu bandında ısınma yaparken yanımda kürek çeken bir arkadaşımla ateşli bir tartışmaya girdik. Ortalık iyice kızışınca bende dayanamadım elime belime koyup...okkalı bir küfür savuramadam PAT!...yerdeyim. :) Kısaca tam bir Johnny English vakasıydım ve arkadaşım da dahil tüm spor salonuna eğlence kaynağı oldum. Sonra oturduğum yerde bende gülmeye başladım...Eh n'aparsınız hayatın tuzu biberi böyle olaylar.[hline]Mercy is weakness and weakness is death...
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe bu sene ders arasındayız belki öğlen arasıydı hatırlamıyorum koridorun sonunda bi kapı war kapıdan asansörlere ve tuvaletlerin olduğu yere açılıyo bi kız arkadaşla w.c ye gidiyoruz nese bu ark öndeydi biraz çıktı kapıdan bende arkadan baarıyorum üf ya çok çişim geldi çabuk gidelimde bi işiyim peeh sözüm bittiğinde kapıya gelmiştim birde ne göreyim bayan hocanın biriyle burun burunayım ehe neseki pek bozuntuya vermemişti ama ben utanmıştm biraz =)
Heralde demiştir ayı oolu ayıya bak kızla nası konuşuyo =)

[Bu mesaj Vodan tarafından 03 July 2003 01:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Orta 3 'de iken;

Söle bi olay olmuştu....
Okulun kapanmasına 3 hafta kalmışken bir idda olmuştu.
İşte Fen dersinde Mastırbasyon yapıcas, onumuzde 2 tane kız var.(öğretmen yalağı tiplerden) ha bu arada öğretmenimiz bayan ve feci kıl. beni severdi aslında ama neyse :P
ben yapmam dedim,yanımdaki yapalım die tuturdu yok olmaz dedim. neyse bu işi gördüm bu arada ben koptum adam çıkardı aleti mastrbasyon yapıo :D

Sonra ben oradan kalktim yan sıramdaki Arkadasın yanına gittim ,tam bizimki zevke geldi. :PPP Öğretmen ne arıosun sen orda dedi, "Çabuk yerine geç!!!" dedi. Bu arada bizimkisi bnm tarafa boşaldı. :PPPP Sonra herkez güldü. Tabi önümüzdeki kızlarda duydu, sıra altına baktı sapık dediler bana. ben dedim ben yapmadım, "git öl ya..." fln dedim, tuna yaptı fln.... yok bizimkiler bana kıl oluo.(çünkü beni çekemio sadece o 2'si) illa sen yaptın diolar... neyse tüm sınıf costu, bana tenefüsde saka yapıolar. Sınıfda bağırıolar hep bir ağızdan "CENABET GÖKHAN, CENABET GÖKHAN!!!" (işte ne boşalmısın be... "at" gibi fln diolar)...Ben kafamı sokacak delik arıom. Ne diim yani kimse böle zor duruma düşmesin!!!!! (İntahar edicek, gibi oldum desem yalan olmaz!)[hline]E-Mail : Skymaster
Icq Uin : 740943 | Web site : Skymaster Offical Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

hehe aklıma bi anı geldi... çok utanmıştım.
8-9 yaşlarındayken bi kız arkadaşımın evine gitmiştik , yemek saati geldi çattı, hep beraber ailesiyle falan yemek yiyoruz tam o sırada ben yellenmeye başladım :D kızın annesi nerden geliyor o sesler dedi... neyse arkadasım anlamıstı ama annesine caktırmamıstı (kesin cakmıstır hehe).... utancımdan girecek delik aramıştım.. :D[hline]Bi daha Venue'ye giden böyle olsun --> O
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Takhisis, 02 July 2003 23:08 tarihinde demiş ki:
Geçen hafta koşu bandında ısınma yaparken yanımda kürek çeken bir arkadaşımla ateşli bir tartışmaya girdik. Ortalık iyice kızışınca bende dayanamadım elime belime koyup...okkalı bir küfür savuramadam PAT!...yerdeyim. :) Kısaca tam bir Johnny English vakasıydım ve arkadaşım da dahil tüm spor salonuna eğlence kaynağı oldum. Sonra oturduğum yerde bende gülmeye başladım...Eh n'aparsınız hayatın tuzu biberi böyle olaylar.[hline]Mercy is weakness and weakness is death...

