Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cengiz(Nym) Lütfen Oku..Diğer arkadaşlarda..

PyRamiD

Öne çıkan mesajlar

Sende nasıl bi vicdan var ? Öbür tarafı hiç mi düşünmüyorsun? Haram nedir bilir misin? En önemlisi Kankam dediğin adamın charını nasıl hacklersin ? Bunların Hiç birini düşünmüyor musun? Eğer Telin warsa wer bişeyler anlatcam giden gitmiş bizim için önemli değil ama bunun senden gelmesi koydu bize eğer birazcık insaf warsa konuşalım hoşçakal..
Not: Deathın tek eğlencesi buydu başka hiçbişeyi yok unutma..

PyRa.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Beni Diezde Tanıyan Tanır Lvl 63 olacak bi mage im vardı ve hic kimseye bi zararım dokunmazdı kime isterseniz sorablirsiniz kendi halimde biri idim ben bu nym yi adam sandım ama şerefsizim biri cıktı bu diezdeki en şerefsiz en adi adam AL char senin olsun ama oglum sana hakkımı helal etmiyorum zehir zıkkım olsun öbür dünyada ahımı alırım olm sende
Sosyal ağlarda paylaş

Diyorumki mesajalrı görüyorum ama bir halt anlatmadığınız için bana boş konuşma gibi görünüyor. Ne yaptıda böyle mesajalr görüyoruz tam olarak açıklasanız demiştim :D Nasıl hackledi omu yaptı geyik ne kısaca? Diğer insanlarada açıklama :D[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş bu herif bana kanka diyerek yaklaştı güvenimi kazandı ben her zaman bu adamın yanındaydım charına bişiler oldu karaktersiz kalınca benden şifremi istedi dün gece bende adam sandım werdim ama doğum tarihini wermemiştim nasıl olduysa bulmuş :( gitti adam ona üzülmüyorm adam sandım değilmiş.Dikkat edin bu adama..
Sosyal ağlarda paylaş

böyle şerefsiz insanlar olduktan sonra bu oyunda doğru insanlar her zaman zarar görecek bu NYM denen şerefsiz bizim de bi arkadaşın aynı clandan +5 Scorpıon Shieldini aldı 1-2 gün sonra paranı verecem diyerek ortadan kayboldu.... Ben eminim ki sende hiç suç yoktur Death o şerefsiz haysiyetsiz adam yapmıştır bana sakın yok laf kalabalığı yapıyorsun yok boş konuşuyorsun falan deme soul böle dersen senide onun yanında sayarım gıcık gıcık gülüşlerde yapma insanların üzgün ve sinirli olduğu zamnalarda.....
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim Gerçkten Çok üzüldüm ben sizin clana ilk girdigim zaman pelerin yoktu ben girdikten bir gün sonra pelerin alındı ve benim bi arkadaşım bana aynen şunu dedi kendine dikkat et Nym denene herifte özel sohbetten char hackle programı var dedi bende ondan sonra clandan çıktım sizde yakın olunca öle bişi söleme geregi duymadım bu adam böle clan kuruyor adamları hazır zate yancıları yani pelerin aldıktan sonra bi kaç kişinin charını indirdikten sonra clanı boz sende çalınan charınla kalmışsın gerçekten geçmiş olsun :(((
Sosyal ağlarda paylaş

Solufain adım soul değil. Ben taraf falan tutmuyorum. Adam gibi ne olduğunu söylemeden ortaya laf atmaları rahatsız edici. (Doğum tarihi konusu cidden ilginçmiş) Gıcık gülüşler ise doğamda var. İnsan gülmedikçe yaşayamaz. Birileri gıcık olacak diye doğamdan vazgeçemem. Laf kalabalığı gibiydi ilk mesajlar. Kişisel meselelerin buraya taşınması her zaman laf kalabalığıdır. Eğer sorunu anlatır ve diğerlerinide uyarırsa değişir sadece durum. Onuda yapmış sonunda.[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş hiç kusra bakma ama bu oyunda iyi olmak ÇOOK kötü bişey evet herkes bilsin ben bu oyunda şimdiye kadar ii lik yaptım her seferinde kötülük buldum bende artık slm deseler slm vermem kimseye böyle biri oldum öyle insanlar yüzünden sadece gerçekten tanıdığım adamlara güveniyorum başımdan geçen bi olayı sizlere anlatıyım

benim beramusta lvl 59 wariorum vardı 60 olacaktı az kalmıştı bi gün clan lideri moradona çağırdı gittim bana raptor +7 reduce verdi daha sıfır paslanmamış hiç kullanılmamış moradonda duruyodum üzerimde set +7/12 str chitin vardı birsürü scrollar master için gereken itemlar tam fln neyse adı MasteRmudeR dı moradonda daha yeni raptoru aldım attack powera fln bakarken bi adam pm attı diezde orc archerla deişmek istermisin dedi lvl 60 archer adı = name neyse sonra adam benim eskiden gittiğim cafeden çıktı yani bunu adam demedi name diyince anladım o olduğunu biraz sohbet ettik neyse sonra adama dedim şifresini ver 5dakka bakçam dedim tamam dedi verdi 5dk cz de baktım beğenmedim çıktım geldim beramusa adam o ara hemen şifresini deiştirmiş tabi archerın sonra dedim yok salla olmaz dedim warior daha iyi dedim sonra oda tmm o zmn sen bilirsin dedi sonra bak ben verdim 5dk sende ver dedi ii al dedim verdim verdiğim gibi doum tarihi bulma programıyla doum tarihimibulmuş cafede yan masadan şifremi deişmirmiş bende gecenin 12 si uykum var hiç bişeyden haberim yok birden dc oldum dedim 5dk sonra bende onu dc ederim şifreyi deiştirip dedim 5dk geçti siteye girdim yazdım invalid dedi tekrar tekrar yazdım ip bloklandı sonra oyuna girdim paso invalid diyo hemen başka bi charla girdim oyuna clan liderine pm attım ben MasteRmudeR dedim ee dedi anlattım olayı sonra tam anlattım adam clandan çıkmış benim charla oynayan şerefsiz sonra gecenin 12 si cafeye gitçektim dedim yarın giderim salla dedim.sabah oldu cafeye gittim adam çooktaan kaçmış çanakkaleye eskişehirliyim ben bu arada.adam zaten gitçekmiş alıp kaçtı işte sonra charım humandı orc yapmışlar adı bi ara ::TankJR:: oldu sonra _Justice_For_All_ oldu şimdi elinde raptor +8 var kimin oynadığınıda biliyorum bu forumdan adı Stavanger diezde archerı vardı stavanger diye. stavangerda charı benden çalan adamdan almış (öyle dedi bana) işte kardeş böyle gitti char ben bu oyunda ne adamlar tanıyorumda salla çoğu kişinin nsl biri olduklarını biliyorum. benim çalınan adamın bi forsu olcaktı benden çalındıktan sonraki hali durun koyayım bakın.
http://img40.imageshack.us/img40/8995/tankjr19dz.jpg
işte benden çaldıktan sonra böyle yapmışlar charımı.

ve size bi tavsiye bu oyunda tanımadıınız kişilere iyilik yapmayın hiç ummadığınız bi şekilde charınız gider itemlarınız gider yada ne bilim kötülük bulursunuz artık ben asla ve asla 10k dahi istese kimseye yardım etmiyorum lvl 61 mage im vardı manner ım sıfırdı beramusta asla ve asla kimseye yardım etmiyorum artık etmemde.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 0
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff
-------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 100/0 :D
Level : 51
Açıklama : set chitin +1 :)
Sosyal ağlarda paylaş

Nym konusuna gelince bu kadar seviyesiz olduğunu bilmiyodum o beni tanımaz ben onu tanıyorum neyse ama ilginş tabi.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +7 staff
Sosyal ağlarda paylaş

justgivemeurnp(( umarım adını doğru yazmışımdır))

açıkçası senin hack hikayesini okuyunca biraz yüküm hafifledi
bende 52 lvl magem gitti diye sızlanıyodum..o kadarda iyi bişi değildi yani.ama ortam felan işte.arkadaşlar neyse
seni 59 lvl barbarın gitmiş hemde baya sağlammış..
umarım bu yazdıkların insanlara ders olur...
bu hack leyenlere yorum yapmacam zaten burda...
Sosyal ağlarda paylaş

ben cengizin en iyi arkadaslarindanim gercek hayatta beramusta oynuorum nickim zurna arkadasim bilmem neyin davası olmaz derler oyun sonucta bu sen sifreni neden milletle paylasıon kısacası sana salak diom :D yakınımda olsan sana bi 1.5 litrelik soguk su ısmarlardim anca oyle bu atesin soner gecmis olsun sen sen ol babana guvenme :D cengiz seni seviom hll olsun acıma :D
Sosyal ağlarda paylaş

akcesmeli o..... ç...... en yakın zamanda yörünge dışı olman dileğiyle..

Saygılar...[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +7 staff
Sosyal ağlarda paylaş

bebelere laf solemek dusmez ezik adam cengizi benden iyimi tanıyonuz adamın basürünü kasıntı tutmus kasımış illa gelipp sizleride mi kaşımali adam herseyi neden anlatmior hacklendim dior acaba bu adam ne amaclı char sifresini vermis iyi dusunun bu turklerde hep hemen iyi olma tutkusu var oda iyi olmak istedi ama belediyenin acık unuttugu laham cukuruna dustu onunu gorsun o adam areste iso nasıl bu kadar iteme sahiptir bunu ogrenin gelin bişi demioz cengiz i hacklediler bu olayda s...le s... le s. mesini ogrenioz zurna ya laf sokanlar bebe ler cok konusmayın :D ben susuyom cunku kaale alıncak adamlar degilsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

artı
ben banlanırken emek harcayan arkadaşlar ve banlanmam sonrası sessiz kalan alan yöneticisi arkadaşlar acaba bu akçeşmeli denen şahsın mesajlarını neden görmezler!!!!
fake nick sux
[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 04 Ağustos 2005 17:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...