Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ATI X600 64MB ile WOW oynayan var mı?

Abus

Öne çıkan mesajlar

said:
Abus, 08 Ağustos 2005 18:10 tarihinde demiş ki:
Ram de sorun yok 1GB Ram var. Ama 64 MB da oynanırmı yaw?

Ekran kartının ram'i bence wow da o kadar etkili olmaz..
oturup 4xaa pixel shader fln kasmayacagı için 64mb de yeterli gibi..
tabi ben olsam önce denerim ona göre alırım..
İşine karışmak gibi olmasın ama o laptop'a verecegin parayla çok daha iyi bi masaüstü toplarsın..
Tabi masaüstü işine yaramadıgı için laptop alıyor olabilirsin[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda mevcut desktop um 2000 senesinden kalma :D

Laptop almamın nedeni ise Ev-Ofis aynı sistemde aynı dosyalar ile çalışmak için. Şu anda evde kardeşimin PC sinde WOW oynuyorum. Laptop almamdaki amaç oyun oynamak değil. Ama şu fani dünyada bir wow oynuyorum onuda laptopumda oynamak isterim. Durum bu yani.

Laptop modelide HP NX8220 serisinden PG804EA.[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

oynarsın evette. ram de ram... bende 1024 var.. hala allahın kusunda takılıor bazen veya sanal bellek hatası alıyorum.. bilgisayarımda sadece wow yüklü. winamp ve msn messenger..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Yoktur

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim notebookumda ayni ekran kartindan var

Full detail 2xAA 1280x800 wide screen modeunda full performans calisiyor, fps hep yüksek - saka gibi yani bende alirken cok korkmustum ama performansi acaip memnun etti...Cok kaliteli oynayabiliyorsun hic korkun olmasin muhtesem calisiyor, ama ram e dikkat et 512 ram vardi notebookta delirip ekstra ram taktim...Ram ekran kartindan cok daha önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

blizz'in sitesinde tavsiye deiyor blizz yani teknik konularda yardımcı yazıları var ve orda yazıyor ki bir çok oyun için ekran kartı ilk plandadır kaliteli oyun için ama wow için en büyük gereksinim ramdir diyor.

bende katılıyorum ve yorumum da ram olmazsa ne uiden hayır gelir ne ekran kartından. kuşla uçarken ss alırken ve bg lerde kafanızı duvarlara vurursunuz. bende 1gb ram var ama az yani 2-3gb olcak ki dayıcam uileri herşeyleri neyse.

Ama ekran kartı da önemli ram olarak iyisenz ekran kartı gereksinimi duyarsınız. bende ati radeon 9600xt 256mb ram ekran kartı var. mis mis. bütün vidyo ayarlarını sona dayamış durumdayım. başka hiç bir oyunda bu kadar gerçekçi deil. o güneş, o denizin altı ve dalgalanması, o gölgeler ve renk cümbüşü of of la wow oynayasım geldi ama ders çalışmam lazım hehe

bu arada allah kahretsin ben de laptop alacam ve rezil 512ram üstü laplop :) yok. acaba yanına ram ekletebiliryormuyuz ve gerçekten bütün laplop ekran kartları hikaye

[Bu mesaj muzcu tarafından 09 Ağustos 2005 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...