Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da frp cafe

caitiff

Öne çıkan mesajlar

sorun aslında masaüstü oyuncularının kalitesizliği bence. abiii ya kitaba şimdi para mı vercez basalım fotokopi oynayalım diyen köylülükten ötürü gelişmiyor ortam. inanın pahalı değil ne games workshop ne de herhangi bi rpg kitabı. en kötü dm artı 2 oyuncu alırsınız 10ar lira verip yani.

köylü mentalitesinden ötürü böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

sorun aslında masaüstü oyuncularının kalitesizliği bence. abiii ya kitaba şimdi para mı vercez basalım fotokopi oynayalım diyen köylülükten ötürü gelişmiyor ortam. inanın pahalı değil ne games workshop ne de herhangi bi rpg kitabı. en kötü dm artı 2 oyuncu alırsınız 10ar lira verip yani.

frp kitabı pahalı değil demek resmen küfür
hele bi örenci için
en basit kitap 30 dolar
basic set almya kalksan 100 dolar ageliyo
öle süper dost değilsende kimse ortak kitap alalım felan moduna girmiyo
anca işte 4 kişimesela 4 kitap alıcan herkes bi tanesini alıcak felan

hele bide alt kitaplara geçtin mi boku yedin
sırf bi dünyad aiçin temel 3 kitap alt 50 tane kitap var
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

masaustu oyuncularinin kalitesizligini fotokopi kitaplardan oturu demek talihsiz olmus en azindan benim acimdan fotokopi cektirdigim kitaplarin resmen hasatini cikardim ama calismaya basladiktan sonra orjinal aldigim kitaplarin sayfasini bile acmadim bir seye ulasmak ne kadar zorsa o kadar degerli olur frp kitap romanlari ile en ilgili gordugum iki kisinin biri bir cok romani flan 3 satirlik mp3 player ekranindan okuyordu digeride direk pdfden bilgisyar basinda faln okuyordu . iyi masaustu oyuncusu olmak icin iyi empati yapan bir insan olmak yeter bence gerisi tiriviri iyi masaustu dm i olmak o ayri bise
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oldun said:

hamsilipilav said:

masaustu oyuncularinin kalitesizligini fotokopi kitaplardan oturu demek talihsiz olmus en azindan benim acimdan fotokopi cektirdigim kitaplarin resmen hasatini cikardim ama calismaya basladiktan sonra orjinal aldigim kitaplarin sayfasini bile acmadim bir seye ulasmak ne kadar zorsa o kadar degerli olur frp kitap romanlari ile en ilgili gordugum iki kisinin biri bir cok romani flan 3 satirlik mp3 player ekranindan okuyordu digeride direk pdfden bilgisyar basinda faln okuyordu . iyi masaustu oyuncusu olmak icin iyi empati yapan bir insan olmak yeter bence gerisi tiriviri iyi masaustu dm i olmak o ayri bise

dnd 3.5 handbook'uma kadar hepsi kayıp. fotokopiler aynen duruyor. Fotokopi iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ayda değil direkt yılda bir, hatta bazen 1,5 senede bir oluyor bir arkadaşın eve kapanıyoruz Cuma akşamüstünden, pazar gecesine kadar aralıksız FR. Tabi şimdi oynayan arkadaşlardan birinin yurt dışında olmasının da etkisi var tabi ama bana her zaman bir ev ortamı daha güzel gelmiştir masaüstü oynamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...