Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden ben? -DL SPOILER-

Takhisis

Öne çıkan mesajlar

Okumadım ama ölmediyse eğer war of soulsta Raitlin geçer takhisisin yerine. Times of troubles oayı olur bir nevi tanrılarda değişiklik olur yepyeni bir çağ başlar :) Birde büyük ihtimalle Campaign Setting'in ardından bir kitap daha yazarlar.[hline]What if the prophecy is true
What if tomorrow the war could be over?
Isn't that worth fighting for?
Isn't that worth dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

ben cıktıkca okumaya devam ederım ama bazı yerlerıne sınır olmuyorum degıl
adamlar en basıtı 2. Kitapta Sturm u oldurduler otesı varmı :)
cok uzuldum varya 3 . kıtaptan hıcbısey anlamadım o yuzden aslında Sturm u yasatıp savaslara felan katsalardı gelıcekte oglunla fılan yuzlesseydı yasarken daha ıyı olurdu
sonra Raıstlın bazen cok abartılıyor aynı sekılde Laurana yıda cok abartıyorlar bazen ozellıklede kımsenın elflere guvenmedıgı ortamda general olması bana sacma geldı
Tas bazen sınır bozuyor ama tempoyu canlı tutuyor
Caramon ıse her kıtapta farklı bır kısılıkle karsımıza cıkıyor ıkızlerın savasında solamnic takılıyor yaz alevınde babacan takılıyor chrınıcles ın yarısında ıntellıgence ı 5 ın altında olan bır adam gıbı takılıyor :D
onun dısında serı cok sahne gıdıyor sımdılıkte hep gelıcege yonelık kıtap cıkartıyorlar artık bırazda gecmısı ırdeleseler mesela Vinas Solamnus sahane bir yapıttı[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...