Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Angel of Darkness AKA. buyuk hayal kırıklıgı

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Angel of Darkness ı bugun alabıldım daha ve cıddı soylıyorum cok ıgrenc olmus eskı tomb raıder neyse buda o lara yı daha seksı ve daha super grafıklemısler ama kontroller hala ıskence gıbı ozellıkle enter the matrıx ın o rahat kontrollerınden sonra AOD rezalet gelıyor eskı hamam eskı tas yanı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 04 July 2003 00:37 tarihinde demiş ki:
Angel of Darkness ı bugun alabıldım daha ve cıddı soylıyorum cok ıgrenc olmus eskı tomb raıder neyse buda o lara yı daha seksı ve daha super grafıklemısler ama kontroller hala ıskence gıbı ozellıkle enter the matrıx ın o rahat kontrollerınden sonra AOD rezalet gelıyor eskı hamam eskı tas yanı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?

Sen simdi birtek kontroller yüzünden mi büyük hayal kirikligina ugradin??? O zaman en yakin balkona yürü ve at kendini...O tuslar sonucta oyunun icinden ayarlaniyo ve ne hareketin nasil yapilcagi internette yaziyor arastir bence öyle daha rahat edersin...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

kontroller dedıgım tuşların yerı degıl salak degılız o kadar
bahsettıgım tusların hassasıyetı gıbı al oyunu gor tusa basıyosun yarım saat sonra harıket edıyor maasallah tam adventure oyunu gıbı olmus kamera rezalet kosma olayı calısmıyor gıbı yanı tomb raıder 1 dekı kontroller daha ıyıdır belkı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 04 July 2003 11:59 tarihinde demiş ki:
kontroller dedıgım tuşların yerı degıl salak degılız o kadar
bahsettıgım tusların hassasıyetı gıbı al oyunu gor tusa basıyosun yarım saat sonra harıket edıyor maasallah tam adventure oyunu gıbı olmus kamera rezalet kosma olayı calısmıyor gıbı yanı tomb raıder 1 dekı kontroller daha ıyıdır belkı[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?

O zaman patch beklemekten baska care yok sanirim eminim ki düzelticeklerdir, o grafiklere sahip bi oyunu bu sekilde rezil etmezler herhalde (umarim)[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

sıtede hıc bır sey yok laranın resomlerı dısında bence bunlar oyunu degıl Lara yı pazarlıyorlar (arkadan yuuuh daha yenı mı anladın dıye bagırıslar gelır)[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

beyler angel of darknes tek kelimeyle berbat bir oyun olmuş. (bence)
Bütün Tomb Raider oyunlarını oynadım ama en aptal kontrolleri bunda gördüm. Tamam adamlar grefikleri güzel yapmışlar ama gerisi boş.
Bu oyunu yapan admlarda hiç kafa yok mu anlamıyorum. Kaç sene uğraşıyorsun bir oyun için ama kontrolleri unutuyorsun.

Ah ah şu oyunun yapımcıları hiç Oni oynamamışlar galiba tartışmasız en iyi kontroller o oyundaydı tam klavye mause hakimiyetiydi. Angel of darkness a da mause desteği eklemişler ama bir b.k a yaramıyor.

Gittik laranın hatrı için oynamaya çalışıyoruz gene of of.[hline]icq:108382340
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...