Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dwarf ?

loop

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bir dwarf acmayi dusunuyorum. Spiritshot ve soulshot (D) yapmak icin ne kadar bir lvl gerekecek. Ve ne tur malzemeler ? Bi arkadas dwarfla hakkinda bilgi verebilirmi acaba bana ?[signature][hline]Now I lay down to sleep
Pray the lord my soul to keep
If I die before I awake
Pray the lord my soul to take

:-) :-)
Sosyal ağlarda paylaş

dg icin lvl 20, dg crystall ve soul/spirit ore
cg icin lvl 36, cg "
bg icin lvl 49, bg "
ag icin lvl 55,ag "

gerekiyor,ama sunu soylim
kar yapamazsin ss satarak ,sadece musteri serveri tanirsin ^^
ve crystall den para kazanirsin[signature][hline]TaRKaN Song of Hunter :P
Yakarim lvl54 power lvler
MaZuT 6k hp 3k cp(lvl7 craft),at kain
Sosyal ağlarda paylaş

Dg crystal Dgrade parçaları eriterek elde edebilirsin, inv. ekranında sol altta iki şekilden bir tanesi bu eritme işi için kullanılıyor, sürükle bırak yapman yeterli... kendi SS ini kendin yapman ve satman belli bir lvla kadar iyi para getirecektir ondan sonra üst seviye silahları zırhları yaparak paraya para demeyeceksin; biz MaZuT diyoruz :)))[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

lol evet ss satarak para kazaniliyor ama o kadar cok degil100k ss den 250-300k kar anca oluyor ,

asil para item yapmada mesela ben bugun de bi tane %60 doom plate yaptim toplam 5 tane %60 lik DPA yaptim maximum 3.5 mil maliyeti ama 9 mil e satiyorum, tabi biraz sansli olmak lazim,
bu arkadaslara beles ss veriyordum ama butun crystall stocklarimi dark scremaer almaya harcadigimdan beri belimi dogrultamadim :P artik css 15 bizim kainde ^^zararina satislarimiz baslamistir ^^

bi de arkadaslar bu c3 ciktiktan sonra yeni moblar cikti, droplar degisti
yeni c3 guide veya ona benzer bisey varmi biliyormusunuz?[signature][hline]TaRKaN Song of Hunter :P
Yakarim lvl54 power lvler
MaZuT 6k hp 3k cp(lvl7 craft),at kain
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...