Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.279 Update hakkında.(Umarım son başlık olur)

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar. Bu konu hakkında açılan başlıkların haddi hesabı yok. Ama hala inatla aynı sorular soruluyor. En sık sorulan soruları bir başlık altında (inşallah) toplamaya çalışıcam.

Şimdi.
Oyunu sıfırdan yüklemek istersek tekrardan update yapmamız gerekli. Bunu hatırlatarak başlıyorum.

"Tek tek hepsinimi yapıcaz yoksa sadece sonuncu yetermi?"
Hayır. Bugüne kadar çıkan tüm updatelerin tek tek hepsini yapmayacaksınız. Sırasıyla 1.276, 1.277, 1.278 ve 1.279 kuracaksınız. Sadece 1.279 updatesini kursanızda oyun çalışır. Ama abuk subuk hatalar vermeye başlar.

"Tek tek benmi kurmalıyım yoksa launcher kendisimi kurmalı?"
Tek tek kendiniz kurarsanız sadece oyunun .exe dosyasını update edersiniz. Haritadaki yenilikler update olmaz. Ayrıca 1.279 versiyonundaki lag azaltıcı olduğu iddia edilen bir yenilikten mahrum kalırsınız. Bu yüzden launcher ile kurun.

"Launcher ile kurmayı başlatıyorum. Sonra pcde başka bişiler yapmaya çalışıyorum. Yaptığım şeyi kapattığımda launcher'de kapattığım programın görüntüsü kalıyor"
Bu kilitlenme belirtisi değildir. Bir kaç saniye bekleyin düzelir.

"Launcher çok geç update ediyor"
En sağlıklı yöntem launcherdir. Oyundan sık sık kopmak istemiyorsanız sabredin. Kendiniz el ile update yaparsanız hem lagdan daha çok etkilenirsiniz, hem oyun sırasında teleport olaylarında sorun yaşarsınız.

"Kendim update ettim ama hala oyuna girerken sol üstte farklı bir version yazıyor"
Başlat/Çalıştır'ı tıklayın. Komut satırına "%ProgramFiles%KnightOnlineServer.ini" yazın ve enterlayın. Açılan yazı dosyasında :
[Version]
Files=12xx

yazan yeri şu şekilde değiştirin :
[Version]
Files=1279

"Peki kendim updateleri çekmek istersem, nereden çekicem?"
Burayı tıkırdatıcan.

"Başka sitelerden update çekmeyeyimmi?"
Çekmeyin. İçlerinde virüs, trojan bulunabilir veya account şifrelerinizi çalmak için yazılmış bir programda olabilir. Herşeyde olduğu gibi Knight OnLine'ye yükleyeceğiniz herşeyi kendi resmi sitesinden çekin. Başka yerden çekmeyin.

"Abi tekrar update hakkında bi başlık açsam olurmu?"
Başlığın orta yerine update kusarım :-p.

Aklıma geldikçe eklerim buraya update sorularını. en sık sorulanlar olarak bunlar geldi aklıma. Allah aşkına artık "update imdaaaaak" diye başlık açmayın. Update kusucam. :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 06 Şubat 2005 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 06 Şubat 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
Allah aşkına artık "update imdaaaaak" diye başlık açmayın. Update kusucam. :lol:

heauheauhaueheuhauha:lol:[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

evet belli baslı konuları up yapıoruz.Umarım frp master gelir bu konuları gorur ve derler ve toplar ve.... :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben luncherı çalıştırıyorum
update etmiyo sonunda hep hata veriyo kafayı yicem
zaten alg azalmıyo direk v1279u kurduğum içn haritada sorunvar lag da çok
bıraktım ben bu oyunu
fuck[signature][hline]-DoruK-, 03 Şubat 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
ahah bunun şeyle bi benzerliği olabilir mi aliağada tansaçtan bikaç şey alıyodum kızın biri geldi benim sepete orkid attı aynı şey mi
Apache, 05 Şubat 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
karnemde delikanlı kızlar ne ister gibi bir reklam görürsem yırtarım o karneyi
rexx, 05 Şubat 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Yarın bir gün okul çeketinin arkasında bu alana reklam verebilirisniz yazsını görürsen şaşma meb bu ..

arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem
Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

^[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...