Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vinas Solamnus

weroqsheth

Öne çıkan mesajlar

öteki kitaplara bakılırsa vasatın gayet altında bi kitap. ama fistandantilus, yeniden doğuş iyice beter. kısaca pek tavsiye etmem ne vinas solamnusu ne de fistandantilus, reborn'u. ama vinas solamnus kıyaslarsak ikisini daha ağır basar. ama beklediğin dl tadını pek vermeyebilir ikisi de.[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Vinas Solamnus u fecı sekılde tavsıye ederım tabı gercek hayatta benım gıbı Lawful Goodsanız ve Solamnic aşığı olup gercektede Solamnic takılıyorsanız fecı super bır kıtap. DL havası vermıyor fazla cunkı Chronicles dan kac bın kusur sene once gecıyor alısık oldugumuz cogu DL olayı yok Cografya farklı ve Buyuculer oyle nefret gormıyor yanı epic farklı hatta Vinas Solamnus Buyuculerı kullanıyor ordusunda ve onlara guvenıyor ! hatta ve hatta sasırtıcı ama Vinas Solamnus bir Paladin yani Krynn de Pladin cok nadir bulunur.[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

guzel oku oku arkadasım bır adamın onurla ılgılı macerası cok anlamlıdır.
Vinas ı Begenmıyenler bence Raıtlıncı DL cılerdır Raıstlıncıler asla Solamnia veya onla ılgılı bır olayı sevmezler nasıl benım gıbı Solamniclerin Raıstlın ve buyuculerle ılgılı herhangı bır seyı sevmedıgımız gıbı :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

fena değildi.beqlediim kadar da değidi ama.
Daha güzel yazabilirlermiş.o kadar hayal etmiştim Solamniye Şovalyelerinin kurucusunu.Kursağımda kaldı desem yeridir !
ayrıca yanılıyorsun.ben Raist hastasıyımdır ama Solamniya şövalyelerini de faslasıyla sewerim ösellikle de STURM u ![hline]And from The Flames
As chance would have it
The SoulForged The Stainless will rise !

[Bu mesaj Silver-Surfer tarafından 29 June 2003 10:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

solaminlerle alıp veremedigim yok ama kotu kitap..daha iyi hikaye bekliyor insan.ama genelde margareth wise-tacy hickmann-don pern (ismi yanlıs hatırlıyor olabilirim "brothers in arms" ın yazarı) dısındaki dragonlance yazarları kotu oluyor..(bkz. fistan. reborn.) hic okumaya kasma al gediksavasları olayına gir..
raistlin manyagıyım demeden gecmemek gerek..:)[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

raistten pek hoşlanmam genellikle raistten hoşlananlar onun gücüne hastalar yoksasimsonlardaki mr. burnsten farkı yok :)
adamım dl flintle, tastır (ikiside ayrıkapıkulbu:)) sturmla dalamarıda severim hatta sothda bayağı iyi bir vaderhavasıvar onda kitabıbeyenmedim çümkü sıkıcı vinasdedinmi solamnicleri toplayıp dağıtıcakoralığı falanböyle brave hardgibibirşey bekliyorum vinas onur diye falan bağırıcak :)bi hlat etmedi solamniclerdeneser yok sıkıcı ötesi bir hikaye çok iyi olabilecek bir kitabırezil etmişler yazık olmuş ama her dl kitabı fistandan iyidirheralde fistanıda aynışekide krynnı dağıtıcakdiye bekledim
boş çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

DL'de necromancy gibi bir kavram var mı yok mu bilmiyorum ama Vinas Solamnus o açıdan olayın bokunu çıkarmış bir kitap bence.Bir yerden sonra iyice saçmalamıştı zaten.Ama bu yazarın başarısızlığı,Brightblade'ler gibi örnek varken önünde Solamnic'lerin kurucusunu böyle anlatırsan başarısız olmaya mahkumsundur...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw zaten kıtapta sovalyelıgın kurulusu degıl Vinas Solamnus un hayatının ılk kısımları anlatılıyor kıtabın konusus Knighthood un kurulumu degıl yanı kıtabın konusu War of Ice Tears ve savası anlatıyor ve Vinas Solamnusun nasıl efsaneletıgını anlatıyor Ilk Solamnic sovalyesını anlatıyor yanı dogal olarak Solamnicler bulunmuyor kıtapta Vinas Solamnusun Ben Sovalyeyım dıye gezmesı sacma olurdu
Kıtapta sovalyelık olsaydı bıle 2 tarıkat vardı sonunda bır tek orada hata buldum 3 tarıkat oldugunu yazıyor kıtap ama Rose tarıkatı daha sonra Swordlar kalabalıklasınca sadece soylular ıcın kuruluyor
Brihtblade ailesi kitapta haliyle yok cunki Brightblade lerin baslangici Bedal Brigtblade le oluyor oda Sovalyelıgın kurulmasından kac sene sonra yasıyor[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yukardakı post u yanlıs yazdım Berthel Brightblade olucaktı Bedal le karıstırdım yazarken :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

kıtabın sonunda dede oluyor ama bır bolumde bırdenbıre 35 yıl yaslanması tuhaf dımı zaten kıtabın basında cok yaslıyım fılan dıye metnı var adamın genclık yılları bu Solamniclerin kurulumu ise ayrı bır olay sonra Vinas Solamnus tanrıları gormeden kac sene dolasıyor tum Krynn ı onların hıcbırı yok kıtapta[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...