Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cengiz(Nym) Lütfen Oku..Diğer arkadaşlarda..

PyRamiD

Öne çıkan mesajlar

Herkese SeLam.Öncelikle Death_tr hacklenmeye gelince kardeşim Benden neler istediğini yaz buraya.Aç gözlülüğün sonu budur.Ares'te iso taktiğidir bu.Benim Schweppes bu sekilde hacklendi.Adam soyle dedi.Charın full +7/12 Shell 2 tane Shard biri +8/80.

Sana gelelim 2 Kelimeyle Tusa geldin.Ben ne dedim sana full +8/15 complete +8/64 elixir 2 ROM 2 Mage earring Crytal Belt bunları isterken kankaydık.Daha onceden sana Complete robe Crystal Belt Dagger defans Crystal Alırken veya Diez de clandaki kişilere Shell Shard Mirage Staff verirken kankaydık Simdi mi kotu oldu.Sen bana ne dedin.Al charımı ne yaparsan yap demedin mi?Aç gözlülüğün Sonu budur.

-Kanka iron belt iron necklace Gold bar para koy diyen ben değildim.

Bunları acıkla tamam mı?Diez de İşim yok artık.WOW Oynuyorum.Baslarım K.O suna.

Kimsede Akcesmeli ye laf atmasın.Girsin Beramus'a Zurna nicki Orc Mage gitsin Konussun.Tamam mı?

Sana soyleyecegim son iki Kelimem var !
- AC GOZLULUGUN SONU BUDUR!
- SEN E$$EK OLURSAN SEMER VURAN COK OLUR!
Saygılarımla Nym..
Dibine NOT : ister hacker diyin ister oyle ister boyle.. İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR![signature][hline]Nick : Nym
Lvl : 6x
Class : Blade Master
Clan : E†erN¡†y
NP : 42xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Akcesmeli bizde onu s.... adamın en yakın arkadaşıyız bizde giden viper +8, complate +7/12 bide boots +6 /12 sağlık olsun diğer dual mage earring dual cyristal ring elixir +7 ve complate +7/12 robe ve pad i kurtardık ii ki aktarmışız. Nym nin g... ii kodular full shell +7/12 set , ROC , Diamond ring , Giga +7 ve daha sayamadığım bi sürü item ne olcak sanki alırız 150 YTL ye bi char.. Herkese geçmiş olsun Ben 1 bardak soğuk su içiyorsam o bi TANKER içmeli.. Benim ağzımı açtırma.. Beramusda aldık dual charlar bunuda gelsin alsın..
Sosyal ağlarda paylaş

Lan Nym Sen bana werdiğin herşeyini aldın lan iftira atma Cyristal beltinide Complate robenide Cyristal dagger define bunu inkar etmessin!! istediğim itemlere gelince herkes bunlara sahip olmak ister it bide beni dolanırcaktın PyRamiD i benden yalwardın lan güya itemler warmış kimsenin üzerine yazılmamış bossun son vuruşunu yapıp itemi invetorye alcakmış. bide upgrade yapcakmış shardı felan kim yutar lan. O sana item zölemeden öncede charını wermişti hatırlarsan.. Adam senin için 1. sıradaki cladandan çıktı Lvlinden vazgeçti hep yanında oldu o zamanlar sölememiştin item felan. Aldığın Herşeyi werdi geri neyi wermediyse söle Ben vermessem burda charın şifresini yazacam al bunuda g.... sok. Oyun lan bu ne hırslanıyon bi g... b.klu char için ne olduğunu öğrendi herkes. bundan sonra senden bi b.k olmaz. Bu olaydan sonrada burda durma istersen. REZİLSİN !
Sosyal ağlarda paylaş

