Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DMG artırmak için!!!!!

gozupek

Öne çıkan mesajlar

kaç dmg verıo barı? arenaya benzemez haa alır tek vurusta hemde ya alah bısmıllah skıllı ıle osmanlı tokatı skılı kullanıodur vuruken ıkısınlede tek vurus alır senı:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 14k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 21 Haziran 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
kaç dmg verıo barı? arenaya benzemez haa alır tek vurusta hemde ya alah bısmıllah skıllı ıle osmanlı tokatı skılı kullanıodur vuruken ıkısınlede tek vurus alır senı:D

bana 2k vuruyo osmanlı tokatı ile ama ben ona kafa atarsam bütün canı gidiyo :D:D:D:D:D 5k ile çakıyom :D[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 5x
Nation Point : 4xxx
İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

uff clan geyııne dondu kokmaya basladı altan 3umuz yazısıoz sıktı bea:D:D:D:D orc yokkı senı sole kerterız bole evırırz soel cevırırız yazalım:D bırbırımeze cakıoz skıllerı:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

ben ya allah bısmılah skıllı nı merak edıom cekıcem besmleleyı kalkıcan ayağa sorra osmanlı tokatı skıll ı nı koydun mu 2134234 saat yerınden kalkıp press OK yapamaz:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 21 Haziran 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
Daha uçan kafa yemedi benden ondan böle konuşuyo 95654674841531365772354896545698 DMG vuruyom onlan :D

Kakşi senin uçan kafa yeteneğin olduğunu bilmiyordum.. Kuş musun lem uçan kafa imiş :) Sen daha ölümcül vuruş görmedin dmg tahmin bile edemezsin gözlerini açtığında acil de olursun çünkü :D[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 5x
Nation Point : 4xxx
İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bedhan__, 21 Haziran 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
ne masraflısı ya sizce elixir +8 mi pahalı dır yoksa wizard +8 mi? Nesi masraflı elbiselerin en dandiğini giyoyosun ilk başta giydiğini onun nesi pahalı !!! no masraff :)
LOL sen bu
itemlarla oyna paper mage de seni napıolar gör bi kere lycoan ve her gün (pk yapıosan) 1 tane talia lasım ki sen her gün 1 tane deil günde 5~~6 tane bascan kki işine yarayan şeyler çıksın bu da günde 2 ~3 saat ve 5~6mln para yapar bi daha ucuz dermisin papera(bu arada bu gün birasz tatil yaptım knighttan filan uzaklaştım cvp biraz geç geldi kusura baqma)[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bedhan__, 21 Haziran 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
ben valla flame / ligting e verdim ya elbise olarak yapabilirsen +6 veya +7 mp bonuslu al yada hp bonus lu tabii mp li alırsan daha ii ne iş yoksa paper lığa mı dönücen ??? :=)
mp aksesuarlar ve armorlar exp de ve boss da hp aksesuarlar ve armorlar pk da pk da sana mp aksesuarlar ve armorlar damage vermes[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

yanlıs hatırlamıosam talıa paper olacam demıstı onn ıçın elıxır uymayabılır kendı cvp verse dah yerınde olur:)[signature][hline]Nick: _TRibula_
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
elinde kesinlikle +6/48 Flame,Glacier,lightning artık ne isen bi staff olmalı ama bence en iisi dmg çok yüksek olsun diyosan vede flame isen (diğerlerinde pek etki etmez çünki) re-stat yapacan (Stat pointleri sıfırlayacan) vede charın famale (kadın) ise hepsini MP e vereceksin eğer erkekse bence İNT i 70 yap geri kalanı MP ye ver zaten en ii ihtimalle eline +6/48 wizard staf alıcaksın bu dediklerimi yaparsan dmg en azından 300 artar lvl 60 olunca şahsen biz cafece denedik adamın üzerinde hiç bişi olmadan NOVA ile karus assasine 750 dmg veriyo MP ye verirsen eğer yani PAPER MAGE olacaksın herkese tavsiye ederim ama FLAME iseniz diğerlerinde pek etki etmiyo[signature][hline]Nick:CrazyCellat
Lvl:49
Job:Rogue
El Morad/Assassin
Clan:RoguE_CrazkaZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...