Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow da yeni patch mi cıktı?

ValerJ

Öne çıkan mesajlar

said:
dwight, 13 Temmuz 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
coğu uiler out of date su an imsoniax da sorun yokmus galiba

Yeni versiyon no: 1600

.toc dosyalarını düzeltmek isteyen arkadaşlara duyurulur. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Valla alliance olan arkadaşlara sabırlar diliyorum.. o kadar angutun arasında yaşamak zordur büyük ihtimal...
Etrafta 200 tane ally varken biz 20 kişi gittik quartermasterı kestik bu sırada o 200 andaval bize dalıp corpse kamplıodu.. Sanki takan var, biz questimizi aldık valla..[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

yok pirvan ability falan boss larda bildiğin molten giantın skinini dğeiştirmiş koymuşlar biraz HP ekleyip :D

Buglu bosslar abilityleri çalışmıyor dün 32 kişi ilk boss u 31 kişi ikinci boss u kesti US de. Allahtan patch bize hemen geldi de bizde US gibi beleş epicleri alabieceğiz :D[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 13 Temmuz 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
Yeni gelen panayırı bulabilen varmı. Ben aradım biraz bulamadım.

bende baya aradım bulamadım bulan biri lutfen soylesin[signature][hline]Lianna Human Paladin
İşleri oyun yapmak Blizzard firmasının Nasıl oyunları dersen Eğlencelidir Lakin hizmeti çok Eziktir Rahat rahat oynayamazsın
Akrostiş made by mADmaXimus:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OmeN, 13 Temmuz 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
ubrs e girisinde tahmin edildigi gibi gene ally kro arkadaslarımız kampta :) adamlar böle durumları hiç kaçırmıyo kendilerine vazife ediniyo resmen. neyse aksama sakinlesir ortam heralde bizde yaparız su bwl questlerini.

hay allahim ya...iki kere olunce hemen "kro ally" "zerg ally" "allylerin topu gay" gibi seyler soylemezesniz olmaz bugun oglen saat 4 civari full horde vardi ama kimse aglamadi bir kac guild raid olarak gelince alliance aldi yani nedirki bu iki kere olunce laf atmak ? alliance cc yapiyoda horde yapmiyomu ? horde sutten cikmis ak ka$ik dimi?[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 13 Temmuz 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
Yeni gelen panayırı bulabilen varmı. Ben aradım biraz bulamadım.

panayir hemen gelmiyo arada bir kac gun geliyo geldigindede ironforge ve ogrimarda crier tarzi bi iki npc darkmoon faire geldi diye bagiracakmis[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar 160 engb pacth exe lazim bana..178 mb mis.. error 131 yedim yine bu ikinci oldu yiyince bi daha giremiyorum o karakterle. daha baslayali 5 gun olmadi oyuna 3 gun oynayabildim.. adres bulamadim arastirmama ragmen .. bilgisi olan arkadasim rica ediyorum link .. tesekurler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...