Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Animatrix?

coaxem

Öne çıkan mesajlar

3 tanesini Matrix Reloaded dan biraz önceli olayları açıklıyor. Diğerleri Matrix kavramını tanımlıyor. Alınası, süper çizimli animeler[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

izledimben
en sondakinde adamın zırhının robotlar tarafından parçalanırken adamın bağrışı sonrada adamı kopartarak çekerken bacaklarının zırhta kalması olayı çok hoşdu
sadistmiyim neyim?[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us
the walls that lie between us

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 01 June 2003 01:47 tarihinde demiş ki:
izledimben
en sondakinde adamın zırhının robotlar tarafından parçalanırken adamın bağrışı sonrada adamı kopartarak çekerken bacaklarının zırhta kalması olayı çok hoşdu
sadistmiyim neyim?[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us
the walls that lie between us

Rönesans 1'de robotlara hak vermiştim ama Rönesans Bölüm 2'de o sahnede insanlara bariz kaymıştım....

Bu arada benim favorilerim Matriculated ve Beyond'dır[hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 01 June 2003 23:15 tarihinde demiş ki:
bu sevgı yolu derken konaktakı olan yermı ordamı satılıyor[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

Hayır konakta değil. Sanırım orası çankaya diye geçiyor semt olarak. Amerikan Kültür derneğinden hiltona doğru yürürken Eski karaca sinemasına gelmeden önceki bölge sevgi yolu diye geçer. Bir diğer şekilkde tarif edersem, Eski adıyla Çocuk hastanesi yeni adıyla Behçet Uz hastanesi ile efes Otelinin arasında kalan Palmiyeli yoldur sevgi yolu. Orda eski ve yeni kitaplar satıldığı gibi yabancı dil eğitim yayınlarını en kolay ve ucuza bulabileceğin yerdir. Ayrıca gümüş eşya satanlar geçici dövmeciler de bulailirsin. Bunun yanında CD satanlar da var tabii.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 02 June 2003 04:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...