ahahahahaha Jonny English vakası evet :)[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Once I had strenght but no wisdom,
Now I have wisdom but no strenght.
Sosyal ağlarda paylaş

benım basıma cok kotusu gelmıstı Kıbrıs ucagına gıdıyoruz aılecek 12 13 yaslarındayım beleme yerındeyız Mashar Fuat Ozkan geldı aynı ucakmıs felan allah rahmet eglesın babamda hıc sevmezdı onları bende sevmedıgı ıcın soylemedım bak burdalar dıye . Annemde soylemedı bılıyor babamın huyunu neyse ucaga bındık 3 kısılık yerler ve Aırbus ucak neyse ben cam kenarındayım yanımda babam var babam bırden
"Batuhan manyakları gordunmu havaalanında" dedı
bende dalgınlıga geldı hangı manyaklar dedım
babamda hanı varya sarkıcı kıl herıfler 3 kısı bırı kel MOF mudur nedır dedı
o an sımsek caktı bır baktım adamlar ıkı onumuzde ve babam yuksek sesle soyluyor kıpkırmızı oldum "baba adamlar onumuzde oturuyor" dedım annemde dedı babamsa gayet sakın "ee ne olmus onumuzde otursalarda manyaklar oturmasalarda" dedı annemde bende kıpkırmızıyız adamlar arada bır bakıyor arkaya ucaktan ınerken ıyı tatıller dedıler 3 umuzede babam hıc duymamazlıktan geldı bır defa daha dedıler babam sızede efendım sızede dedı dondu ındı asagı :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

neden sevmiyodu baban?
benim de babamın cok yakın arkadaslarıdır :)[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
-Ben pırıl pırıl oldum ya...
Alexi_Septimus, 22 April 2003 17:59 tarihinde demiş ki:
abajura sıçıyorlar
Sam, 30 June 2003 18:42 tarihinde demiş ki:
ilk 5.56'lık cübbeyi deldi mi zaten concentration check hakgetire..
Sosyal ağlarda paylaş

walla olay 3 4 saat once oldu pek rezıl oaly deıl ama
baktım evde ps2 oynuyodum dedım dısarı cıkam bahceye bakıyım bızımkıler napıyy dıye cıktım babam bahce suluyor dondum dondum bulamadım adamı sonra bı ses geldı ayak sesı aha orda dedım bahce suluyor... dırek ucundan tuttum hortumu ba$ladı cekmeye cekıyor cıkıyor gelmıyor tabı takıldı herhalde dfedım geldı bööö diye bi cıktım adam kalpden oluyodu walla bı an kucuk caplı bı kalp krızı gecırdı sonra kendıne geldı tabı elıne baktı hortum war bana baktı dırek fo$$$ kuyu suyu du$unun nası soguktur dondum walla dotum dondu :p[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Bağdat Caddesi'nde cumartesi gecesi, saat 11. 4 sap arabadayız. Altımızda klasik bi mercedes. Üstü açık. Caddede ışıklardayız. Yanımıza a3'lü bi bayan yanaştı, bize baktı bi sırıttı fln. Ben gaz oldum. Havamız olcak ya, elim ayağıma dolaştı bişiler yaptım çat dedi stop etti araba. Kadın bastı gitti. Biz kızardık. Tam bi rezillikti.[hline]G-power a.k.a gehena
Sosyal ağlarda paylaş

babamın hosuna gıtmezdı o adamlar :D
baska bır olay anlatıyım u sene bole mayıs gıbın oldu Matrıxın vızyona gırdıgı zmanlar ıste benımde sular seller gibi aşık oldugum bir kız var ama kız benım samimi arkadaşım şansa neyse kız da tam bole anımelerden fırlamıs tıp felan olarak :D
ıste mınubusteyız yanımda bır ark daha var bu kız var sohpet edıyoz kalabalıkta mınubus kızıda guldurup pohpohlamaya calısıyorum keanu reeves mı ne o topactan acıldı konu :)
sonra kız dedı cok karızma hastayım adama bende kızım adam bısexuel tıp te yok dedım kız herkesın ortasında Bırlıkte yattınmıda bısexuel oldugunu bılıyorsun dedı ben dırek yerın 300km dıbıne gırdım yanı nerdeyse amerıkadan cıkıcaktım hberkes bana bakıyor ben hebe hube hebele fılan dıyoırum kambur cıkmıs nasıl battım orda dedım mınubusten atıyım kendımı kurtulıyım resmen kız shot down ettı benı
3 -4 sene önce bır gun de bısıkletle gıdıyorum felen cok taş bır kız vardı mahallede ben hastaydım ona arakadaşlarda duvarın ustunde oturuyor kıza bakıyım selam verıyım derken bısıkletle gacırt cop kutusuna bır gecırdım yuvarlandım yere karızma 0 yanı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 01 July 2003 20:04 tarihinde demiş ki:
Şu anda çıkıyoruz da Simdi Yalovada Eylule kadar goremicem.Uff ya niye hatırlattınız:([hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar

neden yanına gitmiosunki? Yalova çok mu uzak size?[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

