Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da frp cafe

caitiff

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
rexx'in yanında bi sokak var, rexxin baktığı dört yol ağzı. orda yokuş aşağı inerkene sağda.
spor salonunun ikamet ettiği sokağın girişini geçtikten hemen sonra.
gitar iyidir güzeldir, odası rahattır sessizdir, çalışanları samimidir kafadır, ama içecekler pahalıdır :)[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
Sosyal ağlarda paylaş

dün gittim dediğin yere, hakikaten boktan bi yer.
su istedik, 45 dakikada geldi öyle diyim. başka şeyler de istenmişti ama en teferruatlısı ice teaydi öyle diyim.
gitar kafeye kasmayın bu arada, 20 ağustosa kadar tadilatta olacakmış. kadıköy gitardan bahsediyorum taksimdekini bilemem.[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
Sosyal ağlarda paylaş

Hımmm gitarın 20 ağustosa kadar kapalı olması iyi biz bu hafta sonu hayal kırıklığına uğrtadık kapalı olduğunu görünce hepten kapandı sandık....Gerekli şeylerin üst katı gerçekten sevimli uygun ama biraz sessiz olmayı şart koyuyorlar.Hiç bir ücret talep etmiyorlar.Trip ise bildiğim kadarıyla frp cafe değil internet cafe(hiç gitmedim ama arkadaşlardan biliyorum sadece sihirli kulenin bir standı var zar fln satıyorlar o kadar)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hamatula, 30 Temmuz 2005 09:17 tarihinde demiş ki:
Bi de kadıköyde saklı kent var..ismine kanıp gitmeyin...çok boktan bir yer...(bence)

Ya bu is Yusuf un yaptigi gibi zevk icin yapacaksin ama Yerin kira oldumu yapacak bisey yok sürekli zarar... Kendi yerin olcak fazla kazanc ummuycaksin[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...