Sen anca bundan sonra bu kadar konu$ursun..
+ Lan sen beni değil kendini rezil ediyosun millet sana diyecek aptalmisin sen neden elalemin adamina sifreni veriyosun bizde hacklendik ne oldu kim rezil oldu BEN !
Ne dediler MALSIN elaleme sifreni veriyosun inanmayan bu muhabbete gider Lord_Wawe ve Tehliqe 'ye sorsun onların yanında oldu..
Aza tamaa etmeyen cogu hic bulamaz..
Bundan sonra k.o umrumda değil belkide bir daha lafini bile yapmam itemlerini 100m den sattim :) Parayida harcadim abyse Bundan sonra sen anca bir bardak su icersin !
Hacklemeyip dedigim itemleri koysam ne yapacaktin ?
sifreni değiştirecektin msnde ''Engel'' Falan filan.. Ya kardesim oyun dalgasina kimse rezil olmaz bunu aklına sok bura sanal alem babana bile guvenmiceksin. Senin gibi bende aç gözlülük yaptım benide hacklediler senin giden itemlerin ne lan 2 kurusluk itemin gitti
+6/10 full C. shell set
2x +7/70 shard
elf belt - 2 rol - 2 rogue earning
Bende cok yaygara yaptim ama simdi ne oldu ?
Adam w00tabulous claninda paşalar gibi takılıyor.. kimse laf diyebiliyormu hayır! Gene o oyunda kimse Lafini yapmiyo adama neden parasi cok 1 shard veriyo herkez yalaka Ne oldu ne !!
Sen nabacaksin Adresimi veriyimmi peşini bırakmam demişin bak adresim
Tekirdağ/merkez Yavuz mah. Cafe de kose herkez bilir burayi Buyur gel Cengiz de herkez gostersin parmakla.. Buyur acık adresim !
+ Sunuda belirteyim neden kimse demiyor lan adama neden verdin sifreni salakmisin sen Falan filan herkez nym soyle nym boyle ben demiyorum ki haklıyım evet hackledim inkar mi ettim ?
Vermeseydin bilader açık adresim ister gel ister gelme umrumda olmazsın senin gibi adamların sonu budur. Hadi simdi git mutfaga dogru elini yuzunu yıka ardından balkondan camdan bi yerden bak o havayı icine cek bi kendine gel. Gerceklerin farkında ol. Real ile sanal hayatı karıstırma.. Kapımız herkeze acık varsa 1 tane delikanlı kufur eden klavye delikanlısı VANGEL gibi zurna ben burdayiz buyrun gelin klavye delikanlılarına saygılarımla..
Ne diez ne ares .. Real 'e bak biraz reale..
Adami boyle yaparlar sana ders olsun sanal alemde babanim dese inanma hadi uza..
istersen adresini ver SU yollayim ![signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

Nym demek artık wow oynuosun charımıda sattın birine eger erkek adamsan bana şurada adresini ver eger delikanlı ise şurada adresini ver! ulan o adresi buluyum eger seni yaşatırsam benden adi adam yoktur demek sen kanka dedigin o kadar yalvardıgın adama bunu yaptın kanka clana gel nolur sensiz olmuor sana yalvarıorum diyen ben miydim ama sana gösterecem olm sen bana bunu yaptın sana göstercem ahım yerde kalmıcak eger bende adresini bildigim zaman gelip seni yaşatırsam bu dünyadaki en adi adam benim olm cok büyük yannış yaptın ben sana güvendim verdim cook büyük yannış yaptın diezde herkes tanır beni kimseye yanlışım olmamıştır yada sana son 1 kez konusuyum msn de benim engelimi kaldır ve şifremi geri ver ama istersen verme cocugn adresini aldım biizim kusenlerede söledim charı geri alcam amma olm sen bana bu yannışı yaptınya eger bende sana herneyse ama olm adresinii bulmayım dua et bana yazdıgın o sözler icinde sana acıyorum kendin dedin bana kanka gel seniking yapacaz şöle yapacaz böle yapacaz güvendim verdim ama varya o charıda geri alacam senide yok edecem olm ya da msn de engelimi kaldır özür dile valla billa yaparım beni coook fazla üzdün olm ben o char icin ne emek vermiştim ben senin gibi hazırcı deilim o char icin aldıgın parada zehir zıkkım olsun hakkımı helal etmiorum bu dünyada bulamasamsa öbür dünyada alacam senden hakkımı zehir zıkkkım haram olsun ...
Sosyal ağlarda paylaş

