Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu filmin adını bilen var mı?

Hell_Angel

Öne çıkan mesajlar

Sanırım 96 yada 97 yapımıydı.(Daha eskide olabilir.) Çocuk filmiydi.Çocuklar oynuyodu filmdede.Kız ve erkek gruplar vardı.Filmde bide Aha diye bi karakter vardı.Bu karakter saçlarını yapıştırarak tarıyodu ama sürekli saçının bi tutamı havaya kalkıyordu.Filmin sonundada cocuklar gokart yarışı gibi bişiler yapıyordu.Bu filmin ismini bilen varmı acep?[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

o filmde galiba home alone daki çocuk oynuodu ama galiba filmi hatırladım iki kere falan islemiştim ama adını hatılayamadım. Hatta filmde erkek çocuklar bale yapıodu ayrıca bi tel saçı yatmayan çocuk tam kızı öperken zar zor yatıştırdığı tel gene kalkıodu. Filmi hatırladım ama adını unutmuşum..[signature][hline]May the force be with you, always
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delirium, 13 Temmuz 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
Olaylarla ilgili değilde karakter isimleri oynayan isimleri gibi şeyler soylerseniz film bulunur imdb den.

Ah bi bilsem :p evet anti-kadın örgütü fln da vardı :p[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delirium, 13 Temmuz 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
Şöyle birşey var, 97 yapımı ve Aha diye bir karakter var.

Yok bu değil bi karakter daha aklıma geldi ama yanılıyo olabilirim Mars'tı sanırım adı.[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Hatırlıyorum filmi ben ya veletler grublarına kız almıyolardı kurucu üyelerden birisi grubun kızın tekine teknede only u şarkısını söylüyodu elemanlar ona şampuanlu su içirip şarkı söylerken azından balon çıkmasını sağlıyolardı.[signature][hline]Love is all around.
Wallaha billiha inanmıyan Atatürk Havalimanına baksın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 13 Temmuz 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
Hatırlıyorum filmi ben ya veletler grublarına kız almıyolardı kurucu üyelerden birisi grubun kızın tekine teknede only u şarkısını söylüyodu elemanlar ona şampuanlu su içirip şarkı söylerken azından balon çıkmasını sağlıyolardı.

Bütün filmi anlattık adıda yok karakterlerin adıda yok :p[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
progamer, 13 Temmuz 2005 18:16 tarihinde demiş ki:
helal bize adını oyuncusunu bilmediğimiz filmin senaryosunu yasdık

demekki filmin senaryosu ön plana çıkmış ki böyle akılda kalmış.[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 13 Temmuz 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
Ya bir film vardı düğmeler savaşı diye cnbc'e de de gösterildi iki köyün çocuklarının savaşı vardı onlarda da böyle bir kız vardı bir köyün liderliğini yapan mı ne sonra traktörle yıkıyorlardı bunların külübeyi vs. vs. :)

yok o değil biliyorum onu[signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
''Hiçbir dişi durduk yere şirinLik yapmaz''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...