Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nasıl bişi?

DueLisT

Öne çıkan mesajlar

said:
DueLisT, 29 Haziran 2005 02:16 tarihinde demiş ki:
bu oyun sarıcı mı? zor mu ? nasil bisi Wow dan sıkıldım yeni bişiler arıyorum

Benim fikrime gore ozellikle ileri levellarda baya sariyor ama lvl atlamak ve para kasmak wow kadar kolay degil..

Ama L2, pek wow gibi gorev tabanli bir oyun degil yani her zaman her yerde gorev yaparak lvl kasmiyorsun ben mesela 40 a kadar 6 gorev yaptim 4 tanesi class gorevimdi, 1 tanesi para gorevi, 1 taneside binek dragon goreviydi.

PvP ve PvE yi seviyorsan ve ozelliklede kale savaslarini, L2 oneririm.

Biz Teon'da oynuyoruz, clanimizin ismi Ravenloft eger gelirsen bekleriz. Ayrica Bartz ve Kain de oynayan bir kac turk arkadasimiz daha var ama onlara ne kadar gelin desekte birakamiyorlar charlarini =D[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..

[Bu mesaj Guru tarafından 29 Haziran 2005 10:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam WoW da eğer ext. playersan 3 haftada lvl 60 sın . 1 ay da epic itemleri buldun setlerini tamamladın diyelim oyun 2 ayda bitiyoo :)) l2 ise kas kas bitmiyooo. zor baya . ama lvl 50++ dan sonra oyun harbi sarıyoo adamı. özellikle de iyi bir clanın varsa yardımlaşma dayanışma iyise süper oluyor. Ama yok ben farklı bişii istiyom diyorsan ozaman hiç düşünmeden Guild Wars oyna derim . tabii bunun için gerçek bir Diablo freak olman lazım .[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen Guru nun dediği gibi durum.
Buna ek olarak hic bir oyunda alamiycagin hazi alman mumkun cünkü su bi gercek dunyada simdiye kadar cikmis tüm oyunlari toplasan Lineage 2 nin grafikleri ile karsilastirilamaz.

Cok uzun vaadeli oynayip cidden haz alabilcegin bir oyun.

Guildswar dersen guildswar sadece soyle birşey arada bi girip takiliyim diyicegin turden bir oyun WoW L2 Ko vs. oyunlardaki gibi kaptirip gunlerce oynanilcak bi oyun degil.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'dan sıkılan bir insanın l2'den nasıl keyif alacağını çözemedim açıkçası :) Sadece grafikten ibaret. Herşey paraya dayanıyor. Çinliler zengin oldular bu oyun sayesinde. Pvp namına nerdeyse hiçbirşey yok. Kale savaşları dışında durmadan o mobu kes, şunu kes, bunu kes, kes allah kes. Solo kasıyoken öldün diyelim gidebilir 1 ay parasını kastıgın setin, silahın. Sinir krizlerine girersin sonra. Sağlam bi bilgisayarın yoksa girme bile kale savaşlarına çünkü adamları daha göremeden ölürsün. Oyunu C2'ye geçildiği ilk zamanlarda bırakmıştım. 52 Spellhowlerım vardı. WoW'dan sonra kesinlikle buna başlamanı tavsiye etmem. ama eğer PvE delisiyim ve sağlam sinirlere sahibim diyosan ayrı tabi :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Oblomov a bakma sen..

Clan savaslari , Kale savaslar , veya pk takilip istedigin kadar pvp yapabilirsin classin uygunsa tabi.

Eger kasarsan kimseden para almana flanda gerek yok ben dunde 10+m yapiyorum manor ile.