Adresim yukarda yazıyor buyur oku tekirdağın neresine istersen tek gelicem gel ne olur beni ya$atma ne olur !! Nasıl korktum biliyomusun tekirdağı terk edicem hadi benim işim var valizimi toplamam lazım + ne charim ne param ne biseyim kaldi herseyimi ziyan edip harcadim 70m ye elixir aldim gittim 7 ye bastım cus 'la.. Nym ide 250m ye sattim mage 'ide realden arkadasa 250YTL ye verdim buyur gel işte adresim işte hodri meydan.. Ölümden öte köymü var la ![signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

olm ayrıca adam deilsin şerefsizsin bunu anla ŞEREFSİZ ŞEREFSİZ adi itin tekisin sana bunlar sölüom
Şerefsiz
Nym : Ben Şerefsizin Tekiyim
Death_TR : Haklısın öleymişin valla ŞEREFSİZ 1 kuruşluk deerin yok olm o parayı al bi tarafına sok cıkacak ama ahdım allaha dua ettim yalvardım onun ahdını alacam ....
Sosyal ağlarda paylaş

valla satmısın tamam bişi demiorum ama dedigim gibi zehir zıkkım olsun hakkımı helal etmiom wow daki bütün oyuncularada üzülüorum senin gibi şerefsiz birisi ile tanışcaklar inşallah ahdım tutarda o zaman görürsün o 250 ytl yi bu dünyada olmasada öbür dünyada fitil fitil getirecem senin icin önemli deil zatende tabi senin gibi şerefsiz adamlar otomatikman ALLAH ın varlıgınada inanmıodur ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 04 Ağustos 2005 15:43 tarihinde demiş ki:
Solufain adım soul değil.

Bende hep Soul okuyodum =)

Bu arada biohazard da bana sifresini verdi,bende onu hekledim,Satıyorum hatta karakterini,pazar alanında.
aha aha aha

TKHSTL
Türk Ko Haxing Saybır Team Lazer
Dernek Başkan Yardımcısı Buz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım bu laflar utanmaları olmayan adama sökmez.

sen ona o.ç desen gene koymaz anam oroy muş der bana ne der.

o. sensin anca hadi ordan neye yayar bu sözler der ve haklı olur.

o dediğini yap git herifi öyle bir dövki sana 500YTL teklif etsin abi ne olur dövme diye kimse elinden alamaz ama böylelerine güvenme tek gelicem diyim arkasında onun gibi bir ton şerefsiz bulabilirsin.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

ee sız oyunu dısarı mı tasıdınız sımdı ehueheh kardesımd etatılde su an tekırdağda solıım de gıtsın ızlesın abrı :)[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkada$lar olan olmu$ küfür etsen ne olur sövsen ne olur.. Bu saatten sonra ne gecicek elinize itemleri gerimi alican hayır olanlar duzelcekmi hayır Eee? tamam derdini anlatmişsin guzel guzel herkez tavrını koymu$ iyi demişler kötü demişler hakaret etmişler Falan filan.. Burda gidicem dökücem ya$atmicam demek bana banel geldi yani yalnı$ anlamayin fakat coluk cocuk muhabbeti. Kasten adam öldürmek 26 YIL direk olay oyun icin bu forumda kimsenin buna cesareti olmayacagina eminim ki + olarak şunu eklemek isterim sen kalkicaksin bilmem nerden adama gidicende dövecende su icircende de de de de de de de... (G) üven (Ö) zveri (T) ecrube ister Lafim meclisten dışarı belki kızacaksiniz farkındayim bu soylediklerime adam suclu tamam ama bu dk dan sonra adamin oturdugu muhite gidiceksin zor i$ abi. $ansen ben cesaret edemem unutma orda onu herkez tanir nasil seni tanirlarsa takıldıgın yerde valla cıkamaz giren kişi gene sözum meclisten dısarı gerisi size kalmis üzüldüm bu olanlara ama ANA BACI KARISMASIN herkeze ayip..[signature][hline]Server : Ares
Name : Schweppes
Clan : TOWN
Level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 04 Ağustos 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
Benim Schweppes bu sekilde hacklendi.Adam soyle dedi.Charın full +7/12 Shell 2 tane Shard biri +8/80.

