Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu 'uber' twinklerin sırrı?

kath

Öne çıkan mesajlar

Yaklasık 2 aydır ao oynuyorum , oyun icinde bir arkadasımında yardımıyla noel cd keylerinden aldım bütün expansionları actırdım.. Bi süredir tower savaslarına fln gidiyoruz org ile adamlar 60 lvl veya ne biliim 90 lvl bi karakter ile geleni geceni eziyo.. Fixerlari biliyorum nasi beceriyolarsa mk III grid armorı 60 lvlde giyip kral oluyor onlara lafım yok ama dier classlar o lvlda nası bu kadar uber oluyo? Eskiler daha hakimler oyuna var mı anlatabilcek bu isin detaylarını?[signature][hline] -VA-
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen hepsi 220 bir karakterin 2. 3. karakteri. veya ebayciler.
Ama birinci seçenek daha mantıklı bu oyunda MP, Bureucrat, Nano-Tech ve Engineer oynayacak kadar sabırlıysan ve birazda oyunu biliyorsan köşeyi dönüyorsun. Calm demek kolay para demek. Area Nuke demek kolay para demek.

Ha birde eğer iyi bir PvP charı yaratıcam diye derdin varsa kendine bir Shotgun Trader aç lvl 50 civarında dur sonra diğer charınla ona item topla. Crit Scope, AI Shotgun, Mudurlugu, Mantis Armor vs.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 25 Şubat 2005 19:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında söyledigin classlar zevkli classlar ya sadbutcher , nt degilde digerleriyle hep levelinin cok üstünde mobları sololayabiliyosun.. Benim kastettigim tam bu degildi soruda aslında ,evet ben de biliyorum cogu yüksek lvl karakterlerin altlari ama nedir onları pvp de bu kadar uber yapan itemler vs demek istemistim :D Saol yine de cevap icin...[signature][hline] -VA-
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...