Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Newbie Times ---

Masteis

Öne çıkan mesajlar

ACEMI TUZAKCILAR :
bu olayları hepimiz yaşamışızdır.brt madenin yanlarında despiseye giden yola hep tuzak kurardık.herkez anlor birimiz adam çeker duvarı yapıştırır 5v1 dalardık ki bazen el kayması duvarı bizim elemanın önüne atar arkadaşı tonlarca maviyla dıbış dıbış ederdik haliyle ölürdü ve konuşma hep böledir

-Allah belanı versin murat bidaha senle ekşına çıkanın ne mal adamsınya bilmiosan oynama
-bak olm elim kaydı
-elinin ayarını *******

hatta bazen kaybedilen magical olup +12 + ise arada sırada kavgada çıkardı

OYUNA YENİ BAŞLADIM :

UO'ya yeni başlayan adamlar
-Abi bakarmısın oyuna yeni başladım paranız varmıydı ?
-Abi yeniyim para pls
gibi cümleler kurar

IM POR DELİLERİ :

İlk kez mage oynayan kişi(aynı zamanda uoda yeni olan kişiler) pvp şöyledir

Büyü Sıralışı :
im por im por im por KAL VAS FLAM ( o sıra in nox yer ) im por im por kaçar ve im por atmaya devam ederek yolunu tutar

CESEDIMI KESME PİLİZ & RES PİLİZ:

=) Oyunu tam kavrayamamış çogu kişi öldükten sonra
" Abi söz bi daha dalmıcam res piliz " veya
" Abi lütfen cesedimi kesme lootlama piliz "
" Abi param bitti lütfen lootlama "
" 0o0 0o0o o0 o0o0o 00ooo " - Warda iken res rica ederler nereden bilion dersen Sprite Speak RuLEeee

LAG VARRR :

Server laga girdiğinde

" LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGGGG " bu kelimeyi 100 kere tekrarlar ki o bilen yeni başlayanlar bilmez o kadar uzun bi cümleyi o kadar çok tekrarlamanın daha çok laga sokacagını ( zamanında yapmadık değil )

ÇALI ÇIRPI :

Asist olmayan serverlarda çalılara takılıp ölen kişiler çogunlukla
" Ulan şükret laga girdim yürüyemiodum " gibi cümleler kullanırlar

EDITSIN SEN :

Item'i olmayanlar ve altinda kliteli binek uzerinde kaliteli set ve magicalleri olan kisilere " Editsin dimi ? bak biliyorum edit oldugunu kim editledi sole bak itemları paylaşırsak edit oldugunu söylemicem " gibi saçma cümleler kurarlar

NPC :

Npcler birisine saldirdiginda player " abi kesme pls daha yeniyim bak itemim yok kesme lutfen " dedigini duydum kırılmıştım yerde fakat adam oyuna yeni başlamıştı nereden bilsin ?

Yukarıdakilerin cogunu yaşadık yaşarkende eğlendik tabi eğlenemeyenlerde olmuştur ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patonojen, 02 Temmuz 2005 01:10 tarihinde demiş ki:
50 sw 50 tactics ile pk olmustum ilk günümde nick de Haydar dı bucs da bir pk abimizin sözü

haydarmı? Haydar Recep abinin dir lan başkası Çalamaz Haydar'ı Hardgamer,Nebulada onu bilmeyen yoktu.[signature][hline]kaz ay fakin heyt yuuu, yu saç e layırr! en ay lav to heyt yuu, yu ar al seym tu mi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk başladığımda baktım herkeste at var bizim başımız kel mi neyse buldum bu adam nerden at bulabilirim felan.. adam dedi tamer satıyor gel götüreyim..

-ben içimden ulan bu tamer kimki acaba nereden oynuor bu atları nereden buluyor..

-abi atlar kaça

-1.5 k en güzeli

-tamam abi en güzelinden alıcam.

-gittik yanına

-tamer abi bi at versene en güzelinden?

huh ses yok

-adam biraz güldü buy yaz dedi

-vendor olduunu anlayan ben utançtan logout hemen :-)

**Gülen Adamda Yanlış Hatırlamıosam WildGenie idi 6-7 Yıl Önce Olması Lazım..

[hline]
~VioX~
Ba'aL

[Bu mesaj LeBaaL tarafından 02 Temmuz 2005 01:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bana arkadaşlarım diyodu eğer kırmızı isimli bişey görürsen kaç hiç durma. ama eğer balron dedikleri boyunu 5 kesen yaratıklardan görürsen kırmızı yazılı ozaman allaha emanetsin :P

bizde page attık GM amca gelecek ya :) Gm balron olmasınmı GM geldi ben kaçıyorum. GM gelio kaçıyorum adam bağırmaya başladı dur dur ben yetkiliyim falan :P

tabi rezil olmuştum :)

yine ilk zamanlarda hayatımda illk kez siyah mustangım olmuştu onuda bir arkadaş hediye etmişti meğer çalmışlar ben tüm gün siyah mustang aradım. meğer veren arkadaşım GM miş yanıma gelip bide ağzımı aramazmı ben ağlıyorum ama :D

birde ilk oyuna girdiğim gün direk newbie dungeona dalıp ölmüştüm ve 2 gün reslenecek yer arayıp bulamadığım için (bütün worldu dolaşmıştım neredeyse koşarak ) oyunu 5-6 ay bırakmıştım sonra tekrar başladım:P

ah ah :)[signature][hline]Ultima Online ScriptMania
Sosyal ağlarda paylaş

Eskılerı hatırlamak guxzelde sımdı bu yazılanları yenı baslayanlara gostersen ınanmazlar hadı len ordan falan derler herıfler patıcıkte scr,pts dagıtıor bıde bızım gıbı comezlık yapmıslar falan olur[signature][hline]Rekabet mi yoksa kıskanclıkmı bu ikisinden hangisinin gercek oldugunu insan oglu asla çözemez!!!
heracles.myfreebb.com
Sosyal ağlarda paylaş

bence yanlış düşünüyorsun uo oynayan herkes biraz daha ögrendikten onra zevk almaya baslar ilk adamı kestiginde dahada zevk alır ilk evini aldıgında yada ilk mustanga bindiginde işte oyun onun için ozaman başlar ve kastıgı serverlar çökmeye başladıgı zaman ozaman sogumaya başlar ve yavaş yavaş sıkılır.[signature][hline]Rekabet mi yoksa kıskanclıkmı bu ikisinden hangisinin gercek oldugunu insan oglu asla çözemez!!!
heracles.myfreebb.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...