Wow kadar basit bi oyun olmadigini örenipte başlamamani tavsiye ederim 2 haftada lvl top char diye bi olay yok burda.[signature][hline]Exodiac AW of Teon
msn: [email protected]
Life down there is just a strange illusion...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

iste size bugun beni olduren yaratik ^^,
1dk daha vaktmiz olsaydi bossu kesecektik ama yanindaki minion lari tekrar dogdu ve oluremedik ^^
tabi bundaki en buyuk etki dusman clandaki bi bounty hunter boss a spoil atti onu oldurelim derken ortalik karisti ^^

[signature][hline]TaRKaN Song of Hunter :P
Yakarim lvl54 power lvler
MaZuT 6k hp 3k cp(lvl7 craft),at kain

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oyunla baya bi ilgileniyorum ama elimde wow gw bide ragnarok var ragnaroku zamanında 1 sene oynadim wow a 4 ay dayandim hala suresi acık giriyorum ama 10dk sonra cıkıyorum yapcak bisi yok cunku harbi .. biraz epic item bulup satarim diyodum ama o iş te yaş galiba

lineage 2 ikinci el bulabilirsem alıp deniycem bakalım nasil bişey :)

grafikten ibaret denmiş i grafikleri wow dan gw den iyimi ya
?

bana screenshotlardan hic oyle gelmedi

+ dwarf female cok hosuma gitti alırsam ole bisey accam sizce hangi irk meslek olmalıyım ?
artıları eksileri neler mesela[signature][hline]
DuaLisT BL /disorder 60 Druid Herba/alche
her turlu herb pot isi siparis paket yapılır*
Sosyal ağlarda paylaş

evet grafikleri cok saglam ,screen shota bakip aldanma cok ince detaylar var ,armorlar islemeli falan ,ayrica dwarf female cok seker bi char ,ve oyundaki en yuksek cana sahip,ama hic bi atk ozelligi yok
oyunun kotu ozelligi tek basina oynaman cok zor ,grup bulman lazim,[signature][hline]TaRKaN Song of Hunter :P
Yakarim lvl54 power lvler
MaZuT 6k hp 3k cp(lvl7 craft),at kain

[Bu mesaj kopekolduren tarafından 27 Temmuz 2005 09:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Oblomov, 03 Temmuz 2005 00:59 tarihinde demiş ki:
WoW'dan sıkılan bir insanın l2'den nasıl keyif alacağını çözemedim açıkçası :) Sadece grafikten ibaret. Herşey paraya dayanıyor. Çinliler zengin oldular bu oyun sayesinde. Pvp namına nerdeyse hiçbirşey yok. Kale savaşları dışında durmadan o mobu kes, şunu kes, bunu kes, kes allah kes. Solo kasıyoken öldün diyelim gidebilir 1 ay parasını kastıgın setin, silahın. Sinir krizlerine girersin sonra. Sağlam bi bilgisayarın yoksa girme bile kale savaşlarına çünkü adamları daha göremeden ölürsün. Oyunu C2'ye geçildiği ilk zamanlarda bırakmıştım. 52 Spellhowlerım vardı. WoW'dan sonra kesinlikle buna başlamanı tavsiye etmem. ama eğer PvE delisiyim ve sağlam sinirlere sahibim diyosan ayrı tabi :-)

demekki ben bu oyunu oynamicam.sonra sinirden bilgisayarı falan camdan aşağı atarım yazık olur güzelim pcye
Sosyal ağlarda paylaş

ben alıp oynadım zamanında.
kasması çok uzun sürüyo ve sıkıcı. oyunda level'ı yüksek olup güzel item'ı olan kazanıyor. güzel item için de ya aşmış arkadaşlar ya da para (gerçek hayatta para) gerekiyor, para verip e-bay'den falan adena (oyunun para birimi) satın alıyorsun.

pvp'ler açıkçası bana monoton geldi. guildwars, uo ve az bişi wow oynamış biri olarak söyleyebilirim ki bu oyunun pvp'si gerçekten kötü. bu tabi kişiden kişiye değişir. ben beğenmedim.

sabır gerektirir. eğer sabredip yüksek levellara kadar kasarsan (50, 60+) gerçekten zevkli. ben sabredemedim, level 37'de falan bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...