sorra da dıer ıd ıle mı yazıon patıcıkte kaç nicın var senın?[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schweppes, 04 Ağustos 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
Ne desem yalan olur ama Fortuna sana ne oluyo o.ç gibi kelimeler kullanabiliyorsun cok erkeksen bak adam adresini vermi$ gidip dövsene yermi ?

Ben Ona o.ç demedim imada da bulunmadım.

Ben ona O.Ç Dersen dedim mesajımı düzgün oku.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu saatten sonra bana laf düşmez üzüldüm arkada$ adına zor bi durum bakıyorum herkez triplere girmiş bakın kirpi nedemiş

Bu arada biohazard da bana sifresini verdi,bende onu hekledim,Satıyorum hatta karakterini,pazar alanında.
aha aha aha

TKHSTL
Türk Ko Haxing Saybır Team Lazer
Dernek Başkan Yardımcısı Buz.

Bu arkada$in yaptigi nedir ?
Ama neden onun icin yaygara cıkmadi ? neden kimse kufur etmedi etsin demiyorum örnek veriyorum olmaz herkez işine baksin küfür etmek kimsenin haddine değil. o adamın canı yanmı$ konusurda derde .. sizin haddinize üzülmekten başka birsey düşmez..[signature][hline]Server : Ares
Name : Schweppes
Clan : TOWN
Level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schweppes, 04 Ağustos 2005 18:21 tarihinde demiş ki:
(G) üven (Ö) zveri (T) ecrube

Süperdi :D

Bu arada yaşadığım bir olayı anlatmak istedim bir an,anlatayım o zaman.
Üniversiteye yeni girmiştim,(4sene önce),okul anadolunun bağrındaki ufak bir ilçedeydi,neyseme,liseden arkadasımda sansa aynı yere düsmüstü,ilk haftamızdı okulda,canımız baya sıkılmıstı,gidip bir yerde counter strike oynayalım dedik,bir kafeye daldık,clasik soru "abi kantır varmı"dedik.
Adam bize "kantırı kaldırdım abisi,dün iki kisi birbirini bıcakladı"dedi".oO. birisi birisine oyunda bıcak takmıs,oda "vay sen benı nasıl bıcaklarsın" diyip gercek bıcagı takmıs :D neyse biz dumur olduk basta tabi.
Aradan 1 sene gecti,4vs4 aoe oynuyoruz kafede.Mac baya cekısmeli gidiyor,bi 10 kisi izleyici var,2 saat gecti yaklasık,bizim yenilecegimiz belli olmaya baslamısken,bir izleyici bizim ekrana bakıp karsı tarafa tüyo vermis,benim psiko arkta,"vay sen nasıl soylersin" diyip kafede daldı cocuga.Tabi olay orada bitmedi,meydana cıktık,8vs10 aoe meydan muharebesi yaptık.Zevkliydi baya,sonra kanki falan olmustuk elemanlarla.Aoe yüzünden kavga eden ilk tiplerde bizdik heralde :D
Oyun arkadaslar oyun bu.Öyle gidip adam dövmek,kesmek falanda kolay işler değildir.
Benim görüsüm,hesaplarınıza iyi sahip cıkacaksınız.İnsan sarrafı olma yolunda ilk adımını atmıs oldun,ders almaya bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...