Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gameloaded.co.uk

Udinen

Öne çıkan mesajlar

said:
AmoRPHouS, 13 Şubat 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
MadTay buraya yazan insanlarin yalan söylemesinin onlara kazandiracagi bişey söyle .

[Bu mesaj AmoRPHouS tarafından 13 Şubat 2005 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]

Aslında haklısın yalan söylemek millete bi şey kazandırmaz ama bana mantıklı gelmiyo bazı şeyler.1st class 1 , overseas 3 pound iken 1st clasın Türkiye ye 1-2 gün içersinde overseas in de 1-2 hafta içersinde gelmesi size göre de mantıksız değil mi?.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar amerikanin posta servisi olan USPS (United States Postal Service) amerika icinde bile normal postalari 1 2 gunde ulastiriyor. ingiltere (royal mail) ve amerika (usps) arasinda bir anlasma olabilir cunku england dan direk NY ye ucak kalkiyor olabilir hergun... amerika buyuk ulke toprak ve nufus acisindan. belki sebebi budur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 13 Şubat 2005 01:49 tarihinde demiş ki:
ITEM DESPATCHED FIRST CLASS ON: 10/02/2005
You should receive this item within 1-2 working days of the date shown above.
dun aksam elime ulasti yani..

[Bu mesaj Ceti tarafından 13 Şubat 2005 01:50 tarihinde değiştirilmiştir]

ceti elime ulaştı dedinde merak ettim sen Türkiye de misin Amerikada mı?
Sosyal ağlarda paylaş

usa de oturuyorum. san diego da
ve soyle dusunun england dan istanbula ucakla ucus 5 saat 5,5 saat, NY den San diego ya ucus 8 saat.. genede normal postalar cok hizli iletiliyor o kadar buyuk toprak parcasi olmasina ragmen. valla gayet rahat geliyor england dan buraya posta
Sosyal ağlarda paylaş

isteseler bizede yollarlar kardes merak etme. istanbul a ingiltereden de hergün uçak inip kalkıyo sayısız allaha şükür. ama özel bi kargo şirketi ile anlaşma olmıyınca işler böle oluyo demekki.hafta sonununda araya girmesi kötü tabi, hafta içi işler daha hızlı yüricektir.[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar eline ulaşanlar bi detay versin.Postacımı geldi ihbarnme mi geldi.Kutuda gümrüksel bi damga varmı.Nedir ne degildir bi acıklayın.
Köprüyü geçene kadar mantıgıyl hareket etmeyin.Paylaşmak için burdayız.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

onlar çoktan oyuna girdi kasıyodur boşa konuşuyoruz biz :) hangi şehirdesiniz saat kaçta geldi postacımı yoksa özel kargomu getirdi? bi takım cevaplar lazım arkadaşlar. bugün istanbul dagıtıldıysa, ben ankaradayım banada yarın gelir heralde.[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...