Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19.2 kbps net:D

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

şehirden 40km uzakta bi evimiz var hafta sonu için geldik sıkılmiyim diye bilgisayarıda aldım ama nete 19.2 kbps hızla bağlanıyo en yüksek oda:D,arada bi 14.4 de oluyo...sadece text içeren sitelere bile girmek ölüm gibi valla,adsl in kıymetini anladım şimdi:D[signature][hline]from exile...
Sosyal ağlarda paylaş

onu bulamaynda var :D[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
azimdir bu işin sonu
ben adsl i ilk baglattıgımda biizm orda sorun olduydu baglanamadıydım
bende dial up girmek istedim
eskiden 33.600 baglanıyordum ama mesela uo da asla lagda kalmazdım speed var gibi koşardım falan
eskiden cok kral olan dial up baglantım adsl baglattıktan sonra rezil olmustu
14.400 e düşmüş
ve yaklasık bir 70 denemeden sonra anca girebiliyordum hattın gücü mü neyse artık yetmiyordu fln
ordan biliyorum nasıl bir baglantı oldugunu
gprs de ngir bence bosver dial up :)[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
cok kazık yaw demekle bitmiyor oalyı
dial up la 19.2 kbps hızı ile sen 1mb veriyi kaç dk da cekecegini hesapla
dial up la girilen int in saatinin nekadar pahalı oldugunuda göz önüne al
harcayacagın süre basına ödeyecegin para vs cekecegin dosya boyutu basına ödeyecegin para olarak kıyasmala yaparsan grps daha kar lı mı zarar lı mı öyle net belli olmaz
dökmen lzm bütün verileri hesaplaman lzm ki
foruma fln takılıyorsa gerek yok dial up a cok veri akısı yok[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 10 Temmuz 2005 13:09 tarihinde demiş ki:
cok kazık yaw demekle bitmiyor oalyı
dial up la 19.2 kbps hızı ile sen 1mb veriyi kaç dk da cekecegini hesapla
dial up la girilen int in saatinin nekadar pahalı oldugunuda göz önüne al
harcayacagın süre basına ödeyecegin para vs cekecegin dosya boyutu basına ödeyecegin para olarak kıyasmala yaparsan grps daha kar lı mı zarar lı mı öyle net belli olmaz
dökmen lzm bütün verileri hesaplaman lzm ki
foruma fln takılıyorsa gerek yok dial up a cok veri akısı yok

Kabaca hesaplayalım;19.2 kbps bağlantı ile en fazla 19.2/8=2.4 kilobayt veri indirilebilir teoride,ama hatlar çok dandik olduğu için bu hıza asla ulaşılamaz,hadi flashgetle falan 1.6 ya ulaştık diyelim, 1000kb/1.6=625 sn oda taklaşık 10 dakka.hafta sonu dial up un saati 750.000 civarı,10 dakkası napar 125.000 artı bide bağlantı ücreti 72.000 = 200.000
Aynı olayı turkcell gprsle yapmaya kalksan 1m dosya en az 500.000,gprs tarifelerini bilmiyorum ama en az bu kadar olur.[signature][hline]from exile...

[Bu mesaj Dark_Soul tarafından 10 Temmuz 2005 13:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...