benim en korkunç , en mor , en lerinde eni olan rezil anım 99 00
donemınde lıse tekrar okuyorum yıne her zmnkı gıbı bır cuma günü arkadaslarla (bizim aramızda hep kufur muabbeti hastir lem falan)nese işte cuma günü tekrarız karızmayız okulun agalarındanızya dayı gıbı bısıız istiklal marşı okunacak bende fırlamanın tekiyim en arkada marşı beklıoz muabbet edıoz bırılerı cıkıo bısııler dıo konusma yapıo gıdıo nese muabbetın ortasında arkadas birşey dedi bende yılın hatta millienyum'un lafını patlattım HAZİKTİR LAN ..UNA KOYAM abi o anda tam marşa başlıcaklar sessizlik bana denk geldı bide sesden anlaşılmıo dıe bagıra bagıra konusuoz abi o an kımsenın basına gelmesin yemin ederim ol yat yere yani tum lise 1 2 3 hazırlık dısarda marş için hazır ol'a gecmiş olanlar mudur yalaka team'ı ogretmenler herkes ya tum antalya bana bakıo rezillllllllllllllll öl öl sen öl diolar bana bakışlarında hatta ve hatta her surata bakışımda bana kufur edenı yada rezil herif diyen bakışlar off baska bısıı dıyemıcem hatta pazartesi günü okula geldıgımde aha bu marşda küfür eden cocuk deılmı deyenlerı duydum...hala utanıyorum yatagıma yattıgımda o bakışlar gelıo gozumun onune[hline] :utaniem: [b]Always Kebab[b] :utaniem:
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Bi tane daha var daha az rezil hatta benim hayatım rezilliklerle geçtide denebilir mosmor olan anı kitabımda war yakında piyasaya sürüp para yapacam :)

Yine bir gün tatildeyiz benim yaş 13 14 15 hatırlayamıcam tam olarak bodrumda yalıkavak tarafında afrodit die bi oteldeyiz nese işte yemek gezme derken havuza gircem havuz bayaa bi buyuk ama derin deil işte ole bole kızlar falan war kız dedıgım bende bı tutkudur olgun bayanlar'dan cok hoslanırım halada nese kadınlara kucuk cocuklara yabancılara sarkıyom falan artıslık yapıom atlıom zıplıom eskıden daha fırlamayım nese giriom boylamasına bi kulaç atıom kafam suyun ıcınde yuzuculer gıbı kulac atıom ama cok hızlı bir şekilde onumu falan gormuom yani nereye gittigimi artizz'iz ya nese abi kolumu kaldırdım suya tam ındırcem hızlıca cırptıgımdan kolumu suya vurdugunda kolum acıo kaldırp bı ındırdım abi kucuk kolluklu bi cocuga velet işte ne işin war senın koca havuzda ÇATTTT dedi suyun içindeyken bıle sesı geldı yani abi kaldırdım kafayı cocugun agız burun dagılmıs (fazla abarttım agzı kanıodu dudagı patlamıs)nese bi kaldırdım kafayı aglıo veletcağız :) işte yetkililer falan toplandı bişimi war die cocuk yabancı mama mama anırıo geldı anası babası bana bişii diolar ama hiç bozuntuya vermıom off cok geyikti vede yarım saat sonra vazgecmıyorum artisliklere devam ters takla atarak suya girmeye calısıyorum 1 atla 2 atla 3 atla 5atla yarım atabiliom 6.da gaza gelıp abi zıplıom oldugum yerde .5 - 1 - 1.5 takla atıyorum ama hala oldugum yerdeyım kafa ustu tam havuzun kenarına KüTTTT kafa yarılıo havuz kan içersinde sırıl sırıl kafamdan kan fışıldıo nese babam falan goruo cıkarıyorlar benı havuzdan dırek taa bodruma (yalıkavak bodrum arasıda bayaa vardır!)goturuolar dıkıs attırmaya nese benım sacalrda uzun ozmnlar kafamın tam ortasını kazıolar jıletlen sey gibi nasıl tarif etsem acaba maymunun poposu gibi :):) ole bole atıolar dıkısı aılemede zehir ediyorum o yazı :)

Benim başıma gelmedi ama yinede dumur :)
Bi seferde ilkokul 1'de bi kız cıkıo tahtaya şiir okuyacak nese cıkıo bu kız tahtaya tam baslıo şiire bizim okuldada yerler tahta nese kız bi salıo abi şarıl şarıl ama kızın ya haberı yok yada caktırmıo annamadım sorunlu bı kızdı ( gecen gün gordum afet olmus:) )abi yerler sidik bole tahtalar falan şişti cok fena olduydu hoca dısarı cıkarıp falan çamaşırlarını cıkardıydı bizde ac gibi izlediydik ama o şarıllllllllll şarıl salarken benı bır gulme tuttu hayatımın gulme rekorunu kırmıştım :)[hline] :utaniem: [b]Always Kebap[b] :utaniem:
:utaniem: [b]Kebap Store [b] :utaniem:
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 04 July 2003 11:56 tarihinde demiş ki:
kıza bakıyım selam verıyım derken bısıkletle gacırt cop kutusuna bır gecırdım yuvarlandım yere karızma 0 yanı

bana bu bi filmi hatırlattı, adam sandler falan oynuyordu :D[hline]Bi daha Venue'ye giden böyle olsun --> O
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün hasta oldum, ( ölüom ) gittim rapor almak için...
Müdürün kapısını çaldım, içeri girdim.

