Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BabacumMostors' unofficial DUMAN concert Report

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

8 yıllık okul hayatımda ben bu kadar kalabalık bir konser görmedim
biletler daha perşembeden bitti de karaborsalara düştü bile (misal ben elimde kalan birbiletimi arkadaşgelmediği için satayım dedim biri atladı "20 milyona alırım" dedi dedim eywalla satıverdim :) ) neyse bu kadar kalabalık konser görmedim herhalde göremeyecem
yazık oldu dumana direk piyasa oldu...

evet arkadaşlar bildiğiniz üzere ben bu Duman konserinde görevliydim ya hani e başıma gelmneyen kalmadı, işte başlıyoruz;
saat sabah 10 da toplantı yapıldı görevlder dağıtıldı ilk görevimiz tehlike deermişim bi de daha ilk satırdan cıvıtırmışım... velhasıl ilk görevimiz okulda kalan beşelççi tayfayı okuldan ç.ıkarmak ve pırıl pırıl bir ortam bırakmak benm yanımda 3 kişi ile beraber indim çamlığa bi kısa kontrol işlem tamam.

sonra bizim 11-fen A sınıfında biri kalmış alkol fln alıyor eleman dışarıya çıkmayı reddediyor tartışma çıkarıyor neyse en sonunda bizxim yarma korumalar geldi de adamı karga tulumba dışarıya çıkardılar.

sıralar taşındı dışlarılara yerleştirildi arada fazla sıra yerleştirmişiz arabalar çıkamıyordu :) saat 14:30 civarı millet toplanmaya başladı ama baktık yaş ortalaması 13... sebil sübyan gelmişler.

sonra ben çıktım sponsor dershanenin reklamıyla beraber ÖB ve ADK pankartlarını tırmanıp bir güzelcene astım çok da güzel oldular (ellerime sağlık)

işte ses ışık düzeni kuruldu ben oturdum bi 10 dakika test olayını izledim süperdi böle salon boşkene :)

arada kendisine yalçın denilen lise 2 lerden bir arkadaş grup elemanlarından birini (Berhan mı Bögühan mı Bahadır mı ne ise elektrocu bu el-herif işte), yalçın bakıyor adamın biri salonun ortasında böle paspal paspal bekliyor diyor "kardeş dışarı çıkarmısın grup elenamları gelcek" sesçıkmıyor gerifden bu seferde "ya ses ışık düzenindeysen geç arkaya işini yap" bu sefer bizim kapişonlu dönüyor "yaa kardeş ben çalacaktım" diyor (cümle birebir budur) o zaman bizimki rezil olduğunu anlıyor olay yerinden uçuyor

kapıalr ilk önce 3 de açılacaktı tiplerin sound check i uzun sürdü kapıların bu sefer 4 de açılmaya karar verildi dışarıda sağanak ama millet manyak bi tarafları donuyor o na rağmen bekliyortlar böle ne alakaysa

bende acıdığım arkadaşlara "gidin cafede oturun kapılar açılırken ben ararım haber veririm" dedim de öyle gitti bir kısmı (eh kapının önü bayaa bir açıldı bu sayede ama milleti aramaktan da anam ağladı ki yanımda hala ağlıyor dur ağlama anacım)

bu arada millet kapıda bilet arıyor işte deli kara borsa yapıldı bilertler önce 12.5 dan daha sonra 20 ve en son (benim duyduğuıma göre) 35 e satılmış (ki ben 20 ye sattım ama kendisi direk kefalledi ben ne güzel 10 a satacaktım bileti :) )

en sonunda kapılar açıldı milelti içeriye almaya başladık kapıda biletleri yırtıp yırtıp mileleti içeriye alıyoruz ama millet bitmedi mına koyam yaa akın akın geliyor açlar "...bilet, damga bilet, damga bile, damga bilet, damga..." böylece benim replikler gidiyor arada dışarıya çıktım arkadaşları arayabilmek için (aşşağıda çekmiyor telefonum) bi de kapıda insdanları görüyorum hala "bileeeet bileeet..." diye ağlıyorlar acıdım resmen :-P

konseri de başlattık aşşağıya bir ara su indirdinm bir de baktım iğne atsam düşecek yer yok... bi de içip gelmiş insanlar cıvık cıvık ter felaket bir durum... eskaza sahneninoraya gittim de yarma korumalardan biri tuttu beni şunlara destek çık diye bir yeri gösteriyor bir de baktım adamın gösterdiği yerde bizimadamlar gelen izleyici akınının önüne canlı kalkan görmüş mücadeleediyor aslanlar
sanırsınız seyirciler Türk akıncıları biz de viyana kuşatmasında viyanayı savunan askerler... ama iyi dayandık :-p

ah bir yanda fil gibi kolonlar bir yanda "kaan batuhaaan" (hah elektrocunun adı buydu işte) diye çığlık çığlığa bağırıyorlar biraz daha bağırabilseler ortadan ikiye yarılacaklar. ama konser kolonları bier freakazoidlerin yanında uzaktan çalınan davul gibiydi.

konserin ortalarında biz güvenklikçiler başladık ağlamaya "bitsede gitseeek bitsedegitseek" diye ama bizi duyan olmadı

bi de bu duman elemanları Batuhan'ın (elektrocu işte hani adını hatırlayamadım ya) evinde içip de gelmişler adamı sahneye desteklerle çıkardık ve aslında kaanın kollarında misinalar vardı ama anlaşılmadı :-P
arada adama arkada dayadılar kavheleri portakal sularını anca ayıldı

konse r,sonunda ben bittim hepimizi bittik ama insanlar gitmek bilmedi... bi de konser sonrasında bu 13 yaş grubuyla uğraşdık

işte böylebir konserdi
Kadıköy Anadoılu Lisesi oldu olalı böyle konser böyleizdiham görmedi

işin en acaip yanı bu sefer herşeye hazırlıklıydık ama izdihama hazırlıklı değildik...

neyse eğlenen eğlendi ben eğlenceme daha sonra sağlam bir ses sistemi ve hızlı bir arabayla tercho olarak devam ettim :)

hepinize iyi akşamlar
*!oh bee bitti*[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yalçın bugün dersanede batuhanın "abi ben çalacaktım yaa" repliğini ballandıra ballandıra anlatmış bulunmaktadır

bizi yarmayı başardı ama rezaleti unutulmayacaktır eheheh[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh Ahhh
Cengiz Kurtoğlu Konseri olsaydı keşke
Duman muman boş iş bunlar:
Neyse ben mırıldanam biraz:

Seninle hergünüm ömre bedeldi
unutmak mümkün mü liselim seni?
ilk aşkım sevgilim liselim benim
hayatım varlığım canımdın benim

Seninle bir defter bir kağıt gibi
seninle bir kalem bir kitap gibi
Birlikte yazmıştık akderimizi
ilk aşkım sevgilim liselim benim
Birlikte yazmıştık kaderimizi
ilk aşkım sevgilim benim

Şimdi nerede bir liseli görsem
Ne zaman okulun önünde geçsem
kalbim hep hep kahrolur
gözlerime nem
İlk aşkım sevgilim liselim benim[hline]OYNAT Uğur'cuğum...
[b][i][email protected][b][i]
Sosyal ağlarda paylaş

salla adamlar concon piyasasına düştü zaten artık tikky 13-14 yaş grubuna hitap eder...
ama adamların çile bülbülüm ve diğer birşarkının cover ı var ben beğenmedim...
hğnkarda beğenmeyince yemek yapılmadı :-P[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...