Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

independece day (Show tv - şimdi)

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Hayatımın filmi
kesinlikle izleyin
25 i geçmiştir hala izlerim harika bi film

tavsiyede tavsiye ederim =)

şuan yayınlanıyor...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce en sevdiğim sahne geçti =)

Bu tarım ilacı yapan adamın kızı arabada erkek arkadaşıyla yiyişiyor ve uzaylılar dünyayı yok edicek deniyor.

Çocuk : (Kızı öper) bu dünyadaki son gecemiz olabilir.Bakire ölmek istemezsin değil mi ?

eheueu çok şerefsiz velet...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

tek kelime ile muhteşem filimdir. 10 kez falan izlemişimdir. Will Smithin uzaylıyı dövdüğü sahnede çok güseldir. Hatta her sahnesi çok güseldir ama uzaylıların yoq oluş sahnesi ve ilk saldırış sahnesi daha bi güseldir...[signature][hline]I sense much beer in you! Beer leeds to intoxication! Intoxication leeds to hang over! Hang over leeds to suffering!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabii ki Güzel filmde ne bileyim uzaylıya yumruk atması çok amerikanvari olmuş.Mesela onun yerinde bi Türk olsaydı Uzaylıyı çıkararır aracı incelerdi.Mesela kaç yaptığıını falan:)[signature][hline]Senin Gördüğün Yanağımdan Süzülenler,Asıl İçimde,içimde Yüzdüğüm Bir Deniz Var...
Sosyal ağlarda paylaş

Amanın ben de hastasıyım bunun. Bu kadar absürd bir film olamaz zaten ehahs.

Yumruk ile devrilen uzaylılar, hele hele o virüs sahnesi yok mu; kaç bit olduğunu ben burdan sayıyorum ulen o kurukafanın ehahs.

Süper eğlenceliktir her gördüğümde oturur izlerim, hiç sıkmaz.

Bu hiç sıkmayan filmlerden biri de The Rock namı diğer Kaya. Acaba bunun hastası olanlar ona da hasta mı ? Küçükten bir analiz yapayım.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog
Sosyal ağlarda paylaş

The Rock ında Hastasıyım hatta onu daha çok severim.Ondan bi mantık hatası varmı ?

Ferrari parçalandığında aynı duyguyu bende gösterdim...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 02 Ağustos 2005 09:54 tarihinde demiş ki:
kaya'da ferrari'nin paramparça olmasıyla verdiğim ilk tepki..

"Rraarrgghh!!" içim cız etti yani.. başrol oyuncusu ölse falan koymaz.

+1[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

abi filmde çok salak bişey vardı dün. bütün şehir panik halinde ve o kargaşada şehirden kaçarken kimse karşı şeridi kullanmıyor. öyle bi kaosta saçma deil mi?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten filmdeki repliklerin de büyük bölümü de çok basit sıradanlar. Film aslında güzel deil ama o tür efektleri ve o olayı bu kadar çarpıcı kimse göstermemişti. (hatta haberlere bile çıkmıştı ufonun şehrin üstünü kapladıı sahneler) Ama yine de severim bu filmi :D[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true

[Bu mesaj Mr_Hand tarafından 02 Ağustos 2005 12:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adam neredeyse dos virüsüyle uzaylıların sistemini çökeltiyor,dahası var mı : )?Cumhurmusun sen be?Ayrıca Jew-Perfect gibi şeyler olduğu için biraz propaganda kokuyor.Ama genelde mantık hataları dışında güzeldir.[signature][hline]May Akıl Fikir Be With You Young Human..amin ceday abi,cümlemizle

Lancelion-Human Paladin-Level 4*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...