Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaratıklar Nerde?

NeroWarden

Öne çıkan mesajlar

SeLamLar.
Haritada uzun uzun aramama ragmen su yaratiklari goremedim.(Sitedeki haritayı da inceledim.)

1-Kekurikekukaka (Kecoon Türünden)
2-Antares (Scorpion Türünden)
3-Hyde (Zombie Türünden)

Bunları bulamadım.
Son olarak Abyss dungeonda hell houndlardan daha yukarı katlara çıkamıyorum.Neden acaba?[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın soylemeyi unuttum herhalde.
El-Morad ım ben.Breth Bellua felam işime yaramıyo pek :D
Bide Kekuri hiç görmedim.Tam adı Kekurikekukaka değilmi bu şeylerin(Sitede oyle yazıyo)
Kekurikekukaka Kekuri Belt, Kekuri Ring
30 2079 199 408
Aha aynen boyle yazıyo.Kekurikekukaka LoL ne tatlı ismi warmış.

EL-Moradda sadece şehirlerin ve etrafındaki muhtemel yaratıkların ismini soylerseniz memnuniyetle karşılıcam LoL.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Antares'e Eslant Gate mekanlarında gezinirken denk gelmiştim. Aynı şekilde Shaula'da oralardaydı sanırım.

Hyde için zombilerin kalabalık olduğu yerleri ara. Ezik kastırırken alan zombi yapıyorduk bir ara. Aralarından biri ölmeyip bizim magei alaşağı edene kadar Hyde olduğunu görmedik. Yani isimlerine bakman lazım :)[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan ezik çıktı
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Çok teşekkürler.Bi yer biliyom full zombie görüğüm.İnşallah orda wardır.Scorpionların yerinide biliyiom.Onun içinde oraları araştırırım.
1 Buffer 3 mage ile Baron rahatlıkla kesiliyo.Acaba bunlarıda oyle kesebilirmiyiz.Hemen hemen eşit değerlere sahip.Chill atıp bi adama attağını çeksek buffer sadece ona çalışsa diğer mageler de yandan sallasa.(Sallasa dediğim en yükseği 39 mageler :D )alabilirmiyiz acaba bunları aşşağı.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Shaula: Inside all the golem bunch (Eslant); Near Orc Blade? and DM(Eslant)

Dragon Tooth: Desert between kalluga gate and asga (Elmorad); Inside all the golem bunch (Eslant)

Snake Queen: Near the rock with Lamias (Eslant)

Talos: Inside all the golem bunch(Eslant)

Troll King: North middle side of desert (Eslant)

Atilla: Somewhere North of Asga near Barons and Lard Orcs(Elmorad)

Antares: Southernmost spot just passing the big desert near Striper Scorps(Elmorad)

Kekurikekuka: By the large bones by the river (Moradon); In the forest near the Keilans and Lycans (Moradon)

Lesath: Near the Lamentations Oasis (Eslant)

Antares: Scorpion Desert near the Mastodons (Piana)

Shaula: Near golem spawn place

Dragon Tooth: Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); In between the 3 troll swamps near town (Eslant)

Snake Queen: By the Golems (Eslant); Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); Between Lamentations Oasis and Lamia Rocks (Eslant)

Samma: Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); Between Troll swamps and the map limit near town (Eslant); Between Lamiros rocks and Orc Archers (Eslant)

Deruvish Founder: Walking around Lamiros rocks (Eslant)
Troll King: In the Troll Swamps Near Town (Eslant)

Lycoan: "The bowl" in Colony Zone

Başka bir topic ten

Normalde Deruvish Founder, Troll King, Harpy Queen, Snake Queen, Dragon Tooth, Shaula, Antares, Samma, Talos, Hyde gibi boss lar(Eksik varmı bilmiom) Kendi ırkına ait olan haritada sabit olan belli başlı yerleri dolanarak spawn olurlar. Bunlar ve bunlardan daha fazlası da, Colony Zone de Haritanın tam ortasındaki bowl denilen kalenin çevresinde spawn olurlar.

Bu da başka bi adres

http://www.gameserving.net/darkness/viewtopic.php?t=84

Yerinizde olsam bu tarz başlıkları açmadan önce bi araştırma yapardım.

[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

[Bu mesaj KaKsi tarafından 28 Haziran 2005 16:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aaaaa bu süpermiş saol ya.
Ama yine meşgul edecem biraz daha.Bunlar anladığım kadarı ile sabit değil.Belirli bir dolaşma alanları war.Doğrumu.
Birde günde 1-2 keremi spawn oluyolar yoksa diğer yaratıklar gibi çat pat çıkıyolarmı.Çünkü hiç kekurikeka görmedimde ondan.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Kimi 6-8 saat arası spawn olur, kimi 8-12 saat arası kimi 3-5 saat arası, zamanları belli değil... Ayrıca bazı bossların spawn point'leri bellidir. Mesela bir boss için 3 farklı spawn point olabilir, orda anlatılmak istenen bu... Ama boss spawn point`i bellidir damia...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

Ama spawn saatlerini bilenler vardır mutlaka.Aynı ultima onlinedeki gibi.Mesela bir hyde saat 10:00 da spawn olduysa diğer spawn 7 saat sonra çıktıysa ondan sonrakide 7 saat sonra çıkacaktır anlamıyo geliyor değilmi.
Off eğer boyle olursa spawn bekleyenleri düşünemiyom.Ultimada yine spawn bekleyenleri kesip saldırıp kaçırıyoduk Burda oyle bi şans da yokkki naapcaz.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Servera res gelince bütün bosslar çıkıyo. Bu yüzden kimse saatleri söleyemez. Ama işte her bossun kesildikten sonra belli bi saat sonra tekrar çıktığını biliyoruz.
Bu arada az önce mailimde msjları temizlerken yanlışlıkla esland boss haritasını silmiş bulunmaktayım :(((((((. Bi ara boş bi vaktime kendim bi tane hazırlayacam tüm yerleri ezbere biliyodum neyseki. Troll deki bazı yerleri onuttum o kadar. Hazırlayınca atarım buraya.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...