gel ulan buraya dedi.... bende düşünüyorum neden böyle kızdı yoksa sikayetmi aldı?....(bir yandan düşünüyorum, ben ne yaptım?)

Uzun anlattım ama bunlar 5'sn'lik olay. Geldi hemen çat çut daldı bana.... bir sağ, bir sol, hatta yumruk attı. kendimden geçtim... Kapı çaldı , çocugun birisi geldi;
Öğretmenim dedi , ne ulan dedi müdür. Cam kırmıştım öğretmenim gönderdi dedi.... Ve... müdür bana döndü sen neden geldin? Bende hasta oldum rapor almaya geldim...ODA EŞŞOLU ESSEK, DAHA ÖNCE NİYE SÖYLEMEDİN?.... DEDİ.... 2 KERE DAHA GEÇİRDİ...
çok dokunmuştu bana...
bu arada amcamına tanıo, annemide tanıo, .erefsiz....
Gittim ağlıyarak, anneme ve amcama söyledim. O günden beri küsler :PPPP[hline]E-Mail : Skymaster

[Bu mesaj Skymaster tarafından 05 July 2003 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmmmm....
çok gaflarım vardır benim.
hangi birini şeetsem...

niyse bikaç sene önce,
1 ay yurt dışında dolaştıydık arkadaşlarla falan.
kimse türkçe bilmiyo ya standart hödüklük millete gülümseyip türkçe laf atıyoduk.

sürekli de "lan biri biliyo olcak türkçeyi yicez dayağın allaanı" gibi tırsardık.

niyse kazasız belasız döndük memlekete. gümrük, pasaport hedeleri falanla uğraşırken alışkanlık adamın birine bişi söyledim de ne dediğimi hatırlamıyorum. çok kötü bişi diildi ama. adam döndü cevap verdi gayet güleryüzlü bi şekilde. baya bi yer yarılsın içine düşiim olmuştum o ara...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Okudalyız fiş alıcam bizim okulda yemek yemen için gidip marka alman lazım öle veriyolar yemekleri
hijyenik okul canım..
neyse markla alıcam arkadasla sıraya giricez ben girdim..Arkadası arkamda zannediyorum.. ve elimle onu gormeden ufaklıgını ellemeye calısıyorum.. böle sakalar fixti o zamanlar.. muck sesleriyle yapmalar falan..
bi dondum arkama bitane kız kızın orasını burasını elleme cabalarım farkedildi ve yerin dibine girdim desen yalan olmaz..
500 kere özür dilemeler falan..[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tane daha aklıma geldi :P (100000 tane çıkar aslında neyse)

Gecen sene cafeye gittik ben kafeteryada atıştırdım ,bilgisayar basında oturan birisi vardı, kız arkadaşım sandım. (arkadan aynısı)

Ellerimi saçına koydum, okşadım, tam öpüodumki.....BAŞKASI!!!!

Ama kızda beni erkek arkadaşı sandı ,işte
Ben söyleyim;
Ellerimi kaldırdım, sallamaya başladım, özür dilerim ,özür dilerim fln kızda büyükmüş bu arada. Tamam , bende seni erkek arkaşım sandım, olur böyle şeyler dedi...... "OHHH!!!!" Dedim.

İşte o sıralarda benimkisi geldi.

O kadar şeyden sonra birde bizimkinin trip'leri ile uğraşmıştım![hline]E-Mail : Skymaster
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay ortasonda oldu.Ben normalde iyi kaleciydim neyse işte maça başladık sonradan da benim sevdiğim kız geldi.Hava atcam die her topa uçmaya falan başladım ama ne hikmetse hayatımda yemediğim kadar gol yemiştim :D

Başka heh bu yenilerden.Bu sevdiğim kızla çıkmaya başlamıştık bitti gitti neyse işte bizim sınıftan da arkadaşlar biliodu.Matematik hocamız da kızla aynı(sınıflarımız farklı) arkadaşım bir bağırdı *****la ****** ayrılmış die.Söylediği an herkes sustu ve hoca bunu duydu(bunun neresi kötü diosanız o sıralarda notlarım 1di full :)) ben sıranın altına kafamı sokmaya çalışıodum gerçi sığmadı ama olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...