Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

_Miqrop_ geri donuyoorr...

Miqrop_AmidoN

Öne çıkan mesajlar

mikrop nereye geri dönüyon clan symbolümüz noob işaretiyken gelmiştiniz bana saldırdınız sizi öldürünce hemen hacker vs. etmediğiniz laf kalmadı + o kdr da küfür etmiştiniz[signature][hline]Nick=T_Deville.... :Hoodstar:
Lvl=3x... 63
Clan=n00bz.... New_0rder
Job=Assassian.... Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 21 Temmuz 2005 12:22 tarihinde demiş ki:
mikrop nereye geri dönüyon clan symbolümüz noob işaretiyken gelmiştiniz bana saldırdınız sizi öldürünce hemen hacker vs. etmediğiniz laf kalmadı + o kdr da küfür etmiştiniz

_Miqrop_ büyüktür küfür etmez Asar Keser Affetmez[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader CANYX
server diez
+40 aliyoruz isteyen PMlesin
Sosyal ağlarda paylaş

ya dıezde 40+ adam lıon ve eskı clanız soleyıoz boleyız dıon benm dıezde sahsı charım yok ama gırıp oymanıslığım var arkadasın cahrı ıle humandı ve new order daydı ne garıp kı bende hiç duymadım ve gormedım kı o kdr bılınıosa nıe clan lıst te yok cvp:40+ adam arıoz:D

abı 40+ yım 100 np var gelebılırmıyım buyuk clanmıs sıznkı:D:D[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: The Others
Sosyal ağlarda paylaş

yane çok basit ben tek başıma clan kuursam sizin clandan daha yukarılarda olurum sen gelmişssin hala ağaç tan taştan bahsediyon o ss ler silinmeseydi görcektin + ben civciv işareti clan symbol deyince özür diledin .benden rogue için armor vs istemiştin[signature][hline]Nick=T_Deville.... :Hoodstar:
Lvl=3x... 63
Clan=n00bz.... New_0rder
Job=Assassian.... Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...