Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başka serverda oynayip Teon a gecmeyi düşünen arkadaşlar!

DALtanyan

Öne çıkan mesajlar

Bakın biz clanca yardıma acigiz bu yardımın boyutu elimizden gelenle sınırlı olmakta.

Level 20 ye kadar gereken tüm itemleri direk ben vericem.

Level 40 a kadar olan itemler icin alabilcek durumda olursam onlarida vermeye hazirim.
Level 40-52 günde 6-7m kasmanin yolunu öretmeye hazirim.

Soru :
Abi ben lvl 50 char kastim nasil birakip oraya gelip level 50 char kasicam ?
Cevap :
Bi kere lvl 50 yi elle kastim bi dahakini elle kasmayip botla kassam olur diyorsaniz. Botu her şekilde öretip göndermeye hazirim.

Soru :
Ciddi olarak uğraşiyormusunuz bu clan ve beraberlikle.
Cevap :
En ciddi şekilde.

Soru :
Klanda su anda kac kişi var kaci Türk ?
Clan :
Klanda şu anda Idaho - Vizzy - Exodiac - Guru - Luecas - ve 2 tane daha en kısa zamanda eklenicek türk bulunmakta.
Yabanci olarak 1 sws var su anda hoş biri.
Clandaki en düşük levelli kişi lvl 40. Bu lvl 40 tan aşağısını almayız anlamina gelmiyor lvl i 0 da olsa Türk oldugu sürece clana alinacak..

En kısa zamanda l2ravenloft.com acilicak.
Cumartesi günü 450 kişilik bir alliance a katilcaz.[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Seker BH of Teon
Exodiac Screamer (Jedi olcak) (Swg Corbantis)
Deathtone (67. Level Assassin)(Knight Online) Emekli...
msn: [email protected]
Life down there is just a strange illusion...
Sosyal ağlarda paylaş

Goodness olarak bilinen arkadaşimizda clienti indirmekte.. Teonda en kısa zamanda aramızda olucak[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Sosyal ağlarda paylaş

vaay knight da gelmis , abi yok char transferi yok hayal oldu :))
adamlar yapmiyor transferi ben kain de simdi bi sws yapiyorum canavar gibi kasiyoruz 3 arkadas 2 gunde lvl 30 olduk ^^ biri 31 oldu :P arkamzda prophet var deli gibi eiyoruz ^^[signature][hline]EsKiYa,lvl24+ elf archer,
paragoz lvl 20+ dwarf,
MaZuT artisan olcak abisi( oldu bile :)lvl7 craft),at kain
Sosyal ağlarda paylaş

cok şatafatli mailla accountun kapaliysa oynamiyorsan oyuncuyu geri kazandirmak icin yapabiliyorlar birşeyler.

Knight sen direk ac artisani teonda. 10 gunde 45leriz. Dunde Tarbar düştü hani bana drop olarak bilmiyorum yani :)[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Sosyal ağlarda paylaş

benim 2. karakter durmadan 2x hpsi olan 38-39. lvl moblari kesiyor en kötü ona followlasaniz 1 haftada rahat 40-45 arasi olur.[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Sosyal ağlarda paylaş

Tranferi yapmasalar bile genede gel eskisi gibi uzun sürmüycegine emin olabilirsin lvl kasma olayının.[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Ncsoft tarafından açıklama yapılmıştı zamanında hiçbir şekilde char transferi olmicak denmisti bunu unutmayalım lutfen bu arada turk birleşmesi fikti guzel ama imkansız biz bunu beta da başlattık ama noldu vizzy eski adıyla quasantie bizim BD olacaktı yamuk çıktı (tabiki şaka ) benim samimi arkadaşımdır kendisi.. biz kafede 8-9 kişi oynuoduk ve cok kraldı bursadan cellat/alieren/ench/seher arkadaslarımızda vardı.. ve tabiki unutulmaması gereken adam ekim (peka) gerçi namussuzluk yapıp kainde kastı ama :P ama yok yok olmuo
bizim kafedekiler bile bozustu... olmuo arkadaslar anlıcagınız bu eski takımdan hala beraber oynamaya calısan 2 kisi kaldı... Eski karakterleriyle Frizza ve Elastor(ben)... Olay bu ben diorum size zor gozukuo.. Ama kolay gelsin size teonda.. Eger barzta gelmek isteyen varsa her sekilde yardım ederim... Gerci param kalmadı ama her sekilde power lvl yaparım... (dipnot: bu kadar uzun zaman oynuo bu adam malmı ki para yapamamıs diyenler icin frizza ve ben so 1 ay icinde 500m luk silah patlattık...)[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 46+ AW (((retired)))
nenehatun 36+ SCAVENGER (((retired)))
criminal 20+ DE WIZZY(((retired)))
24+ ORC MONK (((retired)))
--------------------------------------
Burningred 6X AW
Electron 36+ Elven Scout (sr olacak işallah)(olacakti ama pw oldu :O )
gerisini bosverin çok yer kapladı zaten... :))
BARTZ

6X TH [emekli]
58 BD [satıldı be anam]
2X shaman [aktif :) ]
Sosyal ağlarda paylaş

:P bizde KAIN de her turlu power lvling vs ile yardima acigiz ^^ deermisim ^^

valla warsmith olmanin en guzel avantajı,silah mi patladi elimdeki crystalden yeni silah yapiyorum :),%60 recipe mi yandi zaten 3 milyonluk item i 300-500k ya yapiyorsun ,%60 lik recipe ile onada para vermiyorum ^^sagdan soldan topladiklarimla yapiyorum ^^

dedigim gibi kain de zarar etmezsiniz ^^ silah dahi patlatsaniz :P
mesela bizim bi arkadasimiz uyurken gitmis shoptan silah almis hemen aldim erttittim ve 50k kar ile yine sattim :)) daha dogrusu ss olarak kullaniyoruz ^^
tabi A grade itemlere gidildikce zarar ziyan cok oluyor,bi %60 recipe patliyor,temiz hava aliyorsun ,ama silahı +larken patlasada o kadar kotu olmuyor nispeten lol[signature][hline]TaRKaN sws of KAIN :P
paragoz lvl 20+ dwarf,
MaZuT artisan olcak abisi( oldu bile :)lvl7 craft),at kain
Sosyal ağlarda paylaş

Cadi , Doen , Raeh aramiza katilmiştir.

Cadi - > Prophet
Raeh - > Shi Elder
Doen - > Blade Dancer

aramiza hoşgeldiniz :)[signature][hline]Exodiac AW of Teon
Sosyal ağlarda paylaş

walla hos olmus size ii eglenceler.. ama arkadaslar olmuo parasız baslamak adama koyuyo.. dneedim zati para kasilmio dusunuorum ama tek sorun para... liis benim gercek hayattan arkadasım ama o da patlamıs... onda para olsa biraz alicaktim odunc ama olmuo be arkadaslar isallah bi dahaki sefere dicez baska care kalmio...[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 46+ AW (((retired)))
nenehatun 36+ SCAVENGER (((retired)))
criminal 20+ DE WIZZY(((retired)))
24+ ORC MONK (((retired)))
--------------------------------------
Burningred 6X AW
Electron 36+ Elven Scout (sr olacak işallah)(olacakti ama pw oldu :O )
gerisini bosverin çok yer kapladı zaten... :))
BARTZ

6X TH [emekli]
58 BD [satıldı be anam]
2X shaman [aktif :) ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...