Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir?

tunch

Öne çıkan mesajlar

yaw arkadaşlar bu oyun nedir , naparız oyuna başlsak , grupça görevmi yapılır, craft falan varmıdır? disketi taktımı herşeyi ogrenir durumda olurmuyuz? stats sistemi nasıldır? anlatıcak olan var mı?[signature][hline]www.kemirgen.net
DynamicK, 26 Mayıs 2005 00:31 tarihinde demiş ki:
bırah ya turklere erken bosalıyo diyen milletin takımı kazandı
Sosyal ağlarda paylaş

Ah evet bende büyük bir heycanla oyunu abartmadan iyisiyle kötüsüyle anlatıcak birini istiyorum lütfen =)

Çünkü wow baydı.. Guild wars 3 günde baydı beyenmedim..Coh ada geri dönmeyi düşünmüyorum şu anda...

Aklımda Matrix war..

Evet dinliyorum =)[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ben 1 aydır oynuyorum oyunu oyunun en iyi yanı grup halinde ilerlemek çok zevkli ve akıcı olması ama gelin gorün ki tek basşınıza gorev yapmak inanılmaz zor diyebilirim gorevi kolay alırsanız yapmanızda kolay oluyor fakat aldığınız xp hiç bir işe yaramıyor yani tek başınıza hiç bir şey yapamıyorsunuz diyebilirim
oyunda son update yapıldıktan sonra bir kaç bug oluştu
1- Hardline kullanınca(her zman değil) oyundan atabiliyor
2-Kapılar açılıyor ama açık gozukmuyor içöinden geçiyorsunuz
3- çok nadir olarakta(ben hiç yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarım var)dövüş ettikten sonra takılı kalabiliyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Souldiver, 17 Temmuz 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
Peki arkadaslar bu oyunun free shardını bulabilir miyiz örn Ultima gibi yoksa bu elemanlar tüm yasal haklarını elinde mi tutuyolar?

maalesef free olarak oynamak mumkun değil...[signature][hline]yokedemeyeceğin şeyi kontrol edemezsin...
[/b]evrenin dayandığı tek gerçek vardır: nedensellik...[/b][/b]çizim galerim[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...