Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 raptor

EviLCrieS

Öne çıkan mesajlar

ss almıstım +0 reduced moradonda takılmsıtım da ole be s bastım +1 oldu reduced yok oldu bende sattım :D

yanı ben +0 dan +1 için bes bastım onuda eklıım[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRibula, 04 Ağustos 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
hee unıq unlock ettım d sonucta bes bastım işte alla alla ya :) :):)

:D:D

Biz reduce itemden bahsediyoruz ??? Alaka ne söylediğinle anlıyamadım...[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yw yukarıda çok yazmışsınız alıntı yapmadım direk yazıyom:
Reduce lu bişeye elemantal ve resistance basamazsın. ama scrollu koyabilirsin upgrade e bastığında o anı beklerken kalbin duracak gibi olduğunda sana bir hata mesajı gelir bu iteme basamazsın diye. bir an için rahatlar :)
Şu fail olayına gelirsek de daha master olamadığım için :( 60+ dan sonra fail verip vermediğini bilmiyom. Ama reduce larsan fail hiç vermiyo. Kendimden biliyorum. +5 reduce bi bardishim vardı (ki önce reducelayıp sonra +5 e basmıştım. Bu ya benim şansım yada upgrade şansını da düşürmüyor) lvl 51 e kadar onu kullandım ve hep vurduğum damage bakarım. Daha hiç failed vermedi. Ama sonra bir tane +5/50 damageli bi bardish kullandım walla nerdeyse 5-6 vuruşumdan biri failed olmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asiiiiiiiii, 05 Ağustos 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
elemantelı bilmemde ben bugun yanlıslık +6 yaptım arkadaslar denyın bi denemeden konusmayın raptor +6 oldu blassedla hemde ister inanın istrer inanmayın +1 bişeye reduce sonra +2 yapın ne oluo

Yaw yaptım diyom. Önce +1 ken reduce bastım. +4'e kadar nusla +5'e busla geçirdim. Öle taktik falan da yok. Hepsi birinci kutuda hiç beklemeden. Premium da deilim manner da yok. Ama oldu Yoksa benim şansım mı onu bilmiyom.[signature][hline]USKO'da Ares'de;
İnsanım; (Önce insan olmak lazım!)
warriorum;
mesleğim blade'lik;
5x lvldeyim
Klansızım :(
national pointim xxxx; (Önemli olan insanlık!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...