Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-2 Milyar

iLoveu

Öne çıkan mesajlar

Gizli magic anvile dier magic anvil açıkken nasıl gidieceğini merak edenler için ( bi faydası olcakmı bilmıorum ama :) ) mgic anvili açıp e tuşuna bastıktan sora ileri ve geri tuşlarını kullanmadan sadece sağ sol hareketlerıyle oraya gidip b tuşuyla onu seçebilirsiniz ben yaptım hatta e tuşunu kullanrak gittiysenız sureklı b tuşana basarak onun etrafında dönüyorsunuz belkıde o gizli magic anvilin etrafında dönerek uplamak gerekıordur ? ? ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NsN, 03 Ağustos 2005 01:29 tarihinde demiş ki:
o gizli magic anvilin etrafında dönerek uplamak gerekıordur ? ? ?

yok bide amuda kalkıp kulagını çekmen gerekiyo monitör başında.

bu arada o dedigin odak noktası yok anvilin. çünkü tam yerini çözdüm oraya tıklayınca olması gerekirdi öyle bişey olsaydı. t-searchle fln mı açıyosun nym?[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Raiba'da da anvil var, Asgada da, Eslantta da, Pianada da, Moradonda ise merkezde ki bilinen anvil dışında, 4 tane daha anvil var.... hepsini de "b" tuşuna basarak keşfettim :D

Yazık ki çalışmıyorlar :([signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

çaldıgın charlar devam ediyim dicektin sanırım bide sen o nym yi milleti kandırmak için kullanıyorsun sanırım yaşın iyi ama şerefin yok be neyse fazla konuşmıyım benim charıda hackle istersen bütün milletin hacklemişsin kankam dediklerini bile bi adamda şeref olmazsa böle olur Seni Allaha havale ediyorum bunun öbür tarafıda var bu hayatta hiç bir şey çalmamayı ögrenmesin hele hele emek verilenleri
Sosyal ağlarda paylaş

attığın kazıklar tek tek giriyo daha beter olursun bence o kadar insanın günahını nasıl boynunda taşıyon hayret.. Neyse bi kaç kanka diye birilerine yaklaşır bulursun nedirki senin için 5 adam hacklicen adı aslı.. ulan burayı düşünmüyon bari diğer trafı düşün bundan sonraki yapacaklarına tövbe bari et. ama düşünüyorm senin ALLAH`ın warmı ki..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 02 Ağustos 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
Ver lan itemlerini.3 gun sonra +7 olarak al tamam mı ne istiyorsan basıcam +7 e ondan sonra seni bu paticik aleminde rezil ederim.tamam mı?Beni diez git rebelde20 ye sor maradond gorursen adamın uzerındekılerı kım basmıs clanımdakılere sor kım basmıs die.Bende para dıosun bende para olsa onları satmazdım.Aksamn 3 parca esyası bir adam aldı saten.Sinirlerimi bozma ver itemlerını +7 e basıp buradada ss olarak koyayım tamam mı?
aman baba vereyim deme sakata gelirsin. + bide clanımdakilere sor diyo ulan rebeldenin itemini patlatan babammıydı sendin. Ceaser_Tr , death_tr gibi kaç kişiyi dolandırdın sen itemi al sonra charı sattım de arazi ol yok öyle yağma bundan